2007 02 27

Medicinos diagnostikos centre – nauja kataraktos operacijų kokybė

2007 02 27

Medicinos diagnostikos centras pirmasis Lietuvoje įsigijo naujausią kataraktos šalinimo ultragarso aparato Infiniti priedą – ultragarso rankeną OZil.
Kataraktos operacijos Medicinos diagnostikos centre atliekamos naujausios kartos ypač saugiu akies audiniams Alcon firmos ultragarso aparatu Infiniti. Dėl šio aparato technologinių privalumų apsaugomi akies audiniai, greičiau sveikstama po operacijos, geresni operacijos rezultatai, labai maža pooperacinių komplikacijų tikimybė.

Priedas OZil leidžia žymiai efektyviau panaudoti ultragarso energiją operacijos metu, sutrumpėja kataraktos operacijų laikas, o dėl to ir pooperacinis gijimas. Dabar, operuojant net labai komplikuotus atvejus, gaunami dar geresni pooperaciniai rezultatai.
Pacientas gali rinktis, kokį lęšiuką norėtų implantuoti vietoj pašalintojo: kietąjį ar minkštąjį. Medicinos diagnostikos centre kataraktos operacijos ne tik atliekamos moderniausia įranga, bet, siekiant užtikrinti paslaugos kokybę, šios operacijos metu vietoj pašalinto žmogaus lęšiuko siūloma į akį implantuoti aukštos kokybės, visame pasaulyje populiarius Alcon firmos minkštuosius sulankstomus intraokulinius lęšiukus AcrySof Natural ir AcrySof IQ. Pacientas taip pat gali pasirinkti ir naujausius, vadinamuosius pseudoakomodacinius dirbtinius lęšius Acrysof ReStore, kurie užtikrina gerą matymą po operacijos ne tik į tolį, bet ir iš arti. Po operacijos, implantavus tokius lęšiukus, ligoniui nebereikia nešioti akinių.

Visi minėti Alcon firmos minkšti sulankstomi lęšiukai filtruoja UV spindulius ir apsaugo akies tinklainę nuo žalingo mėlynos šviesos spindulių poveikio.
Minkštųjų sulankstomų lęšiukų privalumai:

  • nereikia siūti žaizdos
  • mažesnė pooperacinių komplikacijų tikimybė
  • greičiau sveikstama
  • geresnis regėjimas

Akis geriau toleruoja minkštąjį lęšiuką nei kietąjį lęšiuką, retesnės atmetimo reakcijos.

Taip pat labai svarbu, kad su kietuoju lęšiuku dažniau vystosi antrinė katarakta, o dėl to regėjimas vėl gali pablogėti praėjus keletui metų po kataraktos operacijos.

Minkštasis lęšiukas užtikrina geresnę gyvenimo kokybę.

Teritorinės ligonių kasos asmenims, apsidraudusiems privalomuoju sveikatos draudimu, kompensuoja didžiąją dalį akies kataraktos operacijos ir visą kietojo lęšiuko kainą.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.