2011 02 24

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras dalyvauja tarptautinėje veikloje

2011 02 24

Praėjusią savaitę Medicinos diagnostikos ir gydymo centro atstovai dalyvavo Vilniuje vykusiame tarptautiniame seminare-diskusijoje „Socialinio dialogo skatinimas ligoninių sektoriuje Baltijos valstybėse".

Renginyje buvo atstovaujama Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Švedijos gydytojų organizacijoms. ES ligoninių ir sveikatos apsaugos darbuotojų asociacijos (HOSPEEM) generalinis sekretorius Godfrey Perera pastebėjo, kad naujos ES valstybės, tarp jų ir Lietuva, mažai dalyvauja tarptautinėje veikloje. Jos retai deleguoja įstaigų ar organizacijų atstovus į tarptautinius renginius bei susitikimus. Ponas G. Perera paragino Baltijos šalių medikus vienytis ir  tapti matomais bei lygiaverčiais ES medikų organizacijų dalyviais.

Lietuvos, kaip ir kitų Baltijos šalių, medikų organizacijos siekia tų pačių tikslų: adekvataus gydytojų darbo įvertinimo, darbo sąlygų gerinimo, kvalifikacijos kėlimo galimybių. Europos šalyse šiuo metu vyksta didesnė ar mažesnė gydytojų migracija, nevienodos darbo sąlygos ir atlygis, yra darbo saugos problemų.

Renginyje dalyvavę  Lietuvos atstovai įvardijo pagrindines sveikatos priežiūros sistemos problemų sprendimo kryptis. Buvo akcentuota būtinybė sukurti  motyvacijos ir atlygio didinimo bei socialinių garantijų užtikrinimo mechanizmus. Aptarti aktualūs klausimai, susiję su gydytojais rezidentais, medikų profesinių traumų ir sužeidimų darbe prevencija.

Po renginio HOSPEEM generalinis sekretorius Godfrey Perera viešėjo Medicinos diagnostikos ir gydymo centre. Svečias susipažino su čia teikiamomis paslaugomis, lankėsi radiologijos, endoskopijų, laboratorinės diagnostikos, chirurgijos padaliniuose, bendravo su personalu. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras buvo įvertintas kaip sklandžiai ir efektyviai veikianti įmonė, kurioje dirba profesionalus ir draugiškas personalas.

 

 

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.