2015 03 27

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras prisideda prie Lietuvos jaunųjų gimnasčių meistriškumo skatinimo

2015 03 27

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras remia šį savaitgalį vyksiantį legendinės gimnastės Dalios Kutkaitės vardo I tarptautinį meninės gimnastikos „Dalia Kutkaitė Cup“ turnyrą. D. Kutkaitė yra žymi sportininkė gimnastė, 1982 m. tapusi absoliučia Europos čempione ir prizininke, o 1983 m. – pasaulio medalininke.

Iškilmingas turnyro atidarymas vyks šį šeštadienį 14 val. Vilniaus „Tauro“ sporto mokyklos sporto salėje. Garsios sportininkės turnyrą globoja kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus.

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie žymios sportininkės D. Kutkaitės organizuojamo tarptautinio turnyro ir meninės gimnastikos atgimimo Lietuvoje“, – sako Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktorius Laimutis Paškevičius.

D. Kutkaitė į savo taurės varžybas pakvietė geriausias įvairių šalių gimnastes. Varžybose rungsis net 120 gimnasčių iš 12 šalių – Ukrainos, Rusijos, Ispanijos ir kt. Į turnyrą atvyks ir kaimyninių šalių – Latvijos, Lenkijos ir Baltarusijos – sportininkių. Lietuvai varžybose atstovaus 25 merginos.

Turnyre varžysis vaikai iki 15 metų ir vyresni. Dalyviai atliks įvairius meninės gimnastikos pasirodymus – su virvele, lanku, kamuoliu, kuokelėmis ir kaspinu. Dalyvių sveikata D. Kutkaitės rengiamame turnyre rūpinsis Medicinos diagnostikos ir gydymo centro sporto medicinos gydytojas Kęstutis Linkus, kurio viena pagrindinių veiklos krypčių – medicininė sporto komandų ir sportininkų priežiūra. K. Linkus jau ne kartą

Dalintis