2017 07 03

Mes jau Dubline!

2017 07 03

Nuotr. Medicinos diagnostikos ir gydymo centro padalinys Dubline - Sandyford Healthcare

Medicinos diagnostikos ir gydymo centras atidarė naują kliniką Dubline ir šią savaitę jau priėmė pirmuosius pacientus. Klinika pavadinimu „Sandyford Healthcare“ įsikūrė pietinėje Dublino dalyje, Sandyford rajone.

Šiuo metu klinikoje nuolat dirba šeimos gydytoja J.Martinonienė, gydytoja  odontologė I.Vileikienė, fizioterapeutė J. Juškevičiūtė ir gydytojai specialistai: gastroenterologas G.Šemeklis, ginekologai L.Rovas ir E. Bogužienė, kardiologė V.Matelytė.

Klinikoje atliekami pagrindiniai diagnozei nustatyti reikalingi laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai (echoskopijos, endoskopijos, ramybės ir krūvio EKG ir kt.,). Greitu metu komanda plėsis ir prie jos prisijungs urologas, psichologas, kiti specialistai. „Sandyford Healthcare“ klinikai vadovauja gyd. Vainius Rakauskas, turintis medicininį ir medicinos vadybos išsilavinimą bei darbo tarptautinėse įmonėse patirtį.

Klinikos „Sandyford Healthcare“ tikslas - greitai ir efektyviai pasirūpinti pirmiausiai Dublino gyventojų sveikata, bet  laukiami pacientai ir iš kitų Airijos vietų. Tam, kad klinikoje būtų teikiama kompleksinė ir greita sveikatos priežiūros pagalba, čia sutelkta įvairių specialybių gydytojų komanda. Klinikos darbuotojai siekia išsiaiškinti kiekvieno paciento poreikius ir kiekvienam skiria tiek laiko ir dėmesio, kiek reikia veiksmingai išspręsti sveikatos problemas. Pacientų patogumui klinika dirba ne tik darbo dienomis, bet ir šeštadieniais.

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.