2010 12 15

Pasitikrinti sveikatą per 1 dieną – misija įmanoma!

2011 12 15

Prieš Naujuosius metus į Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojus kreipiasi daug lietuvių, dirbančių ir gyvenančių užsienyje. 

Šiandien  centre taip pat sutikome kelis tautiečius, atvykusius šventinių atostogų  į Lietuvą. Pakalbinome   p. Mildą, atvykusią iš Mančesterio (Jungtinė Karalystė). Šiame mieste jauna moteris gyvena jau šešti metai. Ji neslepia, kad į Lietuvą  dažnai pargena ne tik artimųjų ilgesys. Per kiekvieną svečiavimąsi gimtinėje Milda stengiasi rasti laiko apsilankyti pas gydytojus. Net jei nekankina jokie sveikatos sutrikimai, ji kreipiasi į ginekologą ir stomatologą.

Nors dideliame mieste gyvenanti moteris turi tenykštes socialines garantijas, savo sveikatą ji linkusi patikėti Lietuvos medikams. „Medicinos diagnostikos ir gydymo centre man viskas sava. Žinau, kur eiti, kokie čia dirba, kad prireikus vietoje bus atlikti visi reikiami tyrimai ir skirtas gydymas ir, svarbiausia, kad viskas bus atlikta per vieną dieną. Man labai svarbu, kad galiu registruotis internetu iš anksto, pasirinkti tinkamiausią apsilankymo centre dieną. Registratūros darbuotojos iš anksto parengia man vizito centre grafiką”, – teigia Milda.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro specialistai pastebi, jog neretai užsienyje gyvenantys lietuviai delsia kreiptis į gydytojus. Jie tikisi, kad negalavimai praeis savaime, planuoja vizitus pas gydytojus viešnagės Lietuvoje metu. Bet toks delsimas sukelia ir didesnių problemų. Laiku nepasirūpinus, kartais gali padėti tik operacija. Paklausti, kodėl nesikreipė į gydytojus užsienyje, pacientai dažniausiai atsako, kad nežino, kur kreiptis, nemoka kalbos arba taupo pinigus.

Kai kurie pacientai į Medicinos diagnostikos ir gydymo centro specialistus kreipiasi po apsilankymo pas gydytojus užsienyje. Jie prašo išversti, paaiškinti, kokie tyrimai buvo atlikti, kas diagnozuota. Galimybė apie sveikatos problemas kalbėtis gimtąja kalba – didelis privalumas.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro vidaus ligų gydytoja endokrinologė Nijolė Morkvėnienė sako, kad kasmet prieš Kalėdas, Velykas ir vasaros atostogų metu sulaukia daug lietuvių, dirbančių ir gyvenančių užsienyje. Dažniausiai jie atvyksta iš Jungtinės Karalystės, Airijos, Švedijos, Norvegijos, JAV. Gydytoja pastebi, kad dažnai į ją kreipiasi ne tik pavieniai pacientai. Jie atvyksta su gyvenimo partneriais, sutuoktiniais ar net šeimomis, norėdami pasitikrinti profilaktiškai, įsitikinti, ar yra sveiki.

Pasitaiko ir tokių, kurie kreipiasi turėdami rimtesnių problemų: „Šiandien jau nėra reti atvejai, kai surietus skausmams pacientai sėda į lėktuvą ir vyksta į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą skubiai tirtis ir gauti gydymą. Dažnai jie skundžiasi virškinimo problemomis, skrandžio skausmais“, – pasakoja gydytoja. Paklausta, kodėl pacientai nesikreipia pagalbos tose šalyse, kuriose gyvena, gyd. N. Morkvėnienė paminėjo ir kalbos barjerą, gydytojų atidumo pacientui stoką bei didesnį pasitikėjimą Lietuvos gydytojais.

Paklausti, kodėl gydosi Lietuvoje, lietuviai minėjo, kad užsienyje yra ilgos eilės valstybinėse gydymo įstaigose ir didelės kainos privačiose klinikose. 

Norėtume paraginti visus nuolat rūpintis savo sveikata, tikrintis profilaktiškai. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras siūlo įvairiausias sveikatos patikrinimo programas. Galima rinktis vieną iš sveikatos patikrinimo programų, sudarytų atsižvelgiant į žmogaus amžių ir lytį. Jų kaina vyrams yra nuo 320 Lt, moterims – nuo 594 Lt. Parengta daugybė specialių atskirų organų ir jų sistemų patikrinimo programų: ginekologinės sistemos, krūties vėžio profilaktinė, kvėpavimo sistemos, besiskundžiančiųjų nuolatiniu nuovargiu, regėjimo sistemos, skydliaukės, virškinimo ir kitos. Šių patikrinimo programų kaina – nuo 339 Lt.

Iš anksto užsiregistravus, sveikatos patikrinimas Medicinos diagnostikos ir gydymo centre bus suplanuotas ir atliktas per dieną, o už visas suteiktas paslaugas, palyginti su privačia medicina užsienyje, mokėsite gerokai  pigiau.

Tikimės, kad pasitikrinę  sveikatą patikimoje medicinos įstaigoje  grįšite į įprastą  gyvenimą sveiki ir stiprūs.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro kolektyvas nuoširdžiai linki jums gražių šv. Kalėdų ir stiprios sveikatos Naujaisiais metais!

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.