2015 06 12

Prancūzų mokyklos šventėje daug gerų emocijų

2015 06 12

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro kaimynė Tarptautinė prancūzų mokykla birželio 3 d. Verkių rūmų parke, Vilniuje, paminėjo dar vienus baigtus mokslo metus. Į didžiausią mokyklos metų renginį susirinko bemaž 700 moksleivių, tėvelių ir draugų. Tarp gausybės garbių svečių – ir Prancūzijos ambasadorius Lietuvoje Philippe’as Jeantaud.

Image not found

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie sėkmingai gyvuojančios ir besiplečiančios Tarptautinės prancūzų mokyklos mokslo metų pabaigos šventės. Smagu, kad galime dovanoti gerą nuotaiką, o kartu ir puoselėti draugiškus santykius su savo kaimynais – mokyklos mokiniais ir mokytojais“, – sakė Centro direktorius Laimutis Paškevičius.

Šventės dalyviai visą dieną dalyvavo gausybėje smagių žaidimų, rungčių, linksmybių. Vakaro programą vainikavo šventės loterija, kuriai prizą – sporto medicinos gydytojo konsultaciją ir kūno sudėties analizės tyrimą įsteigė ir Medicinos diagnostikos ir gydymo centras.

Image not found

Prizo laimėtojas galės išsitirti raumenų, riebalų, skysčių kiekį, sužinoti daug kitų sveikatos būklei įvertinti svarbių duomenų. Kūno sudėties analizė yra svarbi lieknėjantiems, sportuojantiems, siekiantiems padidinti raumenų masę ir stebėti kūno sudėties parametrus, reikšmingus konkrečiu atveju.

Image not found
Image not found

Puoselėdami draugiškus santykius ir siekdami plėsti moksleivių akiratį Centro darbuotojai kviečia mokyklos mokinius ir pedagogus į ekskursiją po Centrą. Iš arčiau susipažinsite su gydytojų darbu, galėsite sužinoti, kaip veikia sudėtinga medicinos įranga, užduoti rūpimus klausimus.

Renginio akimirkos. Nuotraukos - iš Prancūzų mokyklos archyvo

 

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.