Regos korekcija lazeriu

Naujausios kartos SCHWIND AMARIS 1050RS lazeriu Lietuvoje

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

Regos korekcija lazeriu – saugus ir neskausmingas sprendimas tiems, kuriems nustatyta toliaregystė, trumparegystė ar astigmatizmas.

Vieninteliai Lietuvoje akis operuojame naujausios kartos lazeriu SCHWIND AMARIS 1050RS – neprilygstamo greičio, tikslumo ir saugumo.

Operuojame saugiu, švelniu ir bekontakčiu SmartSurf metodu, kurį naudoja ir moderniausios Vokietijos, Šveicarijos bei kitos Europos klinikos, o taip pat taikome ir pasaulyje populiarius metodus.
Koks metodas tinkamiausias jūsų individualiu atveju rekomenduosime tik atidžiai ištyrę jūsų akis. Visiems metodams taikome SmartPulse technologiją, kurios išskirtinumai įrodyti tyrimais.

Naujausios kartos įranga bei naudojami metodai labiau tausoja rageną ir leidžia operuoti pacientus, kurių ragena plona ir kurie jautrūs prisilietimams.

Centras – viena iš nedaugelio įstaigų Lietuvoje, kurioje gydytojas konsultuoja, tiria, planuoja ir atlieka regėjimo korekciją lazeriu bei priežiūrą po operacijos - kartu su jumis visuose etapuose.

Gydytojai

Stech Simona
Stech Simona

Oftalmologas (akių ligų)

 • LT, EN, RU,
 • Darbo laikas
Skruodytė Justina
Skruodytė Justina

Oftalmologas (akių ligų)

 • EN
 • Darbo laikas

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

apie Stech Simona
6B95FC1D E1C6 486F A659 EC01BD783D31 v3
Viktorija Maslauskaitė
 
Visu pirma, turbūt kaip ir daugelis svarstančiųjų, mąstydama apie lazerinę regos korekcijos operaciją, galvoje turėjau daug baimių ir stereotipų. Iš tiesų jau anksčiau pagalvodavau apie regėjimą gerinančios operacijos galimybę, tačiau bijojau, nebuvau tikra ir atidėliojau... Džiaugiuosi, kad visgi...
apie Stech Simona
Aurelija
Aurelija
 
Labai dėkoju nuostabiai gydytojai už atliktą lazerinę trumparegystės korekciją SmartSurf metodu! Gydytoja labai kruopščiai atliko savo darbą, atsakė į visus klausimus. Operacija buvo neskausminga, praėjo greitai ir sklandžiai. Ir jau po kelių dienų galėjau džiaugtis nauju ryškiu regėjimu į tolį...
apie Stech Simona
Arnas Udovič
Arnas Udovič
 
Nuostabi gydytoja ir visas kolektyvas. Nuodugnus paaiškinimas apie akių korekcijos procedūras, pagalba pasirenkant ir greitas operacijos atlikimas. Dabar džiaugiuos puikiu regėjimu. Taip pat dėkoju nedarbo metu suskubus į pagalbą ir globą viso gyjimo laikotarpiu. Sėkmės!
apie Stech Simona
Evelina
Evelina
 
Didelis Ačiū gydytojai Simonai Stech už puikiai atliktą trumparegystės korekciją SmartSurf metodu. Gydytoja skyrė daug laiko konsultacijai, viską išsamiai paaiškino, todėl neliko jokios baimės prieš operaciją. Operacija praėjo labai greitai. Esu begalo patenkinta rezultatu, turėjau -6.5, o dabar...
apie Stech Simona
Andrejus K.
Andrejus K.
 
Labai dėkoju gyd. Simonai Stech už sėkmingą lazerinę regos korekciją SmartSurf metodu, už išsamią priešoperacinę konsultaciją ir už malonų bendravimą pooperaciniu laikotarpiu. Ilgai ir atsakingai rinkausi metodą ir vietą. Pooperacinis laikotarpis buvo sklandus. Regėjimas puikus. Tikrai džiaugiuosi...
apie Stech Simona
Kornelija P.
Kornelija P.
 
Pas Simoną gydosi mūsų šeimos kelios kartos - gydytoja visada profesionali, atsako į visus klausimus, maloni, pasitikiu jos nuomone. Didelis ačiū!
apie Stech Simona
Justinas Šimanskis
Justinas Šimanskis
 
Ačiū Jums už rūpestį ir profesionalumą, kuris padėjo mums geriau matyti! Stiprybės profesinės veiklos srityje.
apie Stech Simona
Evelina
Evelina
 
Labai nuoširdi ir rūpestinga gydytoja.
apie Stech Simona
Viltė
Viltė
 
Labai ačiū už pagalbą ir nuoširdų rūpestį!

Lazerinės akių korekcijos kainos

Regos korekcija lazeriu yra saugi, efektyvi, įprastai 15 minučių trunkanti operacija. Gydymo kaina susideda iš konsultacijos bei tyrimų kainos, abiejų akių regos korekcijos operacijos (LASEK arba SmartSurf) bei vaistų būtinų po operacijos standartinio rinkinio kainos. Jokių papildomų kaštų!

Konsultacija ir ištyrimas

Visapusiškas akių ištyrimas

6000
Trukmė – 1,5-2 val.
 • Išsamus akių ištyrimas dėl akių lazerinės korekcijos. 
 • Rekomenduojami jums tinkamiausi regos korekcijos būdai / būdas.

Regos korekcija LASEK metodu

Abiejų akių operacija SCHWIND AMARIS 1050RS lazeriu

109000
Trukmė – įprastai 15 min.
Klinikoje praleisite apie 2 val.
 • Be pjūvio.
 • Tinka nedidelėms refrakcijos ydoms koreguoti.
 • Tinka operuoti pacientus, kurių ragena itin plona, tausojamas ragenos audinys.
 • Operavusio gydytojo priežiūra iki 18 mėn. po operacijos.

Regos korekcija SmartSurf metodu

Abiejų akių operacija SCHWIND AMARIS 1050RS lazeriu

140000
Trukmė – įprastai 15 min.
Klinikoje praleisite apie 2 val.
 • Be pjūvio ir tiesioginio kontakto su ragena.
 • Akis mažiau dirginama, greičiau atsistato regėjimas.
 • Tinka operuoti pacientus, kurių ragena plona.
 • Operavusio gydytojo priežiūra iki 18 mėn. po operacijos.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Tyrimų atlikimo laikas

Konkrečių tyrimų atlikimo laikas ir susiję duomenys pateikiami ČIA.
Patologijos ir citologijos tyrimų atlikimo laikas ČIA
Covid tyrimų laikas ČIA.

Plačiau apie atliekamų tyrimų laiką

Ką reikia žinoti apie regos korekciją lazeriu?

Konsultacijai ir pilnam akių ištyrimui centre planuokite 2 val.
Tyrimai, atliekami naujausia įranga leidžia gydytojams matyti geros raiškos vaizdus ir tiksliai įvertinti akies būklę.

Tyrimai, atliekami prieš operaciją:

 • Matymo įvertinimas ir koregavimas dėl akių lazerinės korekcijos galimybės.
 • Refrakcijos nustatymas autokeratorefraktometru.
 • Ragenos topografinis tyrimas.
 • Akispūdžio matavimas.
 • Akies priekinio segmento apžiūra.
 • Akių dugno apžiūra plačiu vyzdžiu (vyzdžių plėtimas).
 • Kiti tyrimai, jei nustatoma, kad jų reikia.

Tyrimo metu įvertinamas vyzdžio diametras skirtingo apšvietimo sąlygomis. Šie matavimai svarbūs norint įvertinant regėjimą ne tik dieną, bet ir tamsiu paros metu.

Taip pat apsilankymo metu išsamiai įvertinama akių būklė ir bendra sveikata, sprendžiama, ar pacientas tinkamas regos korekcijai lazeriu, aptariama operacijos eiga, lūkesčiai ir pooperacinis laikotarpis.

Tyrimų tikslumui ir patikimumui užtikrinti mūsų akių ligų gydytojai rekomenduoja:

 • Nenešioti minkštų kontaktinių lęšių 2 savaites, kietų kontaktinių lęšių – 3 savaites iki konsultacijos.
 • Nenaudoti akių makiažo konsultacijos dieną.
 • Atsinešti turimus akinius arba žinoti jūsų nešiojamų lęšių stiprumą.

Dėmesio! Konsultacijos metu gali būti plečiami vyzdžiai, todėl keletą valandų po to gali pablogėti matymas. Rekomenduojame nevairuoti ir/ar dirbti iš arti.

SmartPulse technologija švelniai ir tausojamai veikia akies rageną, suformuoja lygų ragenos paviršių, todėl geras, aštrus regėjimas po operacijos atsistato greičiau, pvz., po įprastos operacijos LASIK metodu regėjimas atsistato per 12 val. , panaudojus SmartPulse – per 4 val.


1 pav. SmartPulse technologija paremta trimačio fulereno modeliu – glaudžiau išdėstomi lazerio spindulio impulsai, lazerio spindulys juda tikslesne kreive nei naudojant metodus be SmartPusle.

2 pav.

 Su SmartPulse technologija

Be SmartPulse technologijos

Optinė zona (mm)

Vietinis standartinis nuokrypis mm.

Iš grafiko matyti, kad, operuojant SmartPulse technologija, lazerio poveikio ragenai nuokrypiai yra mažesni, o ragenos paviršiaus šiurkštumas sumažėja 3 kartus – nuo vieno (0,75 µm) iki trečdalio (0,25 µm) impulso.

Dėl tokio efekto akies ragenai SmartPulse vadinama revoliucine technologija.

3 pav. Nuotr. dr. David Kang, Eyereum, Korėja.

 

Nuotraukoje matomas ragenos paviršius po regos korekcijos lazeriu FRK metodu be SmartPulse technologijos (kairėje) ir panaudojus SmartPulse (dešinėje).

1 000 kartų padidinus vaizdą mikroskopu, matomas lygesnis ragenos paviršius, dėl ko regėjimas po operacijos su SmartPulse atsistato tris kartus greičiau, pacientas jaučia mažesnį skausmą ir diskomfortą.

Mūsų centre SmartPulse technologija taikoma atliekant regos korekciją lazeriu visais metodais – LASIK, LASEK, FRK ir SmartSurf.

 

SmartSurf – mažiausiai akies rageną traumuojantis regos korekcijos lazeriu metodas be pjūvio, prisilietimo instrumentais ar cheminių medžiagų.

Pirmiausia lazeriu tolygiai ir švelniai pašalinamas epitelio sluoksnis, nenaudojant rankinio išvalymo ar alkoholio, kurie labiau traumuoja akį ir naudojami operuojant kitais metodais. Tuomet pagal gydytojo įvestus duomenis lazeris tobulai lygiai nušlifuoja ragenos paviršių. Lazerio spindulys dirba matricos principu visame operacinio paviršiaus plote. Jis itin tiksliai ir tolygiai nušlifuoja ragenos paviršių tiek centre, tiek kraštuose. Tai garantuoja, kad žmogaus regėjimas ir šviesiu, ir tamsiu paros metu bus geras. Operacijos metu gydytojas prie akies liečiasi tik tiek, kiek reikia paruošti ją operacijai, visą darbą atlieka lazeris – taip užtikrinamas preciziškas tikslumas, o audinių pašalinama tik tiek, kiek iš tikrųjų būtina.

Šios technologijos dėka regos korekcija atliekama ragenos paviršiuje, todėl ji nėra traumuojama, paviršius tampa išskirtinai lygus. Po korekcijos su SmartSurf epitelis regeneruoja per 36 val.

Be to, operuojant SmartSurf metodu pacientas nejaučia siurbimo ir spaudimo, kurie nėra skausmingi, bet, tikėtina, nemalonūs operacijos metu.
Operuojant SmartSurf nedaromas joks pjūvis, kaip, pvz., taikant LASIK metodą, todėl nėra jokių su tuo susijusių komplikacijų, taip pat ir akių sausumo.


4 pav. Pasitelkus fulereno modelį, eksimerinio lazerio spindulys labai tiksliai
suformuoja naują tolygų ragenos paviršių.

SmartSurf metodas tinka visiems – ir turintiems ploną rageną, kuriems dėl šios priežasties regos korekcija lazeriu anksčiau nebuvo galima, ir sergantiems ragenos ligomis, turintiems sudėtingą ragenos topografiją, dėl ko regos korekcijos lazeriu rezultatai gali būti ne tokie sėkmingi operuojant kitu metodu.

Pažangiausiose pasaulio klinikose Vokietijoje, Šveicarijoje ir kitose Europos šalyse pradedama taikyti šią technologiją.

 

SmartSurf metodas rekomenduojamas kontaktinio, vandens, oro sporto atstovams, profesijų, kur reikalinga itin aštri rega (pilotams, policininkams), atstovams, kai tausoti rageną svarbu dėl gyvenimo būdo, profesijos subtilybių.

Taip pat SmartSurf rekomenduojamas pacientams, kuriems reikia pakartotino gydymo po radialinės keratotomijos ar ragenos transplantacijos. SmartSurf gali būti taikomas gydant drumstą ar randuotą ragenos audinį bei keratokonusą (savaiminį ragenos plonėjimą, gaubimąsi, bloginantį regėjimą).

Apie regos korekciją lazeriu SmartSurf metodu žiūrėkite video formatu

Mūsų naudojamo lazeriu privalumai

 • Greitas
  Lazerio greitis – 1050 lazerio impulsų per sekundę, t. y. kelis kartus daugiau už kitas refrakcinės chirurgijos lazerines sistemas. 1050 smulkučių blyksnių per 1 sekundę suformuoja ragenos paviršių, per 1,3 sekundes pašalina vieną trumparegystės dioptriją.
 • Trupesnis laikas per kurį pacientas turi sukoncentruoti žvilgsnį į žalią lazerio švieselę.
 • Dėl didelio greičio ragenos audinys yra veikiamas labai trumpai. Tai apsaugo ragenos audinį nuo išdžiūvimo ir pagreitina gero regėjimo atsistatymo procesą. Jeigu gydymas lazeriu užtrunka per ilgai, ragena pradeda džiūti – mažėja gydymo tikslumas, regėjimo korekcija gali būti netiksli.
 • Tikslus – švelniai pašalina audinį
  Vien didžiulis greitis norimo rezultato neužtikrina. Įsivaizduokite tokį paveikslą: greita jachta dideliu greičiu pasuka į uostą, o tada nedidelis sportinis laivelis tiksliai įplaukia į siaurą išlaipinimo vietą.
 • Mūsų lazeryje įdiegta unikali automatinė lazerio srauto reguliavimo sistema užtikrina tobulą greičio ir tikslumo kombinaciją. Procedūros pradžioje lazeris naudoja aukštą energijos lygį, apytikriai 80 procentų koreguojamos ragenos pašalinimui. Kaip ilgai galingi spinduliai bus naudojami, priklauso nuo refrakcijos ydos stiprumo. Tai operacijos metu nuolat peržiūri kompiuterinė programa. Likusius 20 procentų koreguojamos ragenos pašalina švelnesnis spindulys. Taip užtikrinamas ypač lygus ragenos paviršius, o kartu ir tobulas regėjimas.
 • Saugus ir patikimas
  Įsivaizduokite, kad jūsų akis yra plūduras jūroje: kai jūra rami, plūduras pakrypsta iš kairės į dešinę arba pirmyn ir atgal. Tačiau kai banguoja, plūduras pasvyra į šoną. Be to, jis sukasi aplink savo inkarą. Panašiai juda ir jūsų akis operacijos metu, o tiksliai ir saugiai procedūrai labai svarbus tikslus lazerio centravimas ir nuolatinis akies padėties nustatymas.
 • Mūsų lazeryje įdiegtas 7D akies seklys greitai ir visapusiškai – 7 dimensijose – registruoja, kaip juda jūsų akis chirurginės procedūros metu, ir šiuos judesius kompensuoja. Taip lazerio spindulys veikia tiksliai ten, kur reikia.
 • Ypač plonas lazerio spindulio diametras
  Daug plonesnis už kitus – tik 0,54 mm – ir specialios formos lazerio spindulys rageną formuoja labai tiksliai ir tolygiai. Mažesnio skersmens lazerio spindulys tausoja ragenos audinį.
 • Turi stebėjimo sistemą
  Lazeryje įdiegta ragenos storio matavimo sistema (pachimetrija) padeda visos chirurginės procedūros metu nuolat matuoti ragenos storį ir užtikrinti, kad po korekcijos lazeriu ragena vis dar išliktų gana stabili (stora), nes akies ragena yra tarsi akies siena – išlaikyti ją tvirtą yra labai svarbu. Panašiai kaip nardytojas orientuojasi vandenyje padedamas gylio matavimo prietaiso, taip gydytoją visos procedūros metu nuolat informuoja lazerio kompiuteris. Ši sistema fiksuoja ragenos storio pokyčius ir parodo juos ekrane realiu laiku. Bet kuriuo laiku gydytojas tiksliai žino, kiek jau buvo pašalinta ir kokio storio vis dar yra likusi ragena.
 • Daugybė kitų smulkmenų užtikrina ne tik operacijos efektyvumą, bet ir paciento komfortą procedūros metu, pvz., specialūs prietaisai, kurių pagalba ragenoje sukuriamas stabilus mikroklimatas apsaugo rageną nuo išdžiūvimo ir pašalina daleles, kurios gali užstoti lazerio spindulį ir trukdyti operacijos tikslumui; prietaise įtaisyta speciali lempa, kurios pagalba gydytojas gali atlikti reikiamus veiksmus netrukdydamas paciento.
 • Apdovanojimai
  Mūsų naudojamos SCHWIND AMARIS lazerio sistemos pasirodė patikimos panaudojus jas tūkstančiams procedūrų. Puikūs klinikinių tyrimų rezultatai, paskelbti moksliniuose straipsniuose, leidžia teigti, kad mūsų naudojamo lazerio sistemos gali tapti pagrindine technologija lazerio akių chirurgijoje. AMARIS technologija yra pelniusi daug nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų.

Apie lazerį SCHWIND AMARIS 1050RS žiūrėkite video formatu

Apie regos korekcijos lazerio privalumus žiūrėkite video formatu

deco round
4 priežastys

Kodėl verta rinktis mus

 • Operuoti galime sekančią savaitę po pirminės konsultacijos.
 • Esame viena iš nedaugelio įstaigų Lietuvoje, kurioje gydytojas konsultuoja, tiria, planuoja ir atlieka regėjimo korekciją lazeriu - kartu su jumis visuose etapuose.
 • Naujausia diagnostikos įranga ir naujausios kartos SCHWIND AMARIS 1050RS lazeris Lietuvoje.
 • Operuoja gydytoja, sėkmingai atlikusi daugiau nei tūkstantį operacijų Lietuvoje ir Švedijoje, nuolat gilinanti savo žinias vakarų Europos, JAV konferencijose bei stažuotėse.

Dažniausiai užduodami klausimai

Faktiškas gydymas lazeriu trunka tik kelias sekundes. Pavyzdžiui, 8 dioptrijų miopijai SCHWIND AMARIS pašalina reikiamą kiekį ragenos audinio per apytikriai 10 sekundžių. Abiejų akių visas gydymas trunka apie dešimt minučių.

SCHWIND AMARIS technologijos klinikiniai tyrimai parodė, kad pacientai po gydymo lazeriu dažnai mato geriau negu matė anksčiau su akiniais ar kontaktiniais lęšiais. Beveik visi pacientai mato taip pat gerai, kaip matė nešiodami korekcinius lęšius. Studijų rezultatai taip pat rodo, kad pagerėja kontrastinis akių jautrumas (t. y. pacientas geriau mato tamsoje, vaizdai ir spalvos atrodo ryškesni ir pan.). Daugiau informacijos rasite tinklapyje www.eye-tech-solutions.com.en.

Netgi visiškai susikoncentravus akys atlieka lengvus, nevalingus judesius, kurių negalima užslopinti – taip pat ir tada, kai pacientas turi fiksuoti žvilgsnį į žalią šviesą procedūros metu. Dėl to tiksliai ir saugiai procedūrai labai svarbu tikslus centravimas ir nuolatinis padėties nustatymas. SCHWIND AMARIS 1050RS lazerio akies seklys registruoja visus judesius, kuriuos gali padaryti akis, ir juos aktyviai kompensuoja 1 050 kartų per sekundę.

Iš eksimerinio lazerio gaunamą ultravioletinę šviesą, kuri naudojama ragenos daliai pašalinti, absorbuoja, pavyzdžiui, vanduo. Tai reiškia, kad lazeris sausą rageną veikia kitaip negu drėgną. Jeigu gydymo laikas per ilgas, ragena pradeda džiūti ir korekcija lazeriu bus mažiau tiksli. Paciento dėmesys gydant lazeriu taip pat ribotas, todėl šiuo atveju trumpesnis gydymo laikas pagerina rezultatus.

Mūsų lazeryje įdiegta akies seklio ir akies judesių kompensavimo technologija turi svarbią įtaką procedūros rezultatams esant net mažam – 1 dioptrijos astigmatizmui – mažesnė paklaidos ir/ar klaidos tikimybė, o kartu ir geresni rezultatai.

Prieš procedūrą į Jūsų akį sulašinti vaistai padarys ją nejautrią. Jūs greičiausiai jausite lengvą akies spaudimą, bet tai nebus tikras skausmas. Galimas svetimkūnio pojūtis operuotoje akyje po kurio laiko praeina.

Po operacijos Jums gali peršėti akis, tačiau didesnių nemalonių pojūčių įprastai nejaučiama. Atsiradus didesniam diskomfortui, kreipkitės į gydytoją, jis skirs Jums tinkamų vaistų.

Daugelis pacientų į darbą gali grįžti jau kitą dieną po procedūros, tačiau tai labai individualu ir aptariama su gydytoju konsultacijos metu.

Lengvai sportuoti galėsite pradėti praėjus maždaug 3 sav. po operacijos, kontaktiniu sportu galima užsiimti maždaug po 3 mėnesių, plaukioti, mėgautis pirties procedūromis – maždaug po mėnesio. Rekomendacijas, kokio režimo laikytis, Jums pateiks gydytojas arba pasidomėkite patys.

100 proc. regėjimo aštrumas neparodo maksimalaus dydžio, yra tik geros regos matas. Dydžiai gali gerokai viršyti 100 procentų.

Lazerinė akių korekcija pasaulyje atliekama jau apie keliasdešimt metų, Lietuvoje – nuo 2001 m. Šiuo metu regos korekcija lazeriu yra viena saugiausių ir dažniausiai atliekamų operacijų koreguojant trumparegystę, toliaregystę, astigmatizmą ir kitas akių refrakcijos ydas. Daugiau informacijos rasite tinklapyje www.eye-tech-solutions.com/en

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams