Atsiprašome, laikinai paslaugos neteikiame,
tačiau netrukus vėl būsime pasiruošę sugrąžinti jums ryškias spalvas ir komfortą!

Regos korekcija lazeriu – saugus ir neskausmingas sprendimas tiems, kuriems nustatyta toliaregystė, trumparegystė ar astigmatizmas.

Įprastai jau trečią dieną po operacijos galite saugiai vairuoti automobilį ir dirbti kompiuteriu. Vieninteliai Lietuvoje taikome moderniausią SmartPulse technologiją ir SmartSurf metodą, kuriuos pradeda naudoti ir moderniausios Vokietijos, Šveicarijos bei kitos Europos klinikos. Šie metodai labiau tausoja ir leidžia operuoti pacientus, kurių ragena plona. Centras – bene vienintelė įstaiga Lietuvoje, kurioje prieš regos korekciją lazeriu tiriamas, vertinamas ir planuojamas geras matymas ir tamsoje.

Lazerinės akių korekcijos kainos

Regos korekcija lazeriu yra saugi, 15 min trunkanti operacija, po kurios Jums nebereikės nei akinių, nei lęšių. Gydymo kaina susideda iš konsultacijos bei ištyrimo kainos, regos korekcijos operacijos (SmartPulse arba SmartSurf) kainos ir vienkartinio medžiagų rinkinio operacijai kainos (40-80 Eur). Jokių papildomų kaštų!

Konsultacija ir ištyrimas

Visapusiškas akių ištyrimas

4000
Trukmė – 2 val.
 • Išsamus akių ištyrimas.
 • Rekomenduojamas geriausias regos korekcijos būdas.

Regos korekcija SmartPulse

Abiejų akių operacija lazeriu

88000
Trukmė – 15 min.
Klinikoje praleisite iki 2 val.
 • Tausojamas ragenos audinys.
 • Akis mažiau dirginama, greičiau atsistato regėjimas.
 • Operavusio gydytojo priežiūra iki 18 mėn. po operacijos.

Regos korekcija SmartSurf

Abiejų akių operacija lazeriu

132000
Trukmė – 15 min.
Klinikoje praleisite iki 2 val.
 • Jokio pjūvio ir tiesioginio kontakto su akimi
 • Tinka operuoti pacientus, kurių ragena plona.
 • Operavusio gydytojo priežiūra iki 18 mėn. po operacijos.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Tyrimų atlikimo laikas

Konkrečių tyrimų atlikimo laikas ir susiję duomenys pateikiami čia.
Patologijos ir citologijos tyrimų atlikimo laikas čia

Plačiau apie atliekamų tyrimų laiką

Ką reikia žinoti apie regos korekciją lazeriu?

Konsultacijai ir pilnam akių ištyrimui centre planuokite 2 val.
Tyrimai, atliekami naujausia įranga leidžia gydytojams matyti geros raiškos vaizdus ir tiksliai įvertinti akies būklę.

Tyrimai, atliekami prieš operaciją:

 • Ragenos topografinis tyrimas
 • Akispūdžio matavimas
 • Akių dugno apžiūra plačiu vyzdžiu
 • Refrakcijos nustatymas autokeratorefraktometru
 • Kiti tyrimai, jei nustatoma, kad jų reikia.

Tyrimo metu įvertinamas vyzdžio diametras skirtingo apšvietimo sąlygomis. Šie matavimai svarbūs norint sukurti gerą regėjimą ne tik dieną, bet ir tamsiu paros metu.
Centras – bene vienintelė įstaiga Lietuvoje, kurioje prieš regos korekciją lazeriu tiriamas, vertinamas ir planuojamas geras matymas ir tamsoje.Visapusiškai ištiriama ragena, lęšiukas, tinklainė, regos nervas.
Taip pat apsilankymo metu išsamiai įvertinama akių būklė ir bendra sveikata, sprendžiama, ar pacientas tinkamas regos korekcijai lazeriu, aptariama operacijos eiga, lūkesčiai ir pooperacinis laikotarpis.

Tyrimų tikslumui ir patikimumui užtikrinti mūsų akių ligų gydytojai rekomenduoja:

 • Nenešioti minkštų kontaktinių lęšių 10 dienų, kietų kontaktinių lęšių – 3 savaites iki konsultacijos.
 • Nedažyti akių konsultacijos dieną.
 • Atsinešti turimus akinius.

Dėmesio! Konsultacijos metu gali būti plečiami vyzdžiai, todėl keletą valandų po to gali pablogėti matymas, galbūt negalėsite vairuoti ir/ar dirbti kompiuteriu.

SmartPulse technologija švelniai ir tausojamai veikia akies rageną, suformuoja lygų ragenos paviršių, todėl geras, aštrus regėjimas po operacijos atsistato greičiau, pvz., po įprastos operacijos LASIK metodu regėjimas atsistato per 12 val. , panaudojus SmartPulse – per 4 val.


1 pav. SmartPulse technologija paremta trimačio fulereno modeliu – glaudžiau išdėstomi lazerio spindulio impulsai, lazerio spindulys juda tikslesne kreive nei naudojant metodus be SmartPusle.

2 pav.

 Su SmartPulse technologija

Be SmartPulse technologijos

Optinė zona (mm)

Vietinis standartinis nuokrypis mm.

Iš grafiko matyti, kad, operuojant SmartPulse technologija, lazerio poveikio ragenai nuokrypiai yra mažesni, o ragenos paviršiaus šiurkštumas sumažėja 3 kartus – nuo vieno (0,75 µm) iki trečdalio (0,25 µm) impulso.

Dėl tokio efekto akies ragenai SmartPulse vadinama revoliucine technologija.

3 pav. Nuotr. dr. David Kang, Eyereum, Korėja.

 

Nuotraukoje matomas ragenos paviršius po regos korekcijos lazeriu FRK metodu be SmartPulse technologijos (kairėje) ir panaudojus SmartPulse (dešinėje).

1 000 kartų padidinus vaizdą mikroskopu, matomas lygesnis ragenos paviršius, dėl ko regėjimas po operacijos su SmartPulse atsistato tris kartus greičiau, pacientas jaučia mažesnį skausmą ir diskomfortą.

Mūsų centre SmartPulse technologija taikoma atliekant regos korekciją lazeriu visais metodais – LASIK, LASEK, FRK ir SmartSurfACE.

 

SmartSurfACE – mažiausiai akies rageną traumuojantis regos korekcijos lazeriu metodas be pjūvio, prisilietimo instrumentais ar cheminių medžiagų.

Pirmiausia lazeriu tolygiai ir švelniai pašalinamas epitelio sluoksnis, nenaudojant rankinio išvalymo ar alkoholio, kurie labiau traumuoja akį ir naudojami operuojant kitais metodais. Tuomet pagal gydytojo įvestus duomenis lazeris tobulai lygiai nušlifuoja ragenos paviršių. Lazerio spindulys dirba matricos principu visame operacinio paviršiaus plote. Jis itin tiksliai ir tolygiai nušlifuoja ragenos paviršių tiek centre, tiek kraštuose. Tai garantuoja, kad žmogaus regėjimas ir šviesiu, ir tamsiu paros metu bus geras. Operacijos metu gydytojas prie akies liečiasi tik tiek, kiek reikia paruošti ją operacijai, visą darbą atlieka lazeris – taip užtikrinamas preciziškas tikslumas, o audinių pašalinama tik tiek, kiek iš tikrųjų būtina.

Šios technologijos dėka regos korekcija atliekama ragenos paviršiuje, todėl ji nėra traumuojama, paviršius tampa išskirtinai lygus. Po korekcijos su SmartSurf epitelis regeneruoja per 36 val.

Be to, operuojant SmartSurf metodu pacientas nejaučia siurbimo ir spaudimo, kurie nėra skausmingi, bet, tikėtina, nemalonūs operacijos metu.
Operuojant SmartSurf nedaromas joks pjūvis, kaip, pvz., taikant LASIK metodą, todėl nėra jokių su tuo susijusių komplikacijų, taip pat ir akių sausumo.

4 pav. Pasitelkus fulereno modelį, eksimerinio lazerio spindulys labai tiksliai suformuoja naują tolygų ragenos paviršių.

SmartSurfACE metodas tinka visiems – ir turintiems ploną rageną, kuriems dėl šios priežasties regos korekcija lazeriu anksčiau nebuvo galima, ir sergantiems ragenos ligomis, turintiems sudėtingą ragenos topografiją, dėl ko regos korekcijos lazeriu rezultatai gali būti ne tokie sėkmingi operuojant kitu metodu.

Pažangiausiose pasaulio klinikose Vokietijoje, Šveicarijoje ir kitose Europos šalyse pradedama taikyti šią technologiją.

SmartSurfACE metodas rekomenduojamas kontaktinio, vandens, oro sporto atstovams, profesijų, kur reikalinga itin aštri rega (pilotams, policininkams), atstovams, kai tausoti rageną svarbu dėl gyvenimo būdo, profesijos subtilybių.

Taip pat SmartSurf rekomenduojamas pacientams, kuriems reikia pakartotino gydymo po radialinės keratotomijos ar ragenos transplantacijos. SmartSurf gali būti taikomas gydant drumstą ar randuotą ragenos audinį bei keratokonusą (savaiminį ragenos plonėjimą, gaubimąsi, bloginantį regėjimą).

 

Mūsų naudojamo lazeriu privalumai

 • Greitas
  Lazerio greitis – 500 lazerio impulsų per sekundę, t. y. nuo 2 iki 3 kartų daugiau už kitas refrakcinės chirurgijos lazerines sistemas. 500 smulkučių blyksnių per 1 sekundę suformuoja ragenos paviršių, per 2 sekundes pašalina vieną trumparegystės dioptriją.
 • Dėl didelio greičio ragenos audinys yra veikiamas labai trumpai. Tai apsaugo ragenos audinį nuo išdžiūvimo ir pagreitina gero regėjimo atsistatymo procesą. Jeigu gydymas lazeriu užtrunka per ilgai, ragena pradeda džiūti – mažėja gydymo tikslumas, regėjimo korekcija gali būti netiksli.
 • Tikslus – švelniai pašalina audinį
  Vien didžiulis greitis norimo rezultato neužtikrina. Įsivaizduokite tokį paveikslą: greita jachta dideliu greičiu pasuka į uostą, o tada nedidelis sportinis laivelis tiksliai įplaukia į siaurą išlaipinimo vietą.
 • Mūsų lazeryje įdiegta unikali automatinė lazerio srauto reguliavimo sistema užtikrina tobulą greičio ir tikslumo kombinaciją. Procedūros pradžioje lazeris naudoja aukštą energijos lygį, apytikriai 80 procentų koreguojamos ragenos pašalinimui. Kaip ilgai galingi spinduliai bus naudojami, priklauso nuo refrakcijos ydos stiprumo. Tai operacijos metu nuolat peržiūri kompiuterinė programa. Likusius 20 procentų koreguojamos ragenos pašalina švelnesnis spindulys. Taip užtikrinamas ypač lygus ragenos paviršius, o kartu ir tobulas regėjimas.
 • Saugus ir patikimas
  Įsivaizduokite, kad jūsų akis yra plūduras jūroje: kai jūra rami, plūduras pakrypsta iš kairės į dešinę arba pirmyn ir atgal. Tačiau kai banguoja, plūduras pasvyra į šoną. Be to, jis sukasi aplink savo inkarą. Panašiai juda ir jūsų akis operacijos metu, o tiksliai ir saugiai procedūrai labai svarbus tikslus lazerio centravimas ir nuolatinis akies padėties nustatymas.
 • Mūsų lazeryje įdiegtas akies seklys greitai – 1 050 kartų per sekundę – ir visapusiškai – 6 dimensijose – registruoja, kaip juda jūsų akis chirurginės procedūros metu, ir šiuos judesius kompensuoja. Taip lazerio spindulys veikia tiksliai ten, kur reikia.
 • Ypač plonas lazerio spindulio diametras
  Daug plonesnis už kitus – tik 0,54 mm – ir specialios formos lazerio spindulys rageną formuoja labai tiksliai ir tolygiai. Mažesnio skersmens lazerio spindulys tausoja ragenos audinį.
 • Turi stebėjimo sistemą
  Lazeryje įdiegta ragenos storio matavimo sistema (pachimetrija) padeda visos chirurginės procedūros metu nuolat matuoti ragenos storį ir užtikrinti, kad po korekcijos lazeriu ragena vis dar išliktų gana stabili (stora), nes akies ragena yra tarsi akies siena – išlaikyti ją tvirtą yra labai svarbu. Panašiai kaip nardytojas orientuojasi vandenyje padedamas gylio matavimo prietaiso, taip gydytoją visos procedūros metu nuolat informuoja lazerio kompiuteris. Ši sistema fiksuoja ragenos storio pokyčius ir parodo juos ekrane realiu laiku. Bet kuriuo laiku gydytojas tiksliai žino, kiek jau buvo pašalinta ir kokio storio vis dar yra likusi ragena.
 • Daugybė kitų smulkmenų užtikrina ne tik operacijos efektyvumą, bet ir paciento komfortą procedūros metu, pvz., specialūs prietaisai, kurių pagalba ragenoje sukuriamas stabilus mikroklimatas apsaugo rageną nuo išdžiūvimo ir pašalina daleles, kurios gali užstoti lazerio spindulį ir trukdyti operacijos tikslumui; prietaise įtaisyta speciali lempa, kurios pagalba gydytojas gali atlikti reikiamus veiksmus netrukdydamas paciento.
 • Apdovanojimai
  Mūsų naudojamos SCHWIND AMARIS lazerio sistemos pasirodė patikimos panaudojus jas tūkstančiams procedūrų. Puikūs klinikinių tyrimų rezultatai, paskelbti moksliniuose straipsniuose, leidžia teigti, kad mūsų naudojamo lazerio sistemos gali tapti pagrindine technologija lazerio akių chirurgijoje. AMARIS technologija yra pelniusi daug nacionalinių ir tarptautinių apdovanojimų.
deco round
4 priežastys

Kodėl verta rinktis mus

 • Operuoti galime sekančią savaitę po pirminės konsultacijos.
 • Prieš operaciją vertiname ir planuojame gerą matymą tamsoje.
 • Naujausia diagnostikos įranga ir naujausios kartos, vienas pažangiausių lazerių Baltijos šalyse.
 • Patyrę gydytojai, sėkmingai atlikę po kelis tūkstančius operacijų ir nuolat gilinantys savo žinias vakarų Europos, JAV konferencijose bei stažuotėse.
decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

photo big 6 63391635
Urtė Maciokaitė
 
Labai didelis ir nuoširdus AČIŪ gydytojai Lolitai Jotautienei, už man sugrąžintas ryškias gyvenimo spalvas. Operacija yra geriausia, kas man yra nutikę gyvenime. Dabar savęs klausiu kodėl taip ilgai delsiau ir nepasidariau operacijos anksčiau. Negalvojau, kad galėsiu gyventi be akinių ar...
1514 photo big lt
Jurga Anusauskienė
 
Nuoširdus AČIŪ Pauliui Rudalevičiui už Kalėdinį stebuklą - sutvarkytas mano akeles!!!! Dabar man reikalingi akiniai tik nuo saulės ir jokių kitų!
Agnė Bernatavičiūtė
Agnė Bernatavičiūtė
 
Prieš mėnesį man buvo atlikta lazerinė akių korekcija LASIK, ačiū gydytojui P. Rudalevičiui už profesonalų darbą ir galimybę džiaugtis nauju regejimu, padėjus akinius giliai giliai į stalčių. Esu begalo laiminga, nes operacija praėjo sklandžiai, konsultacijos informatyvios, malonus personalo...
paciente edita
Edita
 
Norėčiau labai padėkoti Jums, daktare Lolita Jotautiene, kad padėjote man matyti pasaulį taip, kaip dar niekada jo nebuvau mačiusi. Kadangi mano akies ragena buvo labai plona, buvo operuojama rečiau naudojamu FRK metodu, kuris išsaugo tokį patį akies ragenos storį. Po trijų dienų jau mačiau visk...
photo big 6 89902048
Kristina Jurkšaitytė
 
Išsirinkau daktarę Lolitą Jotautienę dėl jos didelės patirties atliekant lazerine regos korekcija ir dėl gerų atsiliepimų. Daktarė pilnai atitiko mano lūkesčius. Labai vertinau tai, kad operacijos metu kiekvienas žingsnis man buvo paaiškintas. Operacija SmartSurf metodu buvo labai greita ir...
photo big 6 25456761
Martyna Malinauskiene
 
Patys geriausi atsiliepimai apie gerb. gydytojai Lolitai Jotautienei ir jos atlika akių lazerinė operacija SmartSurf. Puiki akių būsena, ir aš vėl galiu matyti! Ačiū visai komandai.

Gydytojai

Stech Simona
Stech Simona

Oftalmologas (akių ligų)

Stech Simona

Oftalmologas (akių ligų)

 • LT, EN
 • Darbo laikas
Med.dr. Rudalevičius Paulius
Med.dr. Rudalevičius Paulius

Oftalmologas (akių ligų)

Med.dr. Rudalevičius Paulius

Oftalmologas (akių ligų)

 • LT, RU, EN
 • Darbo laikas
 Jotautienė Lolita
Jotautienė Lolita

Oftalmologas (akių ligų)

Jotautienė Lolita

Oftalmologas (akių ligų)

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas

Dažniausiai užduodami klausimai

Faktiškas gydymas lazeriu trunka tik kelias sekundes. Pavyzdžiui, 8 dioptrijų miopijai SCHWIND AMARIS pašalina reikiamą kiekį ragenos audinio per apytikriai 10 sekundžių. Abiejų akių visas gydymas trunka apie dešimt minučių.

SCHWIND AMARIS technologijos klinikiniai tyrimai parodė, kad pacientai po gydymo lazeriu dažnai mato geriau negu matė anksčiau su akiniais ar kontaktiniais lęšiais. Beveik visi pacientai mato taip pat gerai, kaip matė nešiodami korekcinius lęšius. Studijų rezultatai taip pat rodo, kad pagerėja kontrastinis akių jautrumas (t. y. pacientas geriau mato tamsoje, vaizdai ir spalvos atrodo ryškesni ir pan.). Daugiau informacijos rasite tinklapyje www.eye-tech-solutions.com.en.

Netgi visiškai susikoncentravus akys atlieka lengvus, nevalingus judesius, kurių negalima užslopinti – taip pat ir tada, kai pacientas turi fiksuoti žvilgsnį į žalią šviesą procedūros metu. Dėl to tiksliai ir saugiai procedūrai labai svarbu tikslus centravimas ir nuolatinis padėties nustatymas. SCHWIND AMARIS 500E lazerio akies seklys registruoja visus judesius, kuriuos gali padaryti akis, ir juos aktyviai kompensuoja 1 050 kartų per sekundę.

Iš eksimerinio lazerio gaunamą ultravioletinę šviesą, kuri naudojama ragenos daliai pašalinti, absorbuoja, pavyzdžiui, vanduo. Tai reiškia, kad lazeris sausą rageną veikia kitaip negu drėgną. Jeigu gydymo laikas per ilgas, ragena pradeda džiūti ir korekcija lazeriu bus mažiau tiksli. Paciento dėmesys gydant lazeriu taip pat ribotas, todėl šiuo atveju trumpesnis gydymo laikas pagerina rezultatus.

Mūsų lazeryje įdiegta akies seklio ir akies judesių kompensavimo technologija turi svarbią įtaką procedūros rezultatams esant net mažam – 1 dioptrijos astigmatizmui – mažesnė paklaidos ir/ar klaidos tikimybė, o kartu ir geresni rezultatai.

Prieš procedūrą į Jūsų akį sulašinti vaistai padarys ją nejautrią. Jūs greičiausiai jausite lengvą akies spaudimą, bet tai nebus tikras skausmas. Galimas svetimkūnio pojūtis operuotoje akyje po kurio laiko praeina.

Po operacijos Jums gali peršėti akis, tačiau didesnių nemalonių pojūčių įprastai nejaučiama. Atsiradus didesniam diskomfortui, kreipkitės į gydytoją, jis skirs Jums tinkamų vaistų.

Daugelis pacientų į darbą gali grįžti jau kitą dieną po procedūros, tačiau tai labai individualu ir aptariama su gydytoju konsultacijos metu.

Lengvai sportuoti galėsite pradėti praėjus maždaug 3 sav. po operacijos, kontaktiniu sportu galima užsiimti maždaug po 3 mėnesių, plaukioti, mėgautis pirties procedūromis – maždaug po mėnesio. Rekomendacijas, kokio režimo laikytis, Jums pateiks gydytojas arba pasidomėkite patys.

100 proc. regėjimo aštrumas neparodo maksimalaus dydžio, yra tik geros regos matas. Dydžiai gali gerokai viršyti 100 procentų.

Lazerinė akių korekcija pasaulyje atliekama jau apie keliasdešimt metų, Lietuvoje – nuo 2001 m. Šiuo metu regos korekcija lazeriu yra viena saugiausių ir dažniausiai atliekamų operacijų koreguojant trumparegystę, toliaregystę, astigmatizmą ir kitas akių refrakcijos ydas. Daugiau informacijos rasite tinklapyje www.eye-tech-solutions.com/en

Netrukus, ir vėl teiksime paslaugą!

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams