Radiesse injekcijos

Veido ir kūno apimčiai ir kontūravimui

Radiesse™, kalcio hidroksiapatito užpildų procedūra veiksmingai, tiksliai ten kur reikia atkuria veido ir rankų apimtį, koreguoja kūno kontūrus.

Įrodyta, kad Radiesse™ užpildai turi dvejopą poveikį – švelniai užpildo ir išlygina raukšles ir skatina kolageno gamybą, oda atsinaujina, tampa stangresnė.

Radiesse™, kalcio hidroksiapatito užpildų procedūrą rekomenduojame, jei norite:

 • pakelti antakius ir atverti akis;
 • užpildyti įdubusius smilkinius;
 • padidinti skruostikaulių apimtį;
 • išryškinti žandikaulio kontūrą;
 • paryškinti veido „V“ formą;
 • koreguoti ausies spenelius;
 • užpildyti nosies-lūpų raukšles;
 • koreguoti nosies nugarėlę;
 • užpildyti smakro raukšlę;
 • užpildyti išorinę plaštakų pusę;
 • patobulinti kaklo, dekoltė, žastų, alkūnių, kelių sritis.

Kalcio hidroksiapatitas – natūrali, kauluose randama medžiaga, pagrindinė dantų emalės sudėtinė dalis, gerai toleruojama organizmo.

Tai saugi, nechirurginė raukšlių ir kontūrų korekcija, kurios efektą galite matyti iškart – atkuriamas veido tūris, išlyginamos raukšlės, gilesnės klostės. Jei efektas nepakankamas, po 1–2 savaičių procedūrą galima kartoti. Rezultatas išlieka 18–24 mėnesius.

Geriausiai tinka į ketvirtą ar penktą dešimtį įžengusiems, kol dar nėra ryškaus odos pertekliaus.

Mūsų gydytojai visuomet rekomenduoja pirmiausia pasikonsultuoti, kokia grožį atkurianti procedūra yra tinkamiausia jūsų atveju, kad sukurti norimą ir natūralų efektą.

Procedūros trukmė – 15–30 min.

Jokio specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia. Po jos iškart galite vykti namo.

Gydytojai

Pugačiova Irina
Pugačiova Irina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • LT, PL, EN, RU
 • Darbo laikas
Duobienė Lina
Duobienė Lina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Romanova-Paškevič Jelena
Romanova-Paškevič Jelena

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

 • LT, EN, RU, PL, BY
 • Darbo laikas
decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Pugačiova Irina
T.O.
 
Teko kelis kartus kreiptis į gydytoją dermotologę Iriną Pugačiovą. Malonus bendravimas, dėmesys pacientui, kompetencija, tikra pagalba. Esu labai dėkinga šiam specialistui.
gyd. Duobienė Lina
G.S.
 
Pati geriausia gydytoja, pas kurią esu buvusi ir tikiuosi būsiu dar ilgai. Profesionali ne tik dermatologijos, bet ir grožio procedūrų srityje. Didžiausios sėkmės ir ačiū gydytojai, visada gauname išsamius paaiškinimus. Dėkoju.
gyd. Pugačiova Irina
R.
 
Labai dėkoju gydytojai Irinai Pugačiovai už veiksmingą gydymą PRP procedūromis ir konsultacijas. Jau po kelių procedūrų plaukai ėmė ženkliai stiprėti ir ataugti. Prieš tai lankiausi pas kelis, tos pačios srities, gydytojus, bet pagerėjimo nebuvo.
gyd. Duobienė Lina
J.Š.
 
Nuostabi, rūpestinga, mandagi ir labai profesionali gyditoja. Džiaugiuosi kad atsitiktiniu būdu patekau pas ją.
Rekomenduoju visiems!
gyd. Pugačiova Irina
M.M.
 
Esame labai patenkinti gydytojos Irinos Pugačiovos paslaugomis. Profesionali gydytoja maloniai aptarnaujanti pacientus. Ačiū Jums!
gyd. Pugačiova Irina
O.
 
Gydytoja darė lūpų tūrio dydinimą. Labai džiaugiuosi rezultatu, lūpos padidėjo, bet atrodo natūraliai. Rekomenduoju. Gydytojai dar kartą ačiū :)
gyd. Pugačiova Irina
H.
 
Kreipiausi į kelis gydytojus, tačiau tik ši medikė suteikė man profesionalią ir greitą pagalbą. Ši gydytoja – tai tikra savo srities specialistė. Linkiu jai visokeriopos sėkmės.
gyd. Pugačiova Irina
M.
 
Puiki gydytoja ir savo srities specialistė. Dėkoju už priimtą teisingą sprendimą dėl gydymo (kreipiausi dėl veido odos nudegimų) - jau po 2 savaičių rezultatas buvo stulbinantis. Linkiu visokeriopos sėkmės.
gyd. Pugačiova Irina
J.
 
Norėjau pasidžiaugti daktare dermatologe Irina Pugačiova ir jai padedančia sesele. Esu dėkinga už visas pastangas mane išgydyti bei tikrai nuoširdų malonų rūpestį. Gydytis niekada nėra malonu, tačiau tai nebuvo taip jau ir blogai pas Jus.
gyd. Pugačiova Irina
П.О.
 
Хочу выразить благодарность доктору Пугачевой Ирине за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациентам. Большое спасибо!
gyd. Pugačiova Irina
P.V.
 
Puiki gydytoja. Drąsiai galima kalbėti visais klausimais.
gyd. Pugačiova Irina
D.
 
Labai dėkoju daktarei I.Pugačiovai už nuoširdumą ir rūpestingumą. Lankiausi pirmą kartą ir buvau nustebinta viso personalo profesonalumu! Ačiū dar kartą!!!

Radiesse™, kalcio hidroksiapatito užpildų procedūros kaina

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Dermatovenerologo konsultacija
80.00 €

Gydytojo konsultacija įprastai reikalinga, kai norite pasikonsultuoti su gydytoju dėl procedūros pasirinkimo, preperatų ir kt. klausimų. Jei procedūrą kartojate ir konsultacija nėra reikalinga, ji ir nebus skaičiuojama į bendrą paslaugos kainą.

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Kaniulė
10.00 €
Preparatas Sol. Radiesse 1,5 ml
195.00 €
Preparato suleidimas (didelės apimties)
350.00 €
Preparato suleidimas (mažos apimties)
150.00 €
Preparato suleidimas (vidutinės apimties)
280.00 €

Visą paslaugos kainą sudaro procedūra, kaniulė ir prepratas, kurio kiekį gydytojas parenka individualiai. Pateikta kaina, kai procedūrai pakanka 1,5 ml medžiagos.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Ką reikia žinoti apie procedūrą?

Savaitę prieš procedūrą rekomenduojama nevartoti nesteroidinių priešuždegiminių vaistų ir alkoholio, nes tai gali padidinti kraujosruvų atsiradimo riziką.

Nemaloniems pojūčiams sumažinti injekuojama vieta nuskausminama vaistais. Specialia plona adata į pasirinktus taškus suleidžiamos nedidelės preparato dozės.

Radiesse™ užpildai suleidžiami į giliuosius odos sluoksnius iškelia raukšles, taip jas išlygindami ir užpildydami. Tai papt stimuliuoja kolageno gamyba ir skatina atsinaujinimo procesus odoje.

Bėgant laikui Radiesse™  natūraliai suyra organizme.  

 

Po procedūros iš karto galite grįžti prie įprastinės dienotvarkės. Galimas šalutinis poveikis – paraudimas, patinimas, nežymus skausmas, niežėjimas, kraujosruvos, padidėjęs jautrumas injekcijos vietoje – dažniausiai praeina per 1–2 val. po procedūros.

Tikėtina, kad po procedūros, kurį laiką jausite preparatu užpildytas vietas. Ilgainiui medžiaga absorbuojasi, susijungia su kolagenu,  o galiausiai yra organizmo natūraliai suskaidoma.

Efektas matomas iškart, išlieka 18–24 mėnesius ir priklauso nuo amžiaus, odos tipo, gyvenimo būdo, o  taip pat nuo gydytos srities.

Pirmąsias dienas venkite karštų vonių ir pirčių.

deco round
3 priežastys

Kodėl verta rinktis mus

 • Procedūrą galime atlikti per vieną vizitą pas gydytoją.
 • Injekcijas atlieka patyrę gydytojai, tarp kurių – sertifikuoti injekcijų treneriai.
 • Naudojame patikimiausių ir geriausia kokybe pasižyminčių gamintojų preparatus ir medicinines priemones.

Mediateka

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems gydytojo konsultaciją ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti konkrečią paslaugą arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams