Neurochirurgija – sritis, apimanti galvos, stuburo, centrinės ir periferinių nervų ligų ir būklių gydymą invaziniu būdu.

Mūsų Centre konsultuojame suaugusiuosius dėl VISŲ neurochirurginių susirgimų, atliekame tyrimus, skausmą malšinančias procedūras, kai kurias neurochirurgines operacijas.

Dažniausiai pasitaikančios ligos ir negalavimai: stuburo ir nugaros smegenų traumos, stuburo degeneracija, skoliozė, kifoskoliozė, sagitalinės deformacijos, periferinių nervų patologijos ir traumos, stuburo onkologija, nugaros smegenų onkologija, nugaros smegenų kraujagyslių patologija, galvos smegenų traumos, galvos smegenų onkologija

Gydymas. Lėtinį skausmą mūsų Centre gydome skausmą blokuojančiais ir uždegimą mažinančiais vaistais. Priklausomai nuo pirminės ligos ir skaudančios vietos: epidurinėmis steroidų injekcijomis juosmens arba krūtinės srityje, trigerinių taškų blokada, anestetikų injekcijos šalia periferinių nervų.

Mūsų Centre gydytojas neurochirurugas įprastai diagnozuoja ligą ir skiria gydymą per 1 dieną.

*Kai kuriais atvejais galutinei diagnozei patvirtinti reikia  ištyrimo, kuris gali užtrukti ilgiau nei vieną dieną. Apie tokius atvejus jus informuos gydytojas arba tyrimą atliekantis medicinos personalas.

Gydytojai

Sėkmingam neurochiruruginių ligų gydymui dažnai būtinas glaudus gydytojo neurochirurugo bendradarbiavimas su gydytojais neurologais, ortopedais-traumatologais, šeimos gydytojais, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais.

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Lapteva Ona
R.U.
 
Talentinga, profesionali gydytoja-chirurgė. Nuo pirmo susitikimo kelianti visišką pasitikėjimą jos kompetencijomis. Kai keletas neurochirurgų atsisakė operuoti stuburo problemą dėl mano amžiaus (83m), buvau beviltiškoje situacijoje, nes visiškai nebegalėjau vaikščioti. Gydytoja Ona pasitiko mane...
gyd. Med.dr. Kvaščevičius Robertas
G.N.
 
Noriu padėkoti gydytojui Robertui Kvaščevičiui mane operavusiam 2021 spalio 29 dieną už sėkmingai atliktą operaciją. Tai, ne tiktai aukštos kvalifikacijos specialistas, bet ir nuostabus, rūpestingas žmogus. Kai šiuo metu tokia perpildyta darbotvarkė, atrado laiko operacijai per trumpiausią laiką...
gyd. Med.dr. Ročka Saulius
S.Ž.
 
Labai dėkoju Gydytojui, prof. Sauliui Ročkai už skubius ir profesionalius patarimus lemtingomis valandomis. Laimės ir sveikatos Jums padedant žmonėms.
gyd. Med.dr. Kvaščevičius Robertas
R.V.
 
Esu labai dėkinga Robertui Kvaščevičiui ir visam neurochirurgijos skyriui už suteiktą pagalbą, laiku padarytą operaciją. Gydytojas tikrai atsidavęs savo darbui, sugebantis bendrauti su pacientais bei darbo kolegomis, turintis humoro jausmą, kas manau operuojant yra būtina. Sėkmes ir te nepavargsta...
gyd. Med.dr. Ročka Saulius
V.A.
 
Medicinos Centras jau nuo pat įėjimo į kliniką rūpinasi savo pacientais. Nuo malonaus apsaugos "labas vakaras" iki administratorių šypsenos. Prof. Saulius Ročka 2019 m. rugsėjo mėn. atliko smegenų naviko šalinimo operaciją. Esu stebima ir kas pusę metų su juo susitinkame aptarti kaip man sekasi...

Neurochirurgijos ligų gydymo paslaugų kainos

Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Neurochirurgo konsultacija
80.00 € 80.00 €
Neurochirurgo konsultacija (med. dr., doc.)
89.00 € 89.00 €
Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Epidurinė steroidų injekcija
118.00 € 118.00 €
Epidurinė/periepidurinė steroidų injekcija rentgeno kontrolėje
160.00 € 160.00 €
Injekcijos šalia periferinių nervų
75.00 € 75.00 €
Injekcijos šalia periferinių nervų rentgeno kontrolėje
160.00 € 160.00 €
Injekcijos šalia periferinių nervų ultragarso kontrolėje
90.00 € 90.00 €
Periferinio nervo kriodestrukcija rentgeno kontrolėje
310.00 € 310.00 €
Periferinio nervo kriodestrukcija ultragarso kontrolėje
260.00 € 260.00 €
Trigerinių taškų injekcijos, jei būtina, ultragarso kontrolėje
70.00 € 70.00 €

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Dažniausiai užduodami klausimai

Gydytojo neurochirurgo konsultacijai dažniausiai nukreips Jus gydantis gydytojas neurologas, ortopedas-traumatologas ar fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, dėl poreikio patikslinti galvos, nugaros ar/ir periferinių nervų ligas ar būkles.

Jūs taip pat galite kreiptis į gydytoją neurochirurgą antrai nuomonei dėl Jums paskirto gydymo.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams