Pritraukti pirštai – Dupuytreno kontraktūra

Patikimas ir paprastas gydymas!

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

Dupuytreno kontraktūra (pav. pagal prancūzų chirurgą Guillaume Dupuytren, 1777-1835) plaštakos deformacija, kuomet susiformuoja fibromatoziniai mazgai, įtraukiama oda, formuojasi pirštų kontraktūros, kuomet pirštai susilenkia ir susidaro sąaugų, kurios neleidžia jiems išsitiesti.

Gydymas. Pritrauktų pirštų – Dupuytreno kontraktūros gydymas –  patikimas sprendimas norintiems išsivaduoti iš diskomforto patiriamo dėl pritrauktų pirštų, įtrauktos delno odos, besiformuojančių randinių pakitimų ir mazgelių delne, trukdančių delnui ir pirštams išsitiesti ir apsunkinančių kasdienę veiklą.

Pritraukti pirštai efektyviausiai gydomi operaciniu būdu. Chirurginis gydymas rekomenduojamas tada, kai delno negalima padėti ant lygaus paviršiaus ir pirštų neįmanoma ištiesti.

Po operacijos. Sekančią dieną po operacijos galėsite vykti namo ir užsiimti didelio fizinio pajėgumo nereikalaujančia veikla. Fizinį darbą dirbantiems, į darbą grįžti rekomenduojame maždaug po 3 savaičių.

Po operacijos mūsų Centre Jums nereikės atvykti perrišti žaizdos, nes naudojame specialius tvarsčius ir taupome paciento laiką.

Neuždelskite ir kreipkitės į gydytoją pastebėję pirmuosius ligos požymius. Ligai įsisenėjus, sustingsta sąnariai, gydymas gali būti sunkesnis ir ilgesnis.

Gydytojai

Sereika Simonas
Sereika Simonas

Ortopedas - traumatologas, Plaštakos chirurgas

 • LT, EN, RU, DE
 • Darbo laikas
Doc. med. dr. Minderis Mindaugas
Doc. med. dr. Minderis Mindaugas

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Plaštakos chirurgas

 • EN, RU
 • Darbo laikas

Sėkmingam ortopedinių-traumatologinių ligų gydymui, būtinas glaudus gydytojo ortopedo-traumatologo bendradarbiavimas su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais, neurologais, radiologais ir kt. Medicinos diagnostikos ir gydymo centre įkurtas Reabilitacijos ir sporto medicinos centras siūlo plačias pooperacinio gydymo galimybes, siekiant pacientams padėti greičiau sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą, sustiprinti sveikatą ir pagreitinti sveikimo procesą.

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Sereika Simonas
D.S.
 
Dėkoju daktarui už profesionalumą, nuoširdų bendravimą. O kad visi dartarai tokie būtų!!!
gyd. Sereika Simonas
V.U.
 
Labai noriu padėkoti gydytojui Simonui Sereikai 10 balų iš 10. Super profesonalas. Ačiū!
gyd. Sereika Simonas
A.P.
 
Širdingai dėkoju daktarui Simonui Sereikai už aukšto lygio profesionalumą, už dėmėsingumą konsultacijos metu, prieš operaciją ir po operacijos, už neabėjingumą ligonio skausmui. Bendravimo metu gydytojas išsamiai paaiškino problemą, galimus sprendimo būdus , prieš operaciją dar kartą viską aptarė...
gyd. Sereika Simonas
B.L.
 
Nuoširdus ačiū daktarui Simonui Sereikai už kompetenciją ir atidumą pacientams. Dėkui už atliktą operaciją, piršto "spragtuko" kaip nebūta.
Didžulės sėkmės Jums, Daktare!
gyd. Sereika Simonas
J.Ž.
 
Profesionalus gydytojas. Nustatė tiksliai diagnozę, greitai paskyrė gydymą ir operacija. Nuostabiai gerai atliko savo darbą. Konsultacijos metu informacija teikė aiškiai ir suprantamai. Ačiū kartu dirbusiam personalui!
gyd. Sereika Simonas
R.P.
 
Esu labai dėkingas gydytojui Simonui už puikiai atliktą operaciją, už malonų ir rūpestingą kontaktą.
gyd. Sereika Simonas
J.G.
 
Esu labai dėkinga gydytojui Simonui Sereikai už puikiai atliktas riešo kanalo ir pirštų spragtuko operacijas. Atliktos daugiau kaip prieš du metus, bet iki šiol negaliu atsidžiaugti rezultatu. Puikus profesionalas, malonus, kompetetingas. Dar kartą AČIŪ
gyd. Sereika Simonas
R.K.
 
Norėčiau padėkoti gydytojui Simonui Sereikai, nuostabus gydytojas, tikras savo srities specialistas, malonus, atliko riešo kanalo operaciją, šiuo metu jaučiuosi žymiai geriau. Dėkoju gydytojui, sėkmės šiame itin atsakingame darbe.
gyd. Sereika Simonas
D.Č.
 
Labai norėčiau padėkoti traumatologui Simonui Sereikai! Visų pirma, už mano ganėtinai nestandartinės diagnozės išsiaiškinimą, visų antra - už sėkmingai atliktą operaciją, dėmesingumą ir lankstumą! Tokių gydytojų kaip Simonas dėka, žinau kad sunegalavus ar kilus įtarimų visada grįšiu į šį medicino...
gyd. Sereika Simonas
A.P.
 
Esu labai dėkinga gydytojui Simonui Sereikai, nes tik jo auksinių rankų dėka galiu valdyti ranką. Ranka 100 % darbinga tik dėl jo kompetencijos, įgūdžių ir rūpestingumo. Linkiu jam stiprybės ir ištvermės tokiame atsakingame darbe.
gyd. Doc. med. dr. Minderis Mindaugas
G.S.
 
Gydytojas Mindaugas Minderis nuostabus žmogus ir gydytojas. Mane operavo prieš metus. Viskas jam pavyko nuostabiai. Jo šiltas bendravimas su pacientais ir nuostabus profesinis darbas yra fantastiški. Žmogus daugiau negu vertas balto chalato ir gero skalpelio. Ačiū jam. Nuoširdžiai.

Pritrauktų pirštų – Dupuytreno kontraktūros gydymo kaina

Pritrauktų pirštų – Dupuytreno kontraktūros operacija – efektyvus sprendimas, norintiems išsivaduoti iš ligos teikiamo diskomforto. Į gydymo kainą įeina plaštakos chirurgo konsultacija, laboratoriniai tyrimai, reikalingi prieš operaciją ir operacija.

Gydytojo konsultacija

Centro standarto kaina su siuntimu

6598
Trukmė – iki 30 min.
 • Apžiūra, situacijos vertinimas ir paskirtas gydymas tą pačią dieną.
 • Aptariama operacijos apimtis ir gydymas po jos.

Diupitreno kontraktūros operacija (lengvo laipsnio)

Taikant vietinę nejautrą. Centro standarto kaina su siuntimu

19000
Operacijos trukmė – 60 min. Namo išvyksite tą pačią dieną.
 • Teisinga pirštų padėtis iškart po operacijos.
 • Visiškai išgyjama per 4-6 sav.

Diupitreno kontraktūros operacija

Taikant vietinę nejautrą. Centro standarto kaina su siuntimu

31000
Operacijos trukmė – 2 val. Namo išvyksite tą pačią dieną.
 • Teisinga pirštų padėtis iškart po operacijos.
 • Visiškai išgyjama per 4-6 sav.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Ką reikia žinoti apie operaciją?

Procedūros metu dažniausiai yra taikoma vietinė nejautra – nuskausminama tik operuojama ranka. Operacijos metu delne, pirštuose pagal pakitusius audinius padaromi pjūviai, pašalinama pakitusi fascija ir grąžinama normali plaštakos funkcija.

Sekančią dieną pacientas išrašomas į namus. Pooperaciniu laikotarpiu reikalinga žaizdos priežiūra, siūlės pašalinamos po 12-14 dienų, pacientas skatinamas mankštinti pirštus.
Fizinį darbą dirbantys žmonės grįžta į darbą ne anksčiau kaip po 3 savaičių.

Pacientas gali atsivežti savo tyrimų išrašus iš kitų įstaigų arba atlikti juos Medicinos diagnostikos ir gydymo centre per 2 val. Centre atliekamų kraujo tyrimų kaina.
Tyrimai turi būti ne senesni kaip 14 dienų.

deco round
4 priežastys

Kodėl verta rinktis mus

 • Konsultacijos ir tyrimai – per 1 dieną.
 • Operuoti galime per 1–3 savaites po pirminės konsultacijos. Tą pačią dieną po operacijos galite vykti namo.
 • Hospitalinių infekcijų rodiklis – 0 per 5 metus.
 • Operuoja vieni labiausiai patyrusių gydytojų Lietuvos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Visi raumenys baigiasi sausgyslėmis, kurios juos prisitvirtina prie kaulo. Plaštakoje raumenys ir sausgyslės yra padengti plėve, vadinama fascija. Dėl nežinomų priežasčių jos ląstelės kartais pakinta, fascijos dalis netenka elastingumo, sustandėja ir išveša, kartu įtraukdama delno odą. Šis procesas vystosi lėtai, dėl to iš pradžių delne atsiranda mazgelis. Jis gali būti skausmingas. Pirštų funkcija nebūna sutrikusi. Šioje stadijoje liga gali sustoti.

Jei liga progresuoja, pakinta ir pirštuose esanti fascija, ji trumpėja, pradeda traukti, lenkti pirštus. Šis procesas įtraukia odą ir poodį, tačiau sausgyslių nepažeidžia. Dažniausiai pažeidžiami pirštai – bevardis ir mažylis, delne matosi lyg įtempta sausgyslė. Nors skausmo, esant šiai ligai, ir nebūna, tačiau pritraukta pirštų padėtis trukdo kasdieninėje veikloje.

Ligos priežastys nėra aiškios, tačiau statistiškai  ji žymiai dažniausiai pasireiškia vyresniems nei 40 metų vyrams, stebimas paveldimumas. Įtakos turi buvusi trauma, rūkymas, alkoholio vartojimas.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.