Gyvenate Lazdynuose, Karoliniškėse (aplink esantys rajonai)?
Netrukus būsime arčiau Jūsų namų!

JAU GREITAI susitiksime naujame mūsų Šeimos centro padalinyje.
Ieškokite mūsų Laisvės pr.10 (Business garden verslo centre)

Mūsų centre šeimos gydytojai konsultuoja pacientus nuo 16 metų dėl visų ligų, skiria visus reikalingus tyrimus, nukreipia pas reikalingus gydytojus specialistus.

Jūs galite registruotis pas šeimos gydytoją individualiai konsultacijai arba tapti mūsų apylinkės pacientu įsigijus paslaugą MANO ŠEIMOS GYDYTOJAS ir naudotis mūsų paslaugomis už specialią kainą visus metus! 

Centre po vienu stogu sutelkti net 53 specializacijų gydytojai įprastai diagnozuoja ligas ir skiria gydymą per 1 dieną*.

*Kai kuriais atvejais galutinei diagnozei patvirtinti reikia  ištyrimo, kuris gali užtrukti ilgiau nei vieną dieną. Apie tokius atvejus jus informuos gydytojas arba tyrimą atliekantis medicinos personalas.

Gydytojai

Juodienė Eugenija
Juodienė Eugenija

Vaikų ligų gydytojas (pediatras), Šeimos gydytojas

  • LT, RU, EN
  • Darbo laikas
Glinskienė Edita Vilmantė
Glinskienė Edita Vilmantė

Šeimos gydytojas

  • LT, EN
  • Darbo laikas

Sėkmingam daugelio ligų gydymui būtinas glaudus kelių gydytojų specialistų bendradarbiavimas.

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

apie Tautkutė Sigita
Ona ir Vitas Merkevičiai
Ona ir Vitas Merkevičiai
 
Aš ir mano vyras Vitas esame pastovūs gydytojos S.Tautkutės pacientai. Mūsų gydytoja maloni, šiltai bendraujanti, dėmesinga, išklauso nusiskundimus, paskiria reikalingus tyrimus, siunčia konsultacijai su specialistais. Gydytoja mylinti savo darbą ir dirbanti iš pašaukimo. Nežiūrint didelio krūvio...
apie Stasinienė Dalia
Genė Liutkevičienė
Genė Liutkevičienė
 
Labai patiko gydytoja Dalia, išsamiai, profesionaliai išklausė nusiskundimų, paaiškino tyrimų rezultatus, davė įvairius patarimus, kaip pagerinti sveikatą. Džiaugiuosi gydytojais - profesionalais tokiais, kaip Dalia.
apie Tautkutė Sigita
Daiva Taliūtė
Daiva Taliūtė
 
Sigita yra puiki šeimos gydytoja, sugebanti atlaikyti didelį krūvį, visada išlieka dėmesinga pacientams, atidžiai juos išklauso, atižvelgia į jų nusiskundimus ir pageidavimus, pasiūlo geriausius gydymo metodus ir medikamentus. Tai gydytoja dedikavusi savo gyvenimą pacientų sveikatos gerinimui ir tą...
apie Glinskienė Edita Vilmantė
Viktorija Pacyno
Viktorija Pacyno
 
Pati geriausia daktarė, kurią tik teko sutitki. Visada įdėmiai išklauso nusiskundimus, viską patikslina/paklausinėja. Detaliai ir suprantamai viską paaiškina, pataria, paskiria laiku tyrimus ir padeda išsiaiškinti/išspręsti sveikatos problemas. Tikrai labai malonu lankytis ir būti prižiūrėta tokio...
apie Stasinienė Dalia
Algirdas Miskinis
Algirdas Miskinis
 
Esu p.Dalios pacientas jau 12 metų ir kiekvieną kartą džiaugiuosi, kad lankausi pas ją.
Gaunu išsamius atsakymus į kiekvieną savo klausimą ir mano sveikata normoje.
apie Stasinienė Dalia
Tomas D.
Tomas D.
 
Laba diena,

Pasinaudodamas galimybe norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Ž.Kavaliauskienei už profesionalią, savalaikę pagalbą, dėmesingumą, atidumą. Tikiu, kad tik toks - nuoširdus, šypsena ir supratimu grįstas - bendavimas su Medicinos diagnostikos ir gydymo centro pacientais yra ilgalaikio...
apie Tautkutė Sigita
Sandra Puchalskienė
Sandra Puchalskienė
 
Gydytoja S. Tautkutė labai dėmesinga, ieško geriausio sprendimo kiekvienu klausimu. Lankydamasi pas ją žinau, kad mano sveikata bus pasirūpinta.
apie Stasinienė Dalia
Ričardas
Ričardas
 
Mūsų šeimos gydytoja jau daugiau kaip 10 m. Visada maloni, atidi.
apie Stasinienė Dalia
Marija Vaitelis
Marija Vaitelis
 
Vasario 15 d. lankiausi Jūsų diagnostikos centre, tai ne pirmas vizitas šioje įstaigoje, tad teko garbė susipažinti su gyd.D.Stasiniene ir sesute. Kartais tikrai žmogui daug ką reiškia nuoširdus ir rūpestingas atidumas, malonus ir šiltas bendravimas, visapusiškas supratimas. Sako, kad ir žodi...
apie Stasinienė Dalia
Aurelija
Aurelija
 
Visos šeimos vardu labai noriu padėkoti už mūsų sveikatos priežiūrą gydytojoms D.Stasinienei, L.Žirgulienei ir jų sesutėms. Kartais užtenka nuoširdaus rūpestingumo, paprasto žmogiško atidumo, kad pradėtum sveikt....Ačiū jums.

Šeimos medicinos paslaugų kainos

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Šeimos gydytojo arba gydytojo specialisto konsultacija, tretinė nuomonė (paciento savarankiškai atliktų/atsineštų tyrimų klinikinis įvertinimas arba sveikatos draudimo bendrovių taisyklių aiškinimas, arba recepto išrašymas ilgalaikiam gydymui)
70.00 €
Šeimos gydytojo konsultacija
70.00 €
Šeimos, vaikų ar vidaus ligų gydytojo konsultacija dėl skiepijimo ar siuntimas skiepijimui
26.00 €
Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Mano šeimos gydytojas
250.00 €

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Tyrimų atlikimo laikas

Konkrečių tyrimų atlikimo laikas ir susiję duomenys pateikiami ČIA.
Patologijos ir citologijos tyrimų atlikimo laikas ČIA
Covid tyrimų laikas ČIA.

Plačiau apie atliekamų tyrimų laiką

Kontaktai

Inga Božkienė

Jei jus domina detalesnė informacija apie MANO ŠEIMOS GYDYTOJAS paslaugą ar norite sudaryti sutartį sveikatos priežiūrai mūsų Centre išskirtinėmis sąlygomis, susisiekite su Inga.

 

Inga Božkienė

Projektų vadovė

Tel. +370 620 43 642

Email: inga.bozkiene@medcentras.lt

 

 

Mediateka

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana!

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams