Erekcijos sutrikimų gydymas

Žemo dažnio smūgine bangų terapija

Erekcijos sutrikimų (disfunkcijos, impotencijos) gydymas padeda pagerinti susilpnėjusią arba atkurti dingusią erekciją, kartu atsikratyti psichologinio ir fiziologinio diskomforto, sukelto ligos padarinių.

Mūsų Centre erekcijos sutrikimai gydomi saugiu, neinvazyviu, pasaulyje pripažintu metodu – žemo dažnio smūgine bangų terapija.

Žemo dažnio smūginė bangų terapija veikia ląsteliniame ir ekstraląsteliniame lygmenyje ir skatina naujų kraujagyslių susidarymą bei esamų išsiplėtimą. Taip pagerėja varpos aprūpinimas krauju, sėkmingai atkuriama ir suintensyvinama kraujotaka, kuri ir užtikrina tinkamą erekciją.

Ši procedūra yra visiškai neskausminga. Jos trukmė – apie 20 min. Gydymo kursas – 6 procedūros, atliekamos kas savaitę. Sunkesniais atvejais gali prireikti daugiau 12-24 procedūrų.

Gydymo efektyvumas įprastai siekia 80-90 proc. Poveikis jaučiamas palaipsniui, vertinamas praėjus mėnesiui po paskutinės procedūros.

Iškart po procedūros galėsite užsiimti įprasta jums veikla, lytiniai santykiai ribojami tik procedūros dieną.

Toks neinvazyvus erekcijos gydymo metodas pasaulyje naudojamas jau kelis dešimtmečius, o nuo šiol – ir mūsų Centre.

Nedelskite! Jei susidūrėte su erekcijos sutrikimais, kreipkitės pagalbos ir susigrąžinkite natūralią ir normalią organizmo funkciją.

Suprantame, kad urologiniai negalavimai – jautri tema, todėl sudarome sąlygas registruotis ir anonimiškai – jei to pageidaujate, informuokite apie tai registruojantis.


Jeigu turite klausimų – nuo gydymo metodo, įrangos iki galimybės gydytis anonimiškai, susisiekime pasikalbėti. Centre konsultuoja ir gydo patyrusių urologų komanda – padėsime susiorientuoti, patarsime.

Užpildydami kontakto formą bei pateikdami savo asmeninius duomenis, SUTINKATE su Jūsų asmens duomenų tvarkymu rinkodaros tikslais. Plačiau apie tai PRIVATUMO POLITIKOJE

 

Gydytojai

Sėkmingam kai kurių urologinių ligų gydymui ne retai būtinas glaudus gydytojo urologo ir gydytojo psichologo ar psichoterapeuto ir kt. bendradarbiavimas.

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie gydytojus

gyd. Verikaitė Jonė
R.D.
 
Dėkoju gydytojai už sėkmingai atliktą litotripsiją. Labai maloni ir kultūringa gydytoja, kuri sugeba viską paaiškinti pacientui, kruopščiai ir atsakingai atlieka savo darbą. Sėkmės šiai gydytojai tokiame atsakingame darbe.
gyd. Verikaitė Jonė
A.M.
 
Ačiū gydytojai už nuoširdumą ir gerai atliktą operaciją. Maloniai bendraujanti, tikrai gera gydytoja.
gyd. Verikaitė Jonė
V.R.
 
Ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už profesionalumą ir nuoširdumą. Labai maloni gydytoja.
gyd. Verikienė Raimonda
E.V.
 
Labai maloni gydytoja. Man buvo darytos echoskopijos, tačiau gydytoja ne tik atidžiai darė tyrimus, bet ir paaiškino kas ne taip, kuo reikėtų labiau susirūpinti, kada reikėtų tyrimus pakartoti. Labai ačiū.
gyd. Verikaitė Jonė
L.
 
Nuoširdus ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už rūpestį, profesionalumą. Kontaktas, gydymas, rekomendacijos - viskas labai padėjo sveikti. Šios gydytojos konsultacijas drąsiai rekomenduosiu kitiems!
gyd. Verikaitė Jonė
G.
 
Sveiki , didelis Ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už profesionalumą, pagarbą, geras nuotaikas. Daktarė verta visų gražiausių pagyrimų ir įvertinimų. Ačiū

Erekcijos sutrikimo gydymo kaina

Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Urologo konsultacija
56.98 € 80.00 €
Urologo konsultacija, pakartotinė
55.00 € 55.00 €
Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Gydymas žemo dažnio smūgine bangų terapija
145.00 €

Pateikta vienos procedūros kaina. Jums reikalingas procedūrų skaičius priklauso nuo individualaus atvejo.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Ką reikia žinoti apie erekcijos sutrikimų gydymo procedūrą?

Procedūra atliekama gydytojo urologo kabinete. Vienos procedūros metu atliekama po 300 smūgių 5 gydomosiose zonose. Iš viso atliekama apie 1500 smūgių. Procedūra nesukelia jokio skausmo.

Dėmesio! Iliustracijos naudojamos edukaciniais tikslais, tam kad geriau suprastumėte siūlomos procedūros esmę.

Gydymo sėkmė 80-90 proc. lengviems ir vidutinio sunkumo pacientams. Sunkiems pacientams, kurių organizmas nereaguoja į gydymą vaistais, gydymo sėkmė viršija 60 proc.

Įprastai gydymo rezultatas jaučiamas praėjus mėnesiui po paskutinės procedūros.

Jaunesniems pacientams ląstelių regeneracija vyksta sparčiau, todėl ir gydymo rezultatai pastebimi greičiau. Vyresniame amžiuje, kai sumažėja kamieninių ląstelių kiekis, o dalis kraujagyslių nefunkcionuoja arba funkcionuoja ne efektyviai, gydymo rezultatas pasireiškia lėčiau.

Po gydymo žemo dažnio smūgine bangų terapija pacientams nebereikia vartoti vaistų erekcijai pagerinti arba prireikia labai mažų jų dozių.

Dėmesio! Iliustracijos naudojamos edukaciniais tikslais, tam kad geriau suprastumėte siūlomos procedūros esmę.

Erekcijos disfunkcijos gydymo žemo dažnio smūgine bangų terapija taikyti negalima:

 • Esant varpos protezui;
 • esant prostatos hiperplazijai (gydymas gali būti atliekamas praėjus 3 mėn. po operacijos);
 • sergantiems kirkšnies išvarža (gydymas gali būti atliekamas praėjus 1 mėn. po operacijos).

Šis gydymas neturi jokio šalutinio poveikio žmogaus organizmui, atvirkščiai – dėl tikėtino varpos apimties padidėjimo keliais milimetrais gydymo poveikis šiuo aspektu yra tik teigiamas.

deco round
4 priežastys

kodėl verta rinktis mus

 • Esame viena iš nedaugelio privačių įstaigų, kurioje dirba patyrusių urologų komanda – atlieka įvairias operacijas, tariasi dėl individualių atvejų.
 • Gydome neinvaziniu, organizmą tausojančiu metodu.
 • Procedūrą galime atlikti sekančią savaitę po pirmosios konsultacijos.
 • Procedūras atlieka vieni labiausiai patyrusių gydytojų Lietuvoje.

Dažniausiai užduodami klausimai

Jei jums pasireiškia pavieniai erekcijos sutrikimo atvejai, tikėtina tai nėra liga, veikiau laikina būklė susidariusi dėl patirto streso, nuovargio ir pan.

Tačiau jei erekcijos sutrikimas pasireiškia nuolat, ilgiau nei 3 mėnesius ir tai trukdo atlikti pilnavertį lytinį aktą, rekomenduojame kreiptis pagalbos į gydytoją urologą.

Sutrikusi erekcija laikoma, kuomet:

 • Varpa nesustandėja visiškai.
 • Varpa nesustandėja pakankamai, kad būtų galima įvesti ją į makštį.
 • Erekcija dingsta įvedant varpą į makštį.
 • Erekcija išnyksta nebaigus lytinio akto.

Sutrikusi erekcija yra klasifikuojama pagal laipsnius – sunkus, vidutinis, lengvas.

Gydytojai urologai rekomenduoja kreiptis į specialistą vos pajutus erekcijos sutrikimus. Pasaulinė patirtis rodo, kad kuo labiau įsisenėjusi liga ir kuo vyresnio amžiaus vyrai kreipiasi, tuo ilgiau užtrunka gydymas ir sunkiau pasiekiamas norimas efektas.

Kartais, erekcijos sutrikimas yra kitų lėtinių ligų pasekmė, todėl laiku nustačius sutrikimų priežastis ir sėkmingai gydantis, galite pagerinti savo sveikatos būklę iš esmės.

Kraujagyslių ligos, dar žinomos kaip kraujagyslių spindžio susiaurėjimu, yra pagrindinės priežastys, kodėl 70 proc. vyrų turi erekcijos sutrikimų.

Aterosklerozė, cukrinis diabetas, prostatitas – ligos, dėl kurių pažeidžiami organai atsakingi už lytinę funkciją, todėl pacientai susiduria su varpos standumo, erekcijos problemomis.

Įtakos erekcijos sutrikimams turi ir žalingi įpročiai, pvz., rūkymas, alkoholis, narkotikai taip pat kai kurių vaistų sukeltas šalutinis poveikis.

Nekontroliuojamas padidėjęs „blogojo“ cholesterolio lygis lemia aterosklerotinių plokštelių susidarymą kraujagyslėse, ypač plonosiose, kurios vyrauja varpoje ir gali būti erekcijos sutrikimų priežastis.

Tai pat erekcijos sutrikimus gali lemti patirtos traumos, nervų sistemos ligos – Parkinsonas, Alzheimeris, epilepsija, išsėtinė sklerozė ir kt.

Dažna erekcijos sutrikimų priežastis – infekcijų sukelti uždegimai, įprastai lydimi maudimo jausmu pilvo apačioje, tarpvietėje, nemaloniu jausmu dubens srityje po lytinio akto. Taigi, jei kankina hemorojus, neišgydytas sinusitas, parodontozė, nereiktų numoti ranka – infekcija nukeliavusi į lyties organus gali sukelti uždegimą ir lemti sutrikusią erekciją.

Taip, tai gana dažnai diagnozuojama liga. Mokslinių šaltinių duomenimis, erekcijos sutrikimais retkarčiais arba nuolat skundžiasi 2 iš 3 vyrų, vyresnių nei 40 m.

Po gydymo mažo intensyvumo smūgine bangų terapija pacientams varpos apimtis dažnai padidėja 5 mm ar daugiau. Taip yra dėl naujų kraujagyslių susidarymo ir geresnės kraujotakos varpoje.

Gydymo seansų dažnis susijęs su gydymo pobūdžiu. Mažo intensyvumo akustinių smūgių bangų terapija skatina naujų kraujo indų susidarymą, tačiau šiems procesams natūraliai vykti organizme reikia laiko. Dėl šių priežasčių gydymas šiuo metodu atliekamas periodiškai, per kelis gydymo seansus.

Gydymas žemo dažnio smūgine bangų terapija neturi jokio šalutinio poveikio organizmui, todėl procedūrų skaičius neribojamas. Pakartotinės procedūros tik sustiprina gydymo poveikį.

Gydytojai urologai nerekomenduoja užsiimti savigyda, nes taip galite dar labiau pakenkti. Pajutus simptomus, geriausia iškart kreiptis į specialistus.

Erekcijos sutrikimus gydantys vaistai nepakenks, jei juos vartosite pasitarę su gydytoju.

Masturbacija įprastai neturi įtakos erekcijos sutrikimams, nes tai žmogaus fiziologinis atsakas į dirginimą.
Tačiau svarbu laikytis elementarios higienos, nes į prostatą patekusios infekcijos gali sukelti uždegimą (vad. prostatitą) ir lemti sutrikusią erekciją.

Procedūra neturi jokios neigiamos įtakos vaisingumui, atvirkščiai – geresnė erekcija įprastai lemia ir geresnius lytinius santykius, o tuo pačiu ir sėkmingą vaisingumą.

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems nuotolinę gydytojo konsultaciją, sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi