Sveikatos patarimai

Pasirinkite temą
2021 02 01
Lytiškai plintančios ligos
3 min. skaitymo
Dermatovenerologas apie lytiškai plintančias infekcijas: gėda ne pasitikrinti, bet nesirūpinti savo sveikata

Statistikos duomenimis, kasmet Lietuvoje diagnozuojama per keletą tūkstančių lytiškai plintančių infekcijų atvejų, neskaičiuojant ŽIV. Nors bendras sergamumas tokiomis lytiškai plintančiomis infekcijomis kaip sifilis, gonorėja ar chlamidiozė mažėja, pasak Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojo dermatovenerologo Algirdo Šumilos, vadinamąsias „meilės ligas“ vis dar gaubia įvairūs mitai ir tabu.

Plačiau
2015 12 15
Lytiškai plintančios ligos
5 min. skaitymo
Moterys, skirtingai nei vyrai, gali ir nepastebėti, kad turi šią rimtą infekciją

Kai gydytojas iš sunerimusio vyro išgirsta, jog pakito jo lytinio gyvenimo kokybė, tai būna nerimą keliantis signalas, jog paciento organizme – lytiniu keliu plintančios infekcijos sukėlėjas.

Plačiau
2015 12 11
Lytiškai plintančios ligos
8 min. skaitymo
Pikantiškos istorijos gydytojo dermatovenerologo kabinete

Šį istorijų ciklą galima būtų pavadinti „Kažkas atsitiko“. Veiksmas vyksta dermatovenerologo kabinete, kuriame painiojamos tiesiog detektyvus primenančios istorijos. Ir viskas dėl to, kad pagaliau būtų surastas siūlo galas, nustatyta teisinga diagnozė ir paskirtas reikalingas gydymas. Bet apie viską iš pradžių.

Plačiau
2014 06 17
Lytiškai plintančios ligos
5 min. skaitymo
Tema, kuria drovu kalbėtis: lytinės ligos

Lytiškai plintančios ligos tikrai nėra ta tema, kuria žmonės mėgtų kalbėti net ir su artimais draugais. Tačiau šios ligos kamuoja gana daug žmonių visame pasaulyje. Šia subtilia tema kalbamės su Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytoju dermatovenerologu Algirdu Šumila.

Plačiau
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams