Straipsniai

Pasirinkite temą
2021 06 14
Urologinės ligos, vyro sveikata

Peirono liga: kaip ištiesinti kreivą varpą?

Intymi vyrų sveikata nebėra tabu tema, o problemos toli gražu neapsiriboja tik erekcijos sutrikimais. Kreiva varpa gali komplikuoti lytinį gyvenimą, o sunkesniais atvejais jis gali tapti netgi neįmanomas. Kaip gydyti varpos nulinkimą ir sustabdyti Peirono ligos progresavimą, kalbamės su Medicinos diagnostikos ir gydymo centro urologu Deimantu Šukiu.

Plačiau
2019 09 20
Neurologinės ligos
Alzheimeris – progresuojanti liga, paliečianti visą šeimą. Kokie požymiai ją išduoda?

Rugsėjo 21-ąją minima Tarptautinė Alzheimerio ligos diena. Nors kasmet vykdoma daugybė mokslinių tyrimų ir ieškoma būdų, kaip efektyviai pažaboti šią lėtinę progresuojančią ligą, kol kas ji vis dar nėra išgydoma ir dažnai paliečia ne tik sergantįjį, bet ir visą jo šeimą.

Plačiau
2016 02 15
Neurologinės ligos
Nemigą gali sukelti ir netinkami miego įpročiai

Miego sutrikimų, dėl kurių mažėja darbingumas, silpnėja imuninė sistema, tampa sunkiau susikaupti ir atlikti kasdienius darbus, patiria kas antras žmogus. Medicinos diagnostikos ir gydymo centro neurologė, Vilniaus universiteto docentė, medicinos mokslų daktarė Rūta Mameniškienė atkreipia dėmesį, kad įvairius miego sutrikimus gali sukelti tiek rimtos ligos, tiek netinkamas požiūris į miegą.

Plačiau
2015 07 14
Neurologinės ligos
„Perpūtė“ nugarą, nepasukate galvos: kas tai ir kaip gydoma?

Vasara – tai metas, kada vis dažniau dirbame prie įjungtų kondicionierių, vėdiname patalpas net nepagalvodami, kad taip galime pakenkti patys sau. Apie itin dažną reiškinį mūsų visuomenėje, liaudyje dar vadinamą nervų šaknelių uždegimu, pasakoja Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytoja neurologė Vaineta Valeikienė.

Plačiau
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams