Apmokėjimas ir paslaugos

Už suteiktas paslaugas mūsų Centre galima atsiskaityti pasinaudojus „General Financing“ paslauga „GF Medlizingas“. Pageidaujančiuosius prašome kreiptis į kasą.

Užsieniečiai, reziduojantys Lietuvoje ir mokantys mokesčius Lietuvos Respublikai, už suteiktas paslaugas mūsų Centre gali atsiskaityti pasinaudoję „General Financing“ paslauga „GF Medlizingas“. Jeigu norinčio pasinaudoti lizingu paciento leidimas gyventi Lietuvoje yra laikinas, „General Financing“ gali paprašyti pateikti papildomų duomenų įvertinimui (pvz., sutuoktinio finansinės situacijos vertinimo).
Pageidaujančiuosius apmokėti lizingu prašome kreiptis į kasą.

Žinome, kaip svarbu rūpintis savo ir artimųjų sveikata. Naudodamiesi „General Financing“ paslauga „GF Medlizingas“ suplanuotoms ar netikėtoms medicinos išlaidoms galime paskolinti iki 15 000 eurų. Galėsite rinktis iš plataus mūsų partnerių tinklo, o pirmąją įmoką atidėti net iki 3 mėn.

Sužinokite daugiau apie paslaugą „GF Medlizingas“. O tinklarastis.gf.lt rasite daug naudingos informacijos apie pirkimą išsimokėtinai ir ne tik.

Pasinaudoję „GF Medlizingas“ paslauga pas mus galite pirkti išsimokėtinai iki 25 000 eurų! Paslaugą teikiame kartu su partnere UAB „General Financing“.
Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų.

Norėdami pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga internetu, susikurkite pageidaujamų prekių krepšelį ir mes finansuosime bendrą jo sumą. Visas pirkimo išsimokėtinai sutarties sudarymo ir pasirašymo procesas vyksta saugiai internetu. Elektroniniu būdu pasirašyti dokumentai įgyja tokią pačią juridinę galią kaip ir pasirašyti ranka.

Pirkti išsimokėtinai su „GF Medlizingu“ verta, nes:

 • finansuosime paslaugos kainą nuo 50 iki 25 000 Eur;

 • galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 84 mėn.;

 • pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėn.;

 • galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.

Pirkimo išsimokėtinai paslauga gali pasinaudoti:

 • gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;

 • gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensiją, pašalpą ir pan.);

 • valstybės tarnautojai, įskaitant statutinius valstybės tarnautojus;

 • statutiniai valstybės tarnautojai, kurie šiuo metu yra pensininkai;

 • ūkininkai.

Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga, reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:

 • Lietuvos Respublikos piliečio pasą;

 • asmens tapatybės kortelę.

Pastaba. Prireikus galime paprašyti parodyti papildomą dokumentą – statutinių pareigūnų tarnybinį pažymėjimą.

Norinčiuosius pasinaudoti „GF Medlizingas“ paslauga prašome atvykti į MDGC (V. Grybo g. 32, Vilnius). Čia paprašysime pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir sutvarkysime visus formalumus paslaugai gauti.

Pirmiausia išklausysime Jūsų pageidavimus apie norimas įsigyti MDGC paslaugas ir, Jums sutikus, paprašysime užpildyti prašymo formą (https://www.gf.lt/naudingi-dokumentai/sutikimas-tvarkyti-asmens-duomenis), po to atliksime mokumo įvertinimą. Gavę teigiamą atsakymą pateiksime pasiūlymą įsigyti paslaugas „GF Medlizingas“ būdu. Jeigu pateiktas pasiūlymas Jus tenkins, parengsime pirkimo išsimokėtinai sutartį.

Kredito skaičiavimo PAVYZDYS. Pavyzdžiui, skolinantis 3 000,00 Eur sumą ir sutartį sudarant 36 mėn metinė palūkanų norma – 11,40 %, sandorio sudarymo mokestis – 0,00 %, mėnesinis tvarkymo mokestis –0,20 %; mėnesio įmoka – 97,94 Eur (paskutinė įmoka - 98,10 Eur), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3 526, 00 Eur*

*Skolinantis kitokias sumas, pasirinkus kitokius sutarties terminus ar pridėjus draudimą – nurodyti dydžiai gali skirtis. Paskolos pavyzdys tik informacinio pobūdžio.

Kredito skaičiuoklė

Daugiau apie paslaugą „GF Medlizingas“ arba telefonu +370 5 247 6324

Apsidraudusiesiems sveikatą privačiose Lietuvos draudimo kompanijose už suteiktas paslaugas Medicinos diagnostikos ir gydymo centre atsiskaitoma pagal paciento (kliento) su draudimo bendrove pasirašytos sutarties sąlygas (dažniausiai už paslaugas moka abi šalys – draudimo bendrovė ir pacientas).

Suteiktų paslaugų apimtys ir apmokėjimo sąlygos yra apibrėžtos paciento (kliento) draudimo sutartyje ir jos prieduose. Draudimo ekspertų telefonai nurodyti kliento/paciento draudimo sutartyje.

Papildomo (savanoriško) draudimo paslaugų teikimas ar išimtys apibrėžtas kliento/paciento draudimo sutartyje.
Norėdami gauti išsąmią informaciją dėl lėšų kompensavimo ar paslaugų, numatytų draudimo sutartyje, teikimo pagal galiojančią draudimo sutartį prašome kreiptis į draudimo bendrovę tiesiogiai.

Esame sudarę sutartis su šiomis Lietuvos gyvybės ir sveikatos draudimo bendrovėmis:

Atsiskaitymas  už suteiktas paslaugas pagal sveikatos draudimo sutartį atliekamas Centro kasoje.

Išsamesnės informacijos apie teikiamas paslaugas, kurios apmokamos per Lietuvos draudimo bendroves prašome kreiptis el. paštu draudimas@medcentras.lt.

Europos Sąjungos, Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos šalių (toliau – EEE (Europos ekonominės erdvės) valstybių) piliečiams, norintiems gauti sveikatos priežiūros paslaugas kitoje šalyje, yra galimybė kompensuoti Medicinos diagnostikos ir gydymo centre patirtas medicinos išlaidas, susijusias su diagnostika bei gydymu, tarp jų ir už operacijas, savo šalyje.

Kompensavimo tvarką nustato 2011 m. kovo 9 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2011/24/ES dėl pacientų teisių į tarpvalstybinės sveikatos priežiūros paslaugas įgyvendinimo (OL 2011 L 88, p. 45) nuostatos ir piliečio šalies sveikatos apsaugos sistemos nustatytos tvarkos.

Atkreipiame dėmesį, kad, norint pasinaudoti teise susigrąžinti pinigus už medicinos išlaidas, pacientas turi atitikti / įvykdyti tam tikras sąlygas.

Ar bus kompensuojama už paslaugas konkrečiu Jūsų atveju, rekomenduojame išsiaiškinti savo šalies atsakingose institucijose iki vizito į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą.

Išlaidoms kompensuoti reikalingais dokumentais Jūs galite pasirūpinti patys arba kreiptis į organizacijas, kurios padės Jums susigrąžinti pinigus už gydymą Medicinos diagnostikos ir gydymo centre.

Ką svarbu žinoti, norint gydytis užsienyje ir gauti kompensaciją iš NHS (JK)?

 • Pacientas turi būti Jungtinės Karalystės () rezidentas (t. y. nuolatinis gyventojas). Rezidento leidimo (angl. „resident permit“) tam nereikia, pakanka turėti teisę gyventi šalyje ir turėti tai patvirtinančius dokumentus (pvz., banko sąskaitos išrašus, britišką vairuotojo pažymėjimą ir pan., būti prisiregistravus pas general practicioner (GP)). Oficialiai JK rezidentu (t. y. gyventoju) laikomas asmuo, kuris turi teisę čia gyventi ir fiziškai būna šalyje daugiau kaip 183 dienas per metus.

 • Pacientas negali prašyti finansuoti gydymą ne Europos Sąjungos ir ekonominės erdvės šalyse (ES ir EEE valstybių narių sąrašas pateikiamas čia).

 • Pacientas turi pateikti dokumentus, įrodančius, kad šis gydymas jam reikalingas.

 • Atliekamas gydymas turi būti galimas ir NHS įstaigose.

 • Kai kuriam gydymui reikia išankstinio leidimo.

 • Bus kompensuotos tik tos gydymo išlaidos, kiek gydymas kainuotų NHS.

Kur kreiptis dėl kompensavimo?

Gyvenantiems Anglijoje yra galimybė kompensuoti medicinos išlaidas iš „NHS England“.

Šiuo klausimu galite kreiptis:
„Medrefund LTD“
tel. +44 (0) 7729438051
info@medrefund.co.uk

www.medrefund.co.uk

Gyvenantys Švedijoje galite kreiptis:
Regina Molina
tel. +467 056 18 388
info@litwaysolutions.com

Gyvenantys Norvegijoje galite kreiptis:
MB „Laba diena“, Vilnius
tel. +370 685 25 442
giedre@laba-diena.lt arba į valstybinę Norvegijos sveikatos ekonomikos administraciją www.helfo.no

Gyvenantiems Airijoje informacija teikiama HSE („Health Service Executive“):
tel. +353 (0)45 880400
(I–V 8.00–20.00 val. ir VI 9.00–16.00 val.)
infoline1@hse.ie
www.hse.ie

Renata Zaveckienė
tel. +353 879 842760
renatazav@gmail.com

Bendradarbiaujame su šiomis užsienio gyvybės ir sveikatos draudimo kompanijomis:

Jei jūs turite sutartį su čia nepaminėta draudimo bendrove, pasikalbėkime, kad rastume sprendimą tinkamą abiems šalims.
Susisiekite el. paštu insurance@medcentras.lt

Atsiskaitydami už medicinos paslaugas per užsienio draudimo kompanijas pateikite šiuos dokumentus:

 • asmens dokumentą,
 • draudimo knygelę (polisą),
 • draudimo formas.

Bendra informacija apie užsienio draudimo kompanijų apmokėjimo tvarką

Dauguma užsienio draudimo kompanijų sumoka gydymo išlaidas staiga susirgus, traumos atveju, už metinius sveikatos patikrinimus, medikamentus. Apdraustieji turi galimybę gauti draudimo kompanijų apmokamas medicinos paslaugas tiek valstybinėse, tiek privačiose gydymo įstaigose.

Sveikatos priežiūros paslaugų apmokėjimas

Kiekvienas draudimo variantas turi gana konkretų mokamų paslaugų sąrašą. Jis išdėstytas draudimo sutartyje ir detaliai aprašytas draudimo informacinėje knygelėje, kurią pacientas gauna įsigydamas draudimo polisą. Sveikatos draudimas yra asmeniška draudimo sutartis. Jos turinį lemia apdraustojo amžius, sveikatos būklė, įmokų dydis.


Pagrindinės draudimo kompanijų apmokamos sveikatos priežiūros paslaugų grupės yra šios:
 • gydytojų konsultacijos, laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai, specialistų papildomos konsultacijos, iškvietimas į namus;
 • stacionarinė pagalba: operacijos, konsultacijos, lovadieniai (išskyrus, kai pageidaujama vienvietė palata);
 • vaistų kompensavimas, kai pateikiama kartu su gydymo išlaidomis.
Sveikatos priežiūros paslaugos, kurių galimai neapmoka draudimo kompanijos:
 • komforto paslaugos: telefono skambučiai, TV paslaugos, vienvietė palata;
 • ligonių, sergančių priklausomybe nuo psichoaktyvių medžiagų (narkotikų, alkoholio), gydymas;
 • gydymas netradiciniais medicinos būdais;
 • lytiniu būdu plintančių ligų, AIDS ir ŽIV, potencijos sutrikimų gydymas;
 • kosmetinės ir plastinės operacijos;
 • lėtinių ligų gydymas. Išimtis: kai kurios draudimo bendrovės sumoka už lėtinių ligų gydymą, kai liga diagnozuojama po tam tikro laiko nuo draudimo poliso įsigijimo.

Išsamesnės informacijos apie atsiskaitymą per užsienio draudimo kompanijas prašome kreiptis tel. +370 5 247 6419, el. paštu insurance@medcentras.lt

Mokėjimo terminale (savitarna) galite atsiskaityti mokėjimo kortele – tai greičiausias ir patogiausias atsiskaitymo būdas, jeigu Jums nereikalinga sąskaita faktūra ar atsiskaitote pagal privatų sveikatos draudimo polisą.

Kasoje galite atsiskaityti grynaisiais arba banko mokėjimo kortele, taip pat išsirašyti PVM sąskaitą faktūrą, apmokėti už paslaugas pagal privatų sveikatos draudimo polisą.
Mokėdami kasoje prašome atsispausdinti laukimo eilės numerį bilietų terminale.

Išsamią informaciją apie atsiskaitymo sąlygas galite gauti paskambinę tel. +370 698 00 000.

Norime, kad privačios medicinos paslaugos būtų prieinamos kuo didesniam žmonių ratui, todėl bendradarbiaujame su ligonių kasomis.

UAB ,,SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“, V.Grybo g. 32, Vilnius, (toliau - Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, Centras) yra sudaręs sutartis su Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Klaipėdos ir Šiaulių teritorinėmis ligonių kasomis. Pagal šias sutartis, pacientai, kurie yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu, Medicinos diagnostikos ir gydymo centras teikiamų asmens sveikatos priežiūros paslaugos kompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (toliau – PSDF) biudžeto lėšomis pagal tam tikros TLK sutartyje nurodytą paslaugų nomenklatūrą ir bazines kainas.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro pacientams TLK kompensuojama:


Pacientui, teikiant Centre asmens sveikatos priežiūros paslaugas, netaikomas kompensavimas iš PSDF biudžeto lėšų ar/arba teikiamos mokamos paslaugos, kai:

 • pacientas nėra apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu (išskyrus būtinosios sveikatos pagalbos paslaugas);
 • Centras nėra sudaręs sutarties dėl šių paslaugų teikimo su TLK;
 • jei Centras yra išnaudojęs lėšas (lėšų limitą), numatytas sutartyse su TLK;
 • nori gauti gydytojo specialisto konsultaciją, bet neturi siuntimo (siuntimas neprivalomas kreipiantis dėl būtinosios pagalbos);
 • savo iniciatyva pasirenka papildomas paslaugas ar procedūras;
 • planines sveikatos priežiūros paslaugas nori gauti greičiau, negu jos yra paskirtos;
 • pacientui yra teikiamos mokamos paslaugos, įrašytos į sveikatos apsaugos ministro patvirtintą Mokamų paslaugų sąrašą (kosmetinės chirurgijos operacijos ir kosmetologijos procedūros, akupunktūra ir manualinė terapija, sveikatos tikrinimas vykstant į užsienį, norint įsigyti ginklą, gauti vairuotojų, kai kuriais kitais, teisės aktais reglamentuotais atvejais) ir kt.

Daugiau informacijos apie privalomąjį sveikatos draudimą

Daugiau informacijos apie tarpvalstybinės sveikatos priežiūros paslaugų kompensavimą

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams