2022 07 05

Jau netrukus – NAUJAS Reabilitacijos ir sporto medicinos centras!

Jau visai NETRUKUS pakviesime Jus susitikti NAUJAME mūsų padalinyje!
Reabilitacijos ir sporto medicinos centras įsikurs Lvivo g. 101 (Park Town verslo centre).

Plačiau
2022 05 25
Jau šį sekmadienį susitikime WE RUN VILNIUS bėgimo renginyje

Gegužės 29-ąją – SEKMADIENĮ – susitikime WE RUN VILNIUS bėgimo renginyje. Ieškokite mūsų Katedros aikštėje, stende NR. 22, kuriame kartu su patyrusiais kineziterapeutais ne tik išbandysite inovatyvias priemones prieš ir po bėgimo, bet ir galėsite laimėti individualią kineziterapeuto konsultaciją bei 3D judesio analizės tyrimą.

Plačiau
2022 05 09
Patiems mažiausiems Medicinos diagnostikos ir gydymo centro lankytojams sveikatinti – kūdikių ir vaikų plukdymo užsiėmimai

Džiaugiamės galėdami pristatyti naujieną patiems mažiausiems – kūdikių ir vaikų plukdymo užsiėmimus baseine. Nuo šių metų rugsėjo Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Reabilitacijos centre pristatome kūdikiams ir jų tėveliams skirtus užsiėmimus

Plačiau
2022 05 03
Naujasis magnetinio rezonanso tomografas – MAGNETOM Altea (Siemens) jau mūsų Centre!

Nuo šiol MRT tyrimus atliekame 2022 m. atnaujintu, galingu (1,5 teslos) aukštos skiriamosios gebos magnetinio rezonanso tomografu MAGNETOM Altea (Siemens).

Plačiau
2022 04 27
Šiandien švenčiama Medicinos darbuotojų diena

Šiandien minima Lietuvos medicinos darbuotojų diena. Tai puiki proga padėkoti tiems, kurie nuolat rūpinasi mūsų sveikata ir gera savijauta. Pasakykime AČIŪ ne tik šypsena, bet ir šiltu žodžiu.

Plačiau
2022 01 25
Atnaujintos gimdos kaklelio vėžio ankstyvosios diagnostikos programos

Nuo 2022 m. sausio 1 d. nemokamai dėl gimdos kaklelio vėžio moterys pasitikrinti galės pagal naują Gimdos kaklelio vėžio ankstyvosios diagnostikos programą. Naujiena – 35–59 m. amžiaus moterims bus atliekamas aukštos rizikos žmogaus papilomos viruso (AR ŽPV) tyrimas skystoje terpėje.

Plačiau
2021 10 07
Jungdamiesi prie akcijos „Žalia šviesa gyvenimui“ keičiame logotipo spalvą

Didžioji dauguma jaunų žmonių Lietuvoje patiria emocinius sunkumus, tačiau nenori apie juos kalbėti su artimaisiais. Spalio 10-ąją, Pasaulinę emocinės sveikatos dieną, nevyriausybinė organizacija „Jaunimo linija“ skelbia akciją „Žalia šviesa gyvenimui“ ir kviečia rūpintis savo bei šalia esančių emocine sveikata. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras jungiasi prie šios iniciatyvos ir taria „Uždek žalią šviesą gyvenimui!”. Spalio 8-10 d. keisime logotipą į žalią spalvą, kuri simbolizuoja viltį, jaunystę ir gyvybę.

Plačiau
2021 08 03
Per atostogas – virškinimo sutrikimų bumas

Vasaros atostogos tolimose šalyse lietuviams atneša ne tik ilgai lauktą atgaivą po karantino ribojimų. Neįprastas kitų šalių maistas tampa ir sveikatos sutrikimų priežastimi, rodo didžiausios Lietuvoje privačios medicinos įstaigos Medicinos diagnostikos ir gydymo centras statistika.

Plačiau
2021 06 29
Statistika: karščiai sukėlė net kelių rūšių sveikatos sutrikimus

Užplūdę karščiai paveikė ir gyventojų sveikatą. Didžiausia privati gydymo įstaiga Lietuvoje Medicinos diagnostikos ir gydymo centras po karščio bangos sulaukė pacientų antplūdžio.

Plačiau
2021 04 26
Medicinos diagnostikos ir gydymo centre – naujas Covid-19 testavimo punktas

Siekiant užtikrinti efektyvesnį ir spartesnį pacientų testavimą dėl Covid-19, Medicinos diagnostikos ir gydymo centre įrengtas naujas testavimo punktas.

Plačiau
2021 03 10
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras įsigijo moderniausią regos korekcijos lazerį šalyje

Vienas iš Lietuvos privačios medicinos lyderių Medicinos diagnostikos ir gydymo centras Vilniuje atnaujino jame veikiantį Oftalmologijos (akių ligų) centrą ir įsigijo naują regos korekcijos operacijoms skirtą lazerį. Šiandien naujausias vokiečių gamintojo „Schwind“ lazeris „AMARIS 1050RS“ – vienintelis toks šalyje. Jį įsigijęs Centras, pasitelkęs naujausias technologijas, regos korekcijos operacijas lazeriu galės atlikti šiandien bene labiausiai organizmą tausojančiu būdu.

Plačiau
2020 12 23
Svarbi informacija apylinkės pacientams

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro Šeimos medicinos centro darbas švenčių dienomis

Plačiau
2020 11 27
Medicinos diagnostikos ir gydymo centre endoskopiniai tyrimai taikant nejautrą nuo šiol vos per keletą dienų

Vienas iš privačios medicinos lyderių šalyje Medicinos diagnostikos ir gydymo centras atnaujino jame veikiantį Gastroenterologijos ir endoskopijų centrą. Atnaujinus padalinį, jo pajėgumai padidėjo daugiau nei pusantro karto.

Plačiau
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams