Apie Medicinos diagnostikos ir gydymo centras

 

UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“ įsteigtas 1995 m. remiantis moderniausiais Šiaurės Amerikos ir Vakarų Europos privačių klinikų pavyzdžiais. Centras yra vienas privačios medicinos pradininkų Lietuvoje. Medicinos centro paslaugomis naudojasi daugiau kaip 200 įvairių sveikatos priežiūros įstaigų Lietuvoje. Centras bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio sveikatos ir gyvybės draudimo bendrovėmis.

Kiekvienais metais Medicinos diagnostikos ir gydymo centre sveikatą atgauna ar sustiprina per 123 000 pacientų. Kas antras iš jų tampa nuolatiniu pacientu. Centre pacientus tiria, konsultuoja ir gydo per 220 kvalifikuotų gydytojų specialistų, praktikuojančių 53-jose medicinos srityse. Pacientams siūloma per 1500 įvairiausių sveikatos paslaugų, kai kurios iš jų Lietuvoje teikiamos tik Medicinos diagnostikos ir gydymo centre.

Medicinos diagnostikos ir gydymo centre užtikriname pacientų saugą, informacijos konfidencialumą, komfortą ir nuolatinį dėmesį.

Esame viena didžiausių privačių medicinos įstaigų Lietuvoje. Medicinos diagnostikos ir gydymo centre teikiame daugiausia sveikatos priežiūros paslaugų Lietuvoje privačiai – nuo ligų prevencijos iki tikslios diagnostikos, efektyvaus terapinio ir chirurginio gydymo, kokybiškos reabilitacijos.

Mūsų sėkmingo gydymo sąlyga – tiksli diagnozė, kuriai nustatyti Centre atliekame išsamius instrumentinius ir laboratorinius tyrimus. Nuolat investuojame į moderniausią medicinos įranga ir šiuolaikines technologijas, naudojame žinomiausių pasaulio gamintojų medicinines priemones ir medikamentus, taikome naujausius gydymo metodus.

Pelnėme pripažinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kasmet savo sveikatą mums patiki per 123 000 pacientų. Kas dešimtas jų atvyksta  iš užsienio: Jungtinės Karalystės, Latvijos, Airijos, Norvegijos, Švedijos ir kitų Vakarų Europos šalių.

Nuo 1995 m. rūpinamės jūsų sveikata

Įmonės istorija

Mūsų vizija

Būti Baltijos regiono privačios medicinos lyderiu, geriausiai tenkinančiu pacientų poreikius ir lūkesčius.

Mūsų misija

Mes padedame būti sveikiems, o kai sergate – darome viską, kad greitai ir saugiai pasveiktumėte.

Mūsų tikslas

Diagnozuoti ligą ir paskirti gydymą – per 1 dieną.

Centro vadovybė

Deividas Praspaliauskas

Direktorius / CEO

Laura Pranienė

Komercijos padalinio direktorė

Vaida Bičkienė

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

Lina Kisielienė

Kokybės ir medicininio audito padalinio vadovė

Evaldas Misiūnas

Finansų padalinio direktorius

Nida Blaževičienė

Slaugos padalinio direktorė

Giedrius Nariūnas

Veiklos vystymo padalinio direktorius

Kodėl verta rinktis mus

Sutelkėme visų pagrindinių medicinos sričių gydytojų specialistų kolektyvą

Per savo darbo metus įgijome pacientų pasitikėjimą ir pagarbą, nes sutelkėme darniai dirbantį per 200 kvalifikuotų gydytojų specialistų kolektyvą. Tarp jų – per 40 habilituotų daktarų, profesorių, medicinos daktarų, docentų – specialistų, pripažintų Lietuvoje ir užsienyje. Patyrę gydytojai, laboratorijos personalas, slaugytojos – sklandžiai dirbanti komanda – tai mūsų esminis išskirtinumas ir privalumas. Kasmet Medicinos diagnostikos ir gydymo centre sveikatą atgauna ar sustiprina per 81 000 žmonių. Kas antras, bent kartą čia apsilankęs, apsisprendžia paslaugomis naudotis nuolat. Centro tikslas diagnozuoti ligą ir paskirti gydymą – per 1 dieną.

Bendravimą su pacientais grindžiame pagarba ir dėmesiu

Į kiekvieną pacientą žiūrime kaip į vertybę: rodome jam pagarbą, dėmesį ir supratimą. Globojame viso vizito Medicinos diagnostikos ir gydymo centre metu ir nuolat domimės, kaip sekasi sveikti pacientui išvykus į namus. Įsiklausome į paciento nusiskundimus, siekdami išgirsti net tai, ko ligonis nepasako. Tiksliai ir suprantamai perduodame informaciją apie skiriamus tyrimus, diagnozę ir gydymą.

Siūlome didelį sveikatos priežiūros paslaugų spektrą

Teikiame per 1800 profilaktikos, diagnostikos, terapinio ir chirurginio gydymo, slaugos, fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugų. Nuomojame medicinos įrangą. Atliekame per 500 įvairių rūšių laboratorinių tyrimų – nuo įprastų kraujo ar šlapimo iki sudėtingiausių vėžio žymenų ir molekulinės diagnostikos. Chirurgijos centre atliekame per 100 įvairiausių rūšių operacijų. Dalį jų kompensuoja teritorinės ligonių kasos. Sudariusiems metinę Išplėstinę sveikatos priežiūros paslaugų sutartį užtikriname vientisą ir visapusišką sveikatos priežiūrą. Pacientus konsultuoja šeimos gydytojas, prireikus – bet kuris reikiamos specialybės gydytojas, dirbantis Medicinos diagnostikos ir gydymo centre. Pacientams atliekami sutartyje numatyti laboratoriniai ir instrumentiniai tyrimai, profilaktinis sveikatos patikrinimas, kai kurios chirurginės procedūros.

Naudojame modernią ir saugią įrangą

Centre turime vieną moderniausių Lietuvoje magnetinio rezonanso tomografą, kurio ypač aukšta skiriamoji geba leidžia tiksliai nustatyti net pačias sudėtingiausias ligas. Tyrimai, atliekami šiuo aparatu, saugūs pacientui ir gydytojui. 128 sluoksnių kompiuteriniu tomografu tyrimus atliekame ypač tiksliai ir greitai. Aparate įdiegta speciali pacientų saugos programa, kuri net iki 68 proc. sumažina tiriamojo apšvitą, palyginti su įprastais kompiuteriniais tomografais. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras medicinos ir laboratorinę įrangą, medicininius operacinių instrumentus įsigyja tik iš pačių patikimiausių, aukščiausia kokybe pasižyminčių gamintojų: Siemens, General Electric, Olympus, Roche ir kt.

Saugome pacientų privatumą ir užtikriname duomenų saugumą

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro programuotojai sukūrė unikalią sveikatos priežiūros įstaigos reikmėms pritaikytą informacinę sistemą „Med.I.S". Jos dėka užtikriname asmens duomenų, informacijos apie pacientų sveikatą ir suteiktas paslaugas konfidencialumą; archyvuojame paciento istorijos duomenis elektroniniame formate, efektyviai valdome srautus.

Teikiame paslaugas, išsiskiriančias kokybe

Esame pirmoji Lietuvoje sveikatos priežiūros įstaiga, įdiegusi integruotą kokybės ir aplinkosaugos vadybos sistemą. Įmonės kokybės vadybos atitikimą tarptautinius standartus patvirtina ISO 9001:2008 sertifikatas, kurį suteikė pasaulyje pripažinta tarptautinė sertifikuojanti įstaiga „Bureau Veritas Quality International". Aukščiausią laboratorinių tyrimų kokybę ir patikimumą užtikriname laboratorijų vidaus ir išorės kokybės sistemomis. Centro laboratorinių tyrimų tikslumą kontroliuoja sistema LABQUALITY (Suomija), sertifikuota pagal ISO 9001 standartą. 2011 m. Laboratorinės diagnostikos centras pirmasis Lietuvoje akredituotas pagal tarptautinį specialiai medicinos laboratorijoms skirtą ISO 15189 standartą. Tokią akreditaciją turinčios laboratorijos tyrimai yra pripažįstami kaip tikslūs, patikimi ir atitinkantys bendrą laboratorijų kompetencijos vertinimą daugelyje pasaulio šalių.

Mūsų centro patalpos pritaikytos neįgaliesiems.

Čia jie gali patekti į visas patalpas, kur teikiamos medicinos paslaugos.

Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio gyvybės ir sveikatos draudimo kompanijomis

Esame sudarę sutartis su daugeliu Lietuvos gyvybės draudimo bendrovių. Bendradarbiaujame su daugeliu užsienio gyvybės ir sveikatos draudimo kompanijų. Privačios gyvybės ir sveikatos draudimo kompanijos apmoka savo klientų gydymo išlaidas.

Narystės

ESQH LOGO  32x
lgv logo22x
LVK 376x160px
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams