Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Venslovas Julius
Alvydė Butkuvienė
Man yra diagnozuotas rotatorių mandžetės sindromas. Gydžiausi vaistais, lankau kineziterapiją, masažus. Labai mažai padėjo, kol nepatekau pas masažuotoją Julių.
Kadangi jau yra lėtinė liga, esu buvusi pas daugelį masažo specialistų, bet pas tokį nuostabų masažuotoją dar iki šiol nebuvau patekusi. Jo jautrios, bet kartu ir stiprios rankos, jo taikoma masažo technika pagaliau įveikė mano skausmingus taškus.
apie Katliorius Robertas
Alma R.
Puikus gydytojas, iš esmės įsigilino į nusiskundimus, nebuvo perteklinių tyrimų, atlikta tai kas tikslinga.
apie Fišas Jokūbas
Vilma Balčiūnienė
Profesionalus. Atsakingas. Talentingas. Neeilinis gydytojas, einantis į priekį nuolat su medicinos pažanga. Girdi ir išgirsta. Rūpinasi ir stengiasi. Gydytojas iš pašaukimo.
apie Bičkauskas Nerijus
Irena Jurgelianecienė
Nuoširdžiai norėčiau padėkoti pačiam šauniausiam angiochirgui gydytojui Nerijui ir jo komandai. Apžiūrą, diagnozę atliko labai nuodugniai. Paskyrė visus reikalingus tyrimus. Paskyrė dvi operacijas gegužės 19 ir birželio 2 dienomis. Visą savo darbą atliko labai kruopščiai. Dabar norėčiau skraidyti ir džiaugtis pilnavertišku gyvenimu be skausmo.
apie Kirtiklis Aidas
Rasa Slapšienė
Kiekvieno žmogaus siela ir kūnas gyja nuo dėmesio, gero žodžio, malonaus bendravimo, o ypač jeigu tai senyvas žmogus. Atidus gydytojo įsiklausymas, dėmesingumas, paprastas ir šiltas bendravimas – tai taip pat gydymas, lygiavertis operacijai ar vaistams. Tėčio –Bronislovo Maciušonio– vardu širdingai dėkoju gydytojui Aidui Kirtikliui už nepriekaištingai atliktą katarktos operaciją, pastangas padėti, patarimus ir grąžintą džiaugsmą puikiai matyti gražų pasaulį. Atskirų padėkos žodžių verta ir šaunioji vadybininkė Elijana - paslaugi, dėmesinga, maloni. Kuo geriausios kloties profesiniame ir asmeniniame gyvenime gydytojui Aidui Kirtikliui ir visai komandai.
Su didžiausia pagarba ir dėkingumu dukra Rasa.
apie Sereika Simonas
Lilija Staneliene
Labai dėmesingas, išmanantis savo darbą, rekomenduočiau 100%
apie Verikaitė Jonė
Vidmundas R.
Ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už profesionalumą ir nuoširdumą. Labai maloni gydytoja.
apie Rimas Mykolas
Vaida
Nuostabus kineziterapeutas. Man padėjo pasiruošti operacijai ir fiziškai ir psichologiškai priešoperacinės reabilitacijos metu bei atsistatyti po jos. Taipogi sustiprinti ne tik pažeistą čiurną, bet ir visus raumenis. Mykolo dėka dabar jau pilnai galiu toliau žaisti krepšinį. Ačiū!
apie Med.dr. Rudalevičius Paulius
Remigijus Kryževičius
Nuoširdžiausia padėka oftalmologui, med.dr. Pauliui Rudalevičiui už nuoširdžias konsultacijas bei profesionaliai atliktą abiejų akių IOL operaciją, kurios dėka grįžo normalus regėjimas ir komfortiškas gyvenimas be akinių.
apie Giedraitienė Dalia
Ramute Udriene
Nuoširdžiausia padėka gydytojai Daliai už atidumą, profesionalumą ir rekomendacijas. Nuostabiai geranoriškas ir empatiškas žmogus, Jūsų atjauta padeda lengviau pakelti net neišprendžiamas problemas.
apie Jurgaitienė Rūta
Jūratė Cicėnaitė
Puiki masažuotoja Rūta Jurgaitienė reabilitacijos metu "išvaikė" savo stebuklingom rankom visus buvusius skaudulius, pamokė, kaip teisingai pradėti sveiką rytą. Rūta, nuoširdus ačiū!
apie Med.dr. Maneikienė Vytė Valerija
Laima Jurėnienė
Nuoširdžiai dėkojame šeimos vardu Med. dr. Vytei Valerijai Maneikienei už išgelbėtą tėčio, Gverzdžio Roberto, sveikatą. Tik daktarės profesionalumo dėka tėtis gali jau džiaugtis gyvenimu ! Labai profesionali, maloni, paprasta ir jautri, dėmesinga klientams, nuostabioji Daktarė. Sveikatos ir sėkmės Jums visur ir visada. Ačiū, kad esate!

Dukra Laima ir visa šeima.
apie Ivanauskaitė Irmina
Rasa
Noriu padėkoti masažuotojai Irminai Ivanauskaitei už puikų masažo kursą. Labai profesionali ir mylinti savo darbą specialistė. Visuomet įsiklausanti į nusiskundimus ir pirmiausiai ieškanti negalavimo priežasties. O ir šiaip, puikus ir šiltas žmogus, pas kurį visada malonu sugrįžti.
apie Ivanauskaitė Irmina
Aiste
Neapsakomas jausmas matyti puikų rezultatą po visos programos limfodrenažinių masažų atliktų po plastinės operacijos. Irmina - tikra meistrė, profesionalė, turinti auksines rankas, kurios daro stebuklus. Rezultatas pranoko lūkesčius! Irmina nepaprastai atsakinga, mylinti savo darbą ir tikrai yra autoritetas šios srities specialistams! Nuoširdi rekomendacija!
apie Med.dr. Radžiūnas Gintautas
Algis Z.
Nuoširdžiai dėkoju med. m. dr. Gintautui Radžiūnui ir jo komandai už profesionaliai ir jautriai atliktą kolonoskopiją. Jūsų darbą vertinu aukščiausiu balu. Gintautas Radžiūnas atidus, malonus, nuoširdus ir gerai išmanantis savo darbą gydytojas. Ačiū Jums už gerą apžiūrą, patarimus ir dėmesį.