Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Centrui yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Rajeckas Vilius Šeimos gydytojas
Laba diena, esu labai patenkintas šeimos gydytojo gerb. Viliaus Rajecko atsakingu požiūriu į savo darbą. Priėmimas atliekamas tiksliai sutartu laiku, visi reikalingi tyrimai atliekami maksimaliai primtinu laiku, pagal paciento galimybes, apie tyrimų rezultatus operatyviai informuojama telefonu. Gydytojas tai pat skambina telefonu ir domisi naujai paskirtų medikamentų poveikiu. Ačiū!
Pagarbiai R.J.

R.J.

Karnas Ignas Otorinolaringologas (ausų, nosies, gerklės ligų), Chirurgas (onkologas), Vaikų otorinolaringologas (ausų, nosies, gerklės - LOR)
Gydytojas paliko labai gerą įspūdį: maloniai bendrauja, atidžiai išklauso; tiksliai nustatė diagnozę, gydymas padėjo išspręsti įsisenėjusią problemą.

D.M.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Noriu padėkoti nuostabiai gydytojai Margaritai Petrauskaitei už pagalbą, profesionalumą, nuoširdumą.
Labai džiaugiuosi, kad yra galimybė patekti pas tokią profesionalią gydytoją už tikrai prieinamą kainą ir be ilgų eilių.
Sėkmės Jums ir dar kartą labai labai ačiū!

S.L.

Gaižutytė-Monteleone Gabrielė Infekcinių ligų gydytojas
Labai simpatiška, kompetetinga ir maloni gydytoja. Aiškiai ir išsamiai paaiškino galimas problemas, bei jų sprendimo būdus. Esant reikalui tikrai kreipčiausi ir vėl.

S.V.

Radauskaitė Greta Kardiologas (širdies ligų)
Ačiū gydytojai.

A.T.

Gliaudytė Austėja Kineziterapeutas
Labai rekomenduoju MDGC reabilitacijos centrą Lvivo gatvėje. Man labai padeda individualios procedūros ir treniruotės su kineziterapeute Austėja Gliaudyte. Su Austėja malonu bendrauti, esu labai dėkinkgas už man suteiktą dėmėsį sudarant individualią gydymo programą. Austėja yra aukščiausio lygio profesionalė!

M.Ž.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Noriu padėkoti gyd. Simonai, už puikiai atliktą operaciją ir sugrąžintą puikų regėjimą be akiniu! Akinius nešiojau nuo ketvirtos klasės, trumparegystė ir astigmatizmas progresavo iki maždaug 20 gyvenimo metų. Vis pasvarstydavau apie lazerinę regos korekciją. Bet vėliau, baigus mokslus, bei pradėjus dirbti gydytoju odontologu, bijojau darytis operaciją, nes bijojau prasčiau matyti iš arti. Bet, būdamas 35 metų, bei padrąsintas savo oftalmologės nuvykti konsultacijai būtent pas gyd. Simoną, ryžausi šiam žingsniui. Konsultacija buvo labai išsami, buvo aptarti galimi operacijos būdai, viskas išsamiai paaiškinta. Rinkomės SmartSurf operacijos būdą. Pati operacija tikrai nebaisi, viskas vyksta labai trumpai, skausmo jokio. Po operacijos pati pirma diena tikrai labai nemaloni, akys ašaroja, peršti, bet kadangi žinai ko tikėtis, tai tas negąsdinga. Tiesiog reikia išlaukti. Antra ir trečia paros jau geresnės. Ketvirtą dieną po operacijos jau galėjau pats vairuoti ir nuvykti apsauginių lęšių išėmimui ir apžiūrai. Regėjimas atsistatė iki puikaus maždaug per mėnesį. Tiesa, iš arti tą mėnesį mačiau prasčiau, tačiau dabar jokių problemų. Į darbą grįžt nepatarčiau anksčiau 5-6 sav. (tiem kam, reikalingas aštrus matymas iš arti, pvz. odontologam). Kompiuterio ekraną galėjau komfortabiliai matyt jau po kokių 3-4 savaičių. Dėl akių sausumo, taip jis yra po operacijos, bet apie jį įspėjo ir laikui bėgant jis mažėja. Apibendrinant - gailiuosi, tik dėl to, kad nesiryžau operacijai anksčiau. Pilnai pateisino lūkesčius, esu labai laimingas.

G.R.

Songaila Alfredas Abdominalinis (pilvo) chirurgas
Dėkoju už atliktą kirkšnies operaciją gydytojui Alfredui Songailai ir puikų personalą, kurie nuostabiai manimi rūpinosi.

R.L.

Žukauskas Jūratis Vaikų oftalmologas (akių ligų), Oftalmologas (akių ligų)
Nuostabus ir labai rūpestingas gydytojas. Dėkoju už pagaliau išpildyta svajonę ir sugražinta pasitikėjima savimi. Esu labai nuoširdžiai jums dėkinga.

E.Z.

Verikaitė Jonė Urologas
Gydytoja yra labai maloni (kaip ir jos padėjėja), viską paaiškina išsamiai, kantriai. Sugeba taip bendrauti, kad nesijaučia įtampos, kas pacientui yra labai svarbu. Labai ačiū.

V.V.

Venslovas Julius Gydomojo masažo specialistas
Puikus profesionalas, specialistas, kuris gerai išmano savo darbą. Labai atsidavęs savo darbui iš didžiosios raidės auksinių rankų ir labai malonus žmogus. Mano kojos skausmai praktiškai kasdien vis mažėja ir manau visai išnyks. Pagaliau tas skausmas traukiasi nuo manęs, kuris labai man kenkė. Didelis ir nuoširdus AČIŪ jums už didelį įsiklausimą supratimą ir palaikymą man to labai reikėjo. Sėkmės Jums visada ir visur.

B.J.

Riautaitė-Bartoševičė Laura Kineziterapeutas
Didelis ir nuoširdus AČIŪ už puikiai atliktą darbą bei pagalbą siekiant užsibrėžto tikslo. Mano kojos skausmai vis mažėja. Tai puiki profesionali specialistė. Sėkmės Jums visur ir visada.

B.J.

Vorobjova Spodra Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas
Didelis ir nuoširdus Jums AČIŪ už tinkamai paskirtas procedūras ir patarimus. Gydytoja puiki profesionalė. Sėkmės Jums visur ir visada.

B.J.

Aukštikalnienė Milda Oftalmologas (akių ligų)
Nuoširdus AČIŪ už profesionaliai atliktą procedūrą ir patarimus gydytojai Mildai Aukštikalnienei. Sėkmės Jūsų kasdieniniame darbe ir gyvenime.

V.K.

Doc. med. dr. Minderis Mindaugas Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Plaštakos chirurgas
Laba diena. Aš esu gydytojo M. Minderio buvęs pacientas. Tai vienas iš geriausių gydytojų kokį esu sutikęs. Nuostabus bendravimas iki ir po operacijos. Tikras, profesionalus chirurginis darbas. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui.

G.S.