Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Songaila Alfredas
Margarita Janeliūnienė
Nuoširdus AČIŪ gyd. A.Songailai, esate puikus, nuostabus ir dėmesingas GYDYTOJAS. Noriu padėkoti slaug. Audronei Jasevičienei už rūpestį, švelnumą, atidumą, taip pat gyd. Dinarai Karanevskai, linkiu Jums visiems,visai Jūsų komandai, sveikatos ir sėkmės nelengvame savo profesijos darbe. AČIŪ,AČIŪ,AČIŪ!!!
apie Doc. med. dr. Dulskas Audrius
Lijana J.
Labai dėkoju doc. med.dr. Audriui Dulskui už aukšto lygio profesionalumą, dėmesingumą. Nuoširdžiausias JUMS AČIŪ!!!
apie Stech Simona
Andrejus K.
Labai dėkoju gyd. Simonai Stech už sėkmingą lazerinę regos korekciją SmartSurf metodu, už išsamią priešoperacinę konsultaciją ir už malonų bendravimą pooperaciniu laikotarpiu. Ilgai ir atsakingai rinkausi metodą ir vietą. Pooperacinis laikotarpis buvo sklandus. Regėjimas puikus. Tikrai džiaugiuosi savo pasirinkimu!
apie Bernotas Šarūnas
Irena ŽIlinskienė
Noriu padėkoti gydytojui už gydymą ir pagalbą mano sūnui Gabrieliui. Eidama į jūsų įstaigą, net nesitikėjau gauti tiek pagalbos, rūpesčio. Suvokiu, kad tai tik gydymo pradžia. Bet noriu Jums nuoširdžiai išreikšti padėką, ačiū, kad gydote mūsų vaikus. Iš tikrųjų buvau labai nustebinta, jau galvojau Lietuvoje nėra tokių gerų daktarų. Linkiu Jums sveikatos ir dar kartą Ačiū.
apie Kilius Vaidas
Liana Fergizienė
2021 04 02 Elenai Almai Januševičienei buvo atlikta kataraktos operacija. Atvykstant iš toliau, visada būna daugiau rūpesčių ir klausimų. Nuoširdus Ačiū vadybininkei Elenai už puikią pagalbą ir supratimą, labai Ačiū gyd. Vaidui Kiliui už atliktą operaciją.
Sveikatos ir jėgų visam kolektyvui nelengvo šiuo metu gyvenimo kasdienybėje.
Su pagarba, dukros Liana ir Vida.
apie Med.dr. Bužinskienė Diana
Jūratė Veržbickienė
Labai ačiū Gyd. Dianai Bužinskienei už sėkmingai atliktą operaciją 2021 04 23, už profesionalumą ir nuoširdumą. Linkiu Jums didžiausios sėkmės.
apie Manelis Tomas
Oksana
Хочу выразить слова искренней благодарности, великолепный хирург! Он не только быстро и профессионально делает операции, но и подходит с эстетической стороны, а это не менее важно чем сама операция, так как никто не хочет ходить всю оставшуюся жизнь смотря на последствия вмешательства хирурга, если этого возможно избежать. Мне сделали операцию на видном месте на лице и шрама вообще не видно. Просто супер! Благодарю, ещё раз за вашу прекрасную работу. С уважением. Оксана.
apie Toločka Rimvydas
Andrius V.
Esu labai dėkingas gydytojui R.Toločkai. Po jo atliktos nosies operacijos vėl galiu pilnavertiškai kvėpuoti ir jausti kvapus. Viskas labai profesionalu - nuo konsultacijos iki operacijos užbaigimo. Ačiū!
apie Med.dr. Rudalevičius Paulius
Georgijus Ivanovas
Labai noriu padėkoti gyd.Pauliui Rudalevičiui už puikiai atliktą akies operaciją,už nuoširdumą ir rekomendacijas, labai šiltas ir malonus bendraujantis šios srities specialistas! Nuostabi klinika ir puikus personalas,rūpestingai prižiūri.Džiaugiuosi pasirinkęs šią gydymo įstaiga. Didžiulis AČIŪ visiems!
apie Med.dr. Rudalevičius Paulius
Zinaida Sirvydis
Esu labai dėkinga gydytojui Pauliui Rudalevičiui už dėmesingumą, už nuoširdumą, už gerai atliktą darbą. Akių kataraktos operacija. Tikras specialistas.
Pagarbiai, Zinaida Sirvydis
apie Šiatkienė Agnė
Marija Rimgailė
Esu labai dėkinga gydytojai už dėmesingumą ir reikiamą pagalbą pirmojo karantino metu. Nuostabiai rūpestinga gydytoja.
apie Sereika Simonas
HELENA SCYGLO
Nuoširdžiai dėkuoju gydytojui Simonui Sereikai už atlikta darbą. Tai dėmesingas ir nuoširdus žmogus. Tikras specialistas.

Pagarbiai, Helena Ščyglo.
apie Verikienė Raimonda
Elena Vaitiekienė
Labai maloni gydytoja. Man buvo darytos echoskopijos, tačiau gydytoja ne tik atidžiai darė tyrimus, bet ir paaiškino kas ne taip, kuo reikėtų labiau susirūpinti, kada reikėtų tyrimus pakartoti. Labai ačiū.
apie Kudzienė Vida
Deimantė
Labai maloni ir išankstinį stresą atpalaiduojanti gydytoja. Po kiekvieno vizito išeinu su šypsena!
apie Tamošaitienė Inga
J. Baranauskienė
Viena iš gydytojų, kuriai RŪPI pacientas iš tikrųjų, o ne tik dėl to, kad už darbą bus sumokėta. Gebėjimas nuraminti emociškai, ko tikrai reikėjo prieš atliekant vaikui (6 m.) operaciją. Šiaip esu reikli, bet gydytojos profesionalumas mane įtikino ir nesigailim pasirinkę specialistę, kurią vaikas prisileido be didelio nerimo. O šiaip esame dėkingi visam personalui už rūpestį ir priežiūrą.