Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Esu labai dėkingas gydytojai Simonai Stech už gydymą ir gydymo rezultatą.

2021 balandžio mėn. kreipiausi konsultacijos ir gydymo dėl regėjimo sutrikimo. Nors akinius nešioju virš 30 metų, pirmą kartą susidūriau su diplopija. Atlikus visus regėjimo ir akių būklės tyrimus, Simona S. išaiškino problemos atsiradimo priežastį (- pasireiškę ragenos defektai) ir paaiškino apie galimas gydymo alternatyvas. Detaliai paaiškino apie visas galinčias kilti rizikas, pasekmes, atstatymo laikotarpį, problemas ir t.t. Rekomendavo neskubėti priimti sprendimo, pagalvoti kas man svarbiau; apie laiką reikalingą atstatymui; kaip aš galėsiu tvarkytis per atstatymą, ir t.t., viską pasverti ir tada priimti sprendimą. Atsižvelgdamas į savo amžių ir gydytojos rekomendacijas pasirinkau ilgesnio atstatymo, tačiau man labiau tinkamo, lazerinės korekcijos variantą.

Pati operacija praėjo sklandžiai, pridėtoje nuotraukoje mane veža namo po operacijos.
Pašalinus ragenos defektus, regėjimas tapo 100%, tačiau nestabilus-buvo sunku visą laiką sufokusuoti žvilgsnį. Į darbą aš grįžau po trijų savaičių, tačiau visas atstatymo procesas užtruko keletą mėnesių. Pastoviai lankiausi pas Simoną S. priežiūrai ir konsultacijoms. Lašinau specialius vaistus akims, geriau paskirtus vitaminus. Kiekvieną kartą man buvo atliekami tyrimai: nors mačiau viską, visas apatines eilutes, bet smegenys, pripratusios per 30 metų prie neryškaus vaizdo, „kovojo“ su normaliu regėjimu. Galiausiai jos priprato, dabar viskas tvarkoje.

Ačiū Simonai už jos profesionalumą, kantrumą, mokėjimą ne medikui suprantama kalba paaiškinti situaciją ir svarbiausia – už 100% regėjimą.

Andrius Vyšniauskas

Apie Vitko Julija Echoskopuotojai, Akušeriai-ginekologai, Krūtų onkochirurgai (mamologai)
Labai gera, konkreti specialistė. Ačiū Daktarei už profesionalumą, laiku nustatytą diagnozę, gebėjimą apie sunkią ligą pranešti neišgasdinant pacientės.
Rekomenduočiau šią gydytoją ir kitoms pacientėms.

Regina Vezbergienė

Apie Rimas Darijus Ortopedai - traumatologai
Noriu padėkoti gydytojui Darijui Rimui už puikiai atliktą kelio menisko operaciją, tikrai puikus specialistas. Ačiū visam kolektyvui!!!

Sestokas Kestutis

Apie Ivanauskaitė Irmina Masažuotojas
Lankausi pas Irminą ir kiekvieną kartą neatsistebiu, kokia atsigavusi, pailsėjusi ir su kokiu lengvumu išeinu po jos masažo. Džiaugiasi ne tik kūnas, nurimsta ir minčių intensyvumas, išglostant, išbanguojant, ten, kur reikia paspaudžiant ir paleidžiant. Dėkui labai!

Ona

Apie Doc. med. dr. Ališauskas Jonas Akušeriai-ginekologai
Dėkoju už puikiai atliktą operaciją. Jūs easate ne tik puikus savo srities specialistas, bet ir labai geras ir nuoširdus žmogus. Geri darbai ir geros mintys visados grįžta pas savo šeimininkus kaip atpildas. AČIŪ:)

Margarita Jankauskienė

Apie Med.dr. Sereikė Ieva Neurologai
Pas gerb.p. daktare gydausi eilę metų, tai labai sąžininga, išmananti savo darbą gydytoja. Dėkoju Jai ir slaugytojai už profesionalų pacientų aptarnavimą. Apsilankykite ir visa tai pajusite. Ačiū, Jums, gerb. daktares.
Pagarbiai, Česlovas.

Česlovas Ratkevičius

Apie Semaškevičienė Rūta Hematologai
Labai esu dėkyngas gydytojai, už profesionalumą , atsidavimą savo profesijai, už tai kad esu išgelbėtas nuo rimtos ligos, dar kartą didelis ačiū.

Arvydas Drižys

Apie Ivanauskaitė Irmina Masažuotojas
Labai puiki, kompetetinga specialistė. Pozityvi, energinga, maloniai bendraujanti.
Buvo malonu, sugrįšiu ir vėl, neabejotinai rekomenduosiu kitiems pasirūpinti savo savijauta.
Kuo geriausios kloties!

Vita Mačiulytė

Apie Ivanauskaitė Irmina Masažuotojas
Nuoširdžiai Dėkoju masažuotojai Irminai! Tai nuostabus, atviras, paprastas ir labai atsidavęs savo darbui ŽMOGUS! Šiandieną labai trūksta atsidavusių bei humaniškų darbuotojų - p.Irmina yra būtent tokia!
Labai rekomenduoju tiems, kas pasiilgęs humaniško profesionalumo!!!

Katerina

Apie Šitkauskienė Ingrida Neurologai
Labai profesionali ir puiki gydytoja, tiksliai nustatė diagnozę ir paskyrė gydymą. Nuoširdus ačiū Jums už judėjimą be skausmo!

Violeta Radevičienė

Apie Manelis Tomas Chirurgai
Aukštos erudicijos ir labai profesionallus plastinės chirurgijos specialistas. Man buvo atliekama abdomino plastinė operacija. Atidžiai išklausė mano pageidavimus, pateikė profesionalius patarimus. Operacija atitiko visus mano lūkesčius. Labai patenkintas operacijos rezultatais. Po operacijos tas mane trikdantis “gelbejimosi ratas” juosmens srityje bovo pašalintas. Pooperacinis randas žemiau juosmens, neryškus. Visa tai žymaus plastikos chirurgo Tomo Manelio nuopelnas. Rekomenduoju!!!

Povilas Miliauskas

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Austėja labai profesionali ir atidi specialistė, visad labai kruopščiai ir atsakingai parenka pratimus. Su ja dirbant nugaros apačios skausmas vis mažėja, be to, būtent Austėjos dėka pajutau, kokios smagios, naudingos ir džiuginančios gali būti treniruotės :) Kad pasirūpinti savo kūnu - verta! Be to, labai patinka, kad Austėja dar išmano ir jogą, tad pratimuose visad akcentuoja kvėpavimą, kas leidžia dar aiškiau ir geriau pajusti savo kūną. Ačiū labai! :)

Gabija P.

Apie Ivanauskaitė Irmina Masažuotojas
Buvau labai maloniai nustebinta masažuotojos Irminos Ivanauskaitės darbu. Retai galima sutikti tokį jautrų, kopetentingą, sąžiningą, atsakingą ir taip mylintį savo darbą, žmogų. Labai esu dėkinga už grąžintą sveikatą. Tikrai rekomenduočiau kreiptis į šią specialistę.

Daiva J

Apie Burzdžienė Rūta Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai
Linkėjimai gydytojai Rūtai Burzdžienei????
Likome sužavėtos gerb. Rūtos energija, nuoseklumu, metodika...Ačiū????
Elena ir jos mama Aušra.

Aušra Žemaitienė

Apie Doc. med. dr. Minderis Mindaugas Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, Plaštakos chirurgai
Labai profesonalus ir puikus gydytojas, nuoširdus ir paprastas žmogus. Labai Jums ačiū už atliktą dešinės plaštakos operaciją.
Su pagarba,
Vidas Sakalauskas

Vidas Sakalauskas