Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Vaišvilas Mantas Neurologai
Puikus gydytojas. Kantriai išklausė ir išsamiai atsakė į visus rūpimus klausimus. Ačiū.

Danutė Šyvokienė

Apie Bičkauskas Nerijus Kraujagyslių chirurgai
Noriu padėkoti gyd. Nerijui Bičkauskui už 2022.08.03 profesionaliai atliktą operaciją bei atidumą, taip pat visam personalui už rūpestingumą ir malonų aptarnavimą. Didelis ačiū Jums.

Joana Aleksandrovič

Apie Kavaliauskienė Deimantė Kineziterapeutai
Noriu padėkoti ir parekomenduoti specialistei, kineziterapeutui kuri pastatė ant kojų ir padėjo pamiršti apie nuolatinius skausmus kaklo ir pėdos srityse. O taip pat įgijau daug patarimu kaip elgtis kasdieniniam gyvenime ir susidoroti su esamais skausmais nevartojant jokių vaistų ir preparatų. Didelis Ačiū !!!

Roman Mečkovskij

Apie Norvilaitė Kristina Akušeriai-ginekologai
Gera, maloni, savo srities specialistė!

N.

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Mano atvejis buvo sudėtingesnis nei įprastai pasitaiko. Kitur net nesutiko daryti korekcijos. Turėjau didelę trumparegystę ir astigmatizmą, buvo plonesnė ragena. Gydytoją Simoną Stech radau internete. Ji man kaip Dievo dovana. Nebuvau sutikusi tokios nuoatabios gydytojos. Operacijai ryžausi po susitikimo su ja. Man buvo detaliai ir išsamiai viskas paaiškinta. Operacijos metu nebuvo nieko baisaus ir nieko neskaudėjo. Dar tik antra savaitė po operacijos, regėjimas dar svyruoja, bet jau matau. Kelis kartus buvo neramu, bet gydytoja atrašydavo net vėlai vakare. Visiems rekomenduoju gydytoją Simoną. Dėl jos profesionalumo, nuoširdumo ir draugiškumo jaučiausi ir jaučiuosi saugi ir užtikrinta. Ačiū Jums už viską!

Rita Zm

Apie Pociūnaitė Giedrė Ergoterapeutai
Džiaugiuosi, kad po piršto traumos, reabilitacijos procesui patekau pas ergoterapeutę Giedrę. Profesionali, rūpestinga, atidi ir maloni.

Lina Liukomaitė - Baltrėnė

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Regos korekcijos procedūrą Lasik metodu atlikau pas gydytoją Simoną Stech pernai rugsejį. Pooperacinis periodas truko ilgiau ir buvo sunkesnis, nei tikėjausi. Regėjimas visiškai atsistatė maždaug po 3-jų mėnesių. Per tą laikotarpį lankiausi pas gydytoją kone kiekvieną savaitę. Turiu tik geriausius atsiliepimus, gyd. Simona yra labai profesionali, rūpestinga ir empatiška. Atrašinėjo ir savaitgaliais, ir komandiruočių metu. Ištyrė akis nuo-iki, konsultavosi su skirtingų sryčių specialistais. Džiaugiuosi, kad atlikti operciją nusprendžiau būtent pas šią gydytoją, ir esu jai be galo dėkinga.

Jekaterina K

Apie Med.dr. Radžiūnas Gintautas Koloproktologai, Endoskopuotojai, Abdominaliniai (pilvo) chirurgai
Gydytojas GINTAUTAS - geriausias profesionalas, kuriuo pasitikiu ir dėkoju už atliktus tyrimus, už dėmesingumą, už supratimą ir pagalbą mano nelengvoje bendroje situacijoje, PUIKUS PROFESIONALAS-toks yra GYDYTOJAS GINTAUTAS RADŽIŪNAS. AČIŪ. ,aciu,aciu.

Regina Inčienė

Apie Miškinis Vilius Echoskopuotojai
Prieš metus gyd. V. Miškinis nustatė krūties onkologiją. Jau tada buvau nustebinta gydytojo nuoširdumu ir profesionalumu. Dabar kai vėl reikėjo kreiptis, net minties nebuvo, kad eičiau kur kitur. Nuoširdus dėkui gyd. V. Miškiniui ir su juo dirbančiai seselei (atsiprašau, bet nežinau seselės pavardės).

Aukse L.

Apie Ruzgutė Viktorija Kineziterapeutai
Dėkoju už įsigilinimą, nuoširdų rūpinimąsi, patarimus ir priežiūrą mankštų metu!

Antanas Š.

Apie Stech Simona Oftalmologai (akių ligų)
Labai džiaugiamės atlikta regos korekcija pas gyd. Simona Stech. Patiko profesionalumas, puikiai atliktas darbas, ir malonus bendravimas. Viską paaiškino, todėl operacijos metu nebuvo jokio jaudulio. Po operacijos praėjo menuo, labai patenkinti ir dėkingi už naują regėjimą.

Karolina Kislovskaja ir Emilis

Apie Dobinskaitė Gabrielė Kineziterapeutai
Labai gerai išmananti savo darbą specialistė. Malonus ir paprastas bendravimas. Visada pasiteirauja kaip jautiesi, pataria kaip, ką geriau daryti ir ko geriau nedaryti. Matosi, kad pacientais tikrai nuoširdžiai rūpinasi ir įsigilina į jų bėdas. Gabrielės dėka buvo grąžintas judėjimo džiaugsmas!

Algirdas Ž

Apie Trinkauskas Paulius Kardiologai (širdies ligų)
Labai didelis ir nuoširdus AČIŪ gydytojui P. Trinkauskui už profesionalią, kokybišką ir savalaikę pagalbą. Labai malonus, rūpestingas gydytojas, randantis laiko savo pacientams, jais besirūpinantis „čia ir dabar“, puikiai išmanantis savo darbą bei aktyviai padedantis su netikėtai iškilusiais sunkumais ir problemomis. Labai reta tokių gydytojų, kaip P. Trinkauskas, kuris vertina ir brangina kiekvieną žmogų, būdamas labai užimtas, noriai ir aktyviai padeda pacientams, pasirūpina, kad būtų užtikrinamas tinkamas gydymas. Ačiū už neatidėliotiną pagalbą!

Veronika

Apie Norvilaitė Kristina Akušeriai-ginekologai
Gydytoja Kristina yra profesionali, savo sritį išmananti specialistė. Apsilankymas pas gydytoją buvo sklandus: bendravo maloniai, kiekvieną žingsnį paaiškino, įspėjo prieš kažką darydama. Paskyrė gydymą, kuris stipriai pagelbėjo su mano bėda. Esu labai dėkinga šiai gydytojai ir neabejotinai dar grįšiu.

Simona Jankevičienė

Apie Toločka Rimvydas Otorinolaringologai (ausų, nosies, gerklės ligų), Vaikų otorinolaringologai (ausų, nosies, gerklės - LOR)
Trumpai, tiksliai ir aiškiai atsakė į visus turimus klausimus. Profesionalas.

Martynas Valaika