Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.
Visi tinklalapyje pateikti atsiliepimai yra tikri. Atsiliepimus pateikusių pacientų, klientų, lankytojų vardai ir pavardės Hila yra žinomi, tačiau, vykdant galiojančių įstatymų reikalavimus, atsiliepimai yra nuasmeninti.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Kavaliauskienė Žaneta Oftalmologas (akių ligų)
Nuoširdžiausiai dėkoju gyd. Žanetai Kavaliauskienei už atsakingumą, profesionalumą ir rūpestingumą. Tikriausią tai nėra labai svarbi, bet ypatingai širdinga pacientės pensininkės Ninos Z.padėka. Didžiausios sėkmės jums gydytoja. Ačiū.

G.K.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Mano regos istorija panaši į daugelio kitų - trumparegystė nuo ankstyvaus mokyklos suolo, plius laikui begant išsivystęs astigmatizmas. Nuo paauglystės pradėjau nešioti ir lęšius. Bendrai paėmus 20 metų kentėjau, kol pagaliau nusprendžiau nueiti į konsultaciją į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą pas gyd. Simoną Stech. Kruopščiai atlikus visus reikiamus testus, gydytoja išsamiai papasakojo apie visas galimybes, procesą ir gyjimą. Pasirinkau SmartSurf metodą. Operacijos dieną ilgiausiai užtruko pasiruošimas - lašiukai, vaistukai ir visa kita, o pati lazerinė operacija truko vos keletą minučių. Po operacijos kelias dienas buvo gan sunku, akys labai bijojo šviesos, tad didžiąją laiko dalį miegojau. Tam padėjo gydytojos išrašyti nuskausminamieji ir raminamieji vaistai. Visą tai greit praėjo ir jau neužilgo galėjau grįžt į normalų gyvenimą. Po 2 savaičių jau galėjau dirbt kompiuteriu, aišku su pertraukom, žiūrėdama savęs. Po mėnesio akys dar buvo šiek tiek jautrios saulei, tad visur nešiojausi akinius nuo saulės, bet mačiau jau gerai! Vakar apsilankiau pas gydytoją galutiniam rezultatų įvertinimui - regėjimas puikus, akių sausumas, nuo kurio kankinausi nešiodama lęšius, išnyko, net astigmatizmo nebeliko! Labai džiaugiuosi, kad ryžausi šiam žingsniui ir širdingai dėkoju gyd. Simonai Stech už šiltą rūpestį ir profesionalumą.

E.M.

Songaila Alfredas Abdominalinis (pilvo) chirurgas
Alfredas Songaila nuostabiausias chirurgas kokį gyvenime teko sutikti, dėkoju už puikiai atliktą kirkšnies išvaržos operaciją ir rūpestį. Nuo konsultacijos iki išvažiavimo namo buvo pasirūpinta, super personalas. Su pagarba.♥️

E.S.

Novopolskis Sergejus Anesteziologai-reanimatologai
Ačiū gydytojui anesteziologui - reanimatologui Sergejui Novopolskiui už tyrimo metu, kurį atlikau pirmą kartą, duotą narkozę. Nuostabus, taktiškas gydytojas, savo srities žinovas ir profesionalas. Taip pat noriu padėkoti slaugytojai - anestezistei, gaila nežinau pavardės. Tai šiltas žmogus, kuris matė mano įtampą ir su šypsena, labai švelniai, ramino. Ačiū ir sėkmės.

D.Č.

Petrauskaitė Margarita Endoskopuotojas
Esu labai dėkinga šiai nuostabiai gydytojai už atliktą tyrimą, išsamią informaciją. Gyd. M. Petrauskaitė savo darbo profesionalė. Žmogus su didele patirtimi ir širdimi. Taip pat noriu padėkoti gyd. anesteziologui Novopolskiui Sergejui. ir visam tą dieną dirbusiam personalui. Darbuotojos dirba taip susistygavusios, tiesiog kiekviena savo laiku dirba tai ką turi tuo metu daryti. Nuostabu. Jei dar kada reikės man kolonoskopiją, tai tik šioje įstaigoje. Visiems rekomenduoju. Ačiū jums nuostabūs žmonės. Sėkmės jūsų nelengvame ir atsakingame darbe.

D.Č.

Kilius Vaidas Oftalmologas (akių ligų)
Nuostabus gydytojas, savo srities profesionalas.

A.I.

Verikaitė Jonė Urologas
Prisipažinsiu, labai bijojau prieš įeidamas pas gydytoją į kabinetą, nes nežinojau kaip bus atliekama prostatos biopsija. Bet toks malonus gydytojos išsamus paaiškinimas su šypsena ir profesionalumu nustelbė visą baimę. Procedūros metu ir po jos jokio diskomforto nepatyriau. AČIŪ gydytojai ir jos padėjėjai. Tai tikri savo srities specialistai nuo DIEVO.

R.R.

Venslovas Julius Gydomojo masažo specialistas
Puikus masažuotojas, savo srities profesionalas. Profesionalus masažas, atsižvelgta į problemą. Rekomenduoju, puikiai atlieka nugaros masažą.

J.W.

Med.dr. Petraitienė Vida Chirurgas (onkologas)
Nuostabi gydytoja, puikiai išmananti savo darbą. Profesionaliai, išsamiai paaiškino situaciją ir suteikė visą reikalingą informaciją bei gydymą. Esu labai dekinga šiai gydytojai!

O.N.

Med.dr. Rudalevičius Paulius Oftalmologas (akių ligų)
Už jautrų, dėmesingą požiūrį į pacientus, už atsakingą požiūrį į savo darbą ir sėkmingai atliktą 2023.07.05 mano sesers Ninos Z. kataraktos operaciją, nuoširdžiai dėkoju gydytojui Pauliui Rudalevičiui, auksinių rankų specialistui, dėkoju ir visam Jūsų personalui.
Pagarbiai,
G.K

G.K.

Morkūnas Lukas Kineziterapeutas
Labai dėkinga Lukui už profesionalumą ir pagalbą po patirtos peties traumos – po kelių mėnesių grįžau į įprastą tačiau itin aktyvų gyvenimo ritmą. Grįžimas į sportą pareikalavo daug pastangų – buvo džiugu turėti tokį specialistą šalia, kuris patardavo ką daryti ir ko nedaryti, išsamiai paaiškindavo įvairių pratimų svarbą bei motyvuodavo sportuoti ir už med centro ribų. Visuomet išeidavau su šypsena ir dar didesne motyvacija. Rekomenduoju! Linkėjimai :)

A.P.

Stech Simona Oftalmologas (akių ligų)
Su žmona gyvename užsienyje, todėl lazerinę akių korekciją ir akių tyrimus turėjome sutalpinti į labai trumpą laiką. Gydytoja Simona Stech puikiai prisitaikė prie mūsų poreikių, konsultavo dėl tinkamiausios procedūros ir suteikė daug papildomos informacijos apie operaciją ir gijimo procesą. Viskas vyko labai sklandžiai, todėl tikrai rekomenduoju šią gydytoją.

R.P.

Songaila Alfredas Abdominalinis (pilvo) chirurgas
Dėkoju Dr. Alfredui už sėkmingai atliktą kirkšnies išvaržos operaciją. Praėjo keli metai, jaučiusi puikiai.

V.K.

Kodzis Evelina Radiologas, Echoskopuotojas
Labai kruopšti ir dėmesinga gydytoja! Viska aiškino ką daro, mandagiai bendravo. Matosi, kad puikiai išmano savo darbą.

P.P.

Venslovas Julius Gydomojo masažo specialistas
Julius masažuoja profesionaliai, įsiklauso į nusiskundimus, atsako į kylančius klausimus apie kūną. Rekomenduoju ramia širdimi. Taip pat - jei norisi, gali būti malonus ir įdomus pašnekovas.

R.M.