4D odos atjauninimas lazeriu

4D odos atjauninimas – pažangi procedūra, kurios metu paviršiniai ir giluminiai odos sluoksniai veikiami lazerio skleidžiamais impulsais, skatinančiais odos atsinaujinimą. Procedūra neskausminga, prilygsta odos užpildo efektui. Rezultatas pastebimas iš karto, o maksimalus efektas matomas jau po kelių dienų. Rezultatai išlieka apie metus.

Gyd. dermatologė L. Drąsutytė pacientei Rimai atliko 4D veido atjauninimo procedūrą.

Poveikis:

  • stangresnė, švelnesnė ir elastingesnė veido oda,
  • išnyksta smulkios ir sušvelninamos gilios raukšlės,
  • pašalinamos pigmentinės dėmės, randai, strijos,
  • skatinama kolageno gamyba.

Procedūra apima keturis poveikio režimus:

  • Smooth lifting“ – odos stangrinimas iš vidaus, kai per burnos gleivinę paveikiama veido sritis. Lazerio skleidžiama šiluma iš vidaus sustangrina odą ir sušvelnina paviršinį odos sluoksnį. Odos patempimo efektas nosies, lūpų, raukšlių zonoje pastebimas iš karto. Ši procedūra visiškai neskausminga ir nesukelia šalutinio poveikio. „Smooth lifting“ odos stangrinimą drąsiai galima atlikti ir vasarą, nes lazeriu stimuliuojamos odos ląstelės per burnos ertmę. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, kuris išlieka apie metus, dažniausiai prireikia kelių procedūrų. Ši procedūra išskirtinė tuo, kad po jos sustangrinta oda atrodo natūraliau nei naudojant veido užpildus. Procedūra trunka apie 30 min., o rezultatais galima džiaugtis ištisus metus.
  • „Frack 3“ – frakcinis odos atjauninimas. Smulkūs lazerio spinduliai veikia giluminius odos sluoksnius nepažeisdami odos. Lazerio spindulys yra padalintas į tūkstančius mikroskopinių karščio stulpelių, kurie nukreipiami į gydomą odos plotą. Karštis ir šviesa veikia tik tikslingai pasirinktus taškus, oda aplink juos lieka visiškai nepaliesta. Paveikti plotai sugeria šviesos energiją, tai stimuliuoja kolageno – vieno svarbiausių žmogaus organizmo baltymų – susidarymą. Taigi lazerio spindulys sužadina natūralų odos atsinaujinimą. Vos per kelias dienas ji atrodo sveikesnė ir stipresnė, o po kelių mėnesių pajuntamas žymus pokytis, kai kolageno gamyba odoje vyksta tarsi jaunystėje. Procedūros poveikis gali išlikti net iki penkerių metų. Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos probleminės vietos.
  • „PIANO“ – giluminių odos audinių šildymas saugiai ir greitai atjaunina ir sustangrina suglebusią odą. Dėl lazerio ilgo dažnio impulsų poveikio ši procedūra yra ypač tausojanti. Energija, veikianti ląsteles, pasklinda tolygiai, todėl užtikrinamas saugumas ir maksimalus komfortas procedūros metu. Procedūrą galima atlikti ne tik veido, bet ir kitose kūno vietose – kaklo ir pasmakrės, pilvo, sėdmenų, vidinėje šlaunų pusėje, kaklo zonose. Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos probleminės vietos. Atliekamos 2–4 procedūros, kartą per mėnesį. Rezultatai išlieka apie metus.
  • „SUPERFICIAL“ – lengvas odos šveitimas, papildomai pagerinantis jos išvaizdą, mažinantis pastebimus trūkumus.

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 
Konsultacijos ir registracija +370 698 00000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127