Apie Išplėstinę sveikatos priežiūros paslaugą (apylinkę)

Ar Centro gydytojai neriboja tyrimų ir konsultacijų pasirašiusiems Išplėstinę sveikatos priežiūros sutartį?

Sudariusiems metinę Išplėstinę sveikatos priežiūros paslaugos sutartį Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojai užtikrina vientisą ir visapusišką sveikatos priežiūrą. Esant sveikatos sutrikimams, Jūs galite tiesiogiai registruotis pas savo šeimos gydytoją, akušerį ginekologą, psichiatrą, akių gydytojus. Jei šeimos gydytojas nusprendžia, kad reikalinga kitų gydytojų specialistų (pvz., kardiologo, neurologo ir kt.) konsultacija, laboratoriniai ar instrumentiniai tyrimai – jis išduoda siuntimą šioms paslaugoms. Tyrimai atliekami, jei pacientas suserga ūmia liga, jei paūmėja lėtinė liga arba jei paciento organizmo būklė tokia, kad reikalinga periodinė priežiūra, pvz., augantis vaikas. Mūsų tikslas – nuolatinė kvalifikuota vaikų ir suaugusiųjų sveikatos priežiūra. Siekiame, kad mūsų pacientai liktų patenkinti ir rinktųsi mūsų Centrą.

Ar man reikia vykti į savo polikliniką ir informuoti ją apie naujos įstaigos pasirinkimą?

Vykti nereikia. Centras Jūsų prašymą pateiks ligonių kasai ir informacija pasieks buvusią polikliniką. Jei Jūsų sveikatos istorijoje yra svarbių duomenų, Centro darbuotojai pateiks prašymą poliklinikai ir gaus tą informaciją.

Kaip tapti Medicinos diagnostikos ir gydymo centro šeimos gydytojo pacientu?

Visi, kurie rūpinasi savo ir šeimos sveikata, gali pasirašyti Išplėstinę sveikatos priežiūros paslaugų sutartį, pasirinkti savo šeimos gydytoją ir naudotis paslauga „Nuosava poliklinika“.

Ar bus taikomos nuolaidos, jei Išplėstinę sveikatos priežiūros paslaugą pasirinks keli šeimos nariai?

Taip. Jei šią paslaugą pasirenka trys ar daugiau šeimos narių – taikoma 5 proc. nuolaida.

Kuo Centro Išplėstinė sveikatos priežiūros paslauga skiriasi nuo privačių šeimos gydytojų kabinetų?

Minėti kabinetai šiandien dirba pagal bendrosios praktikos gydytojo normą. Į ją įtrauktos šeimos gydytojo konsultacijos, vizitai į namus, keli kraujo, šlapimo, gliukozės, cholesterolio tyrimai. Centras savo apylinkės pacientams siūlo gerokai daugiau – visų kitų specialistų konsultacijas pvz., ginekologo, okulisto, kardiologo, neurologo, pulmonologo, pediatro ir kt., laboratorinius ir instrumentinius tyrimus. Beje, minėtos specialistų konsultacijos ir tyrimai atliekami Centre. Pacientui tai patogu, nes nereikia važiuoti į kitas įstaigas, gaišti laiko.

Kuo Išplėstinės sveikatos priežiūros paslauga skiriasi nuo papildomo sveikatos draudimo paslaugų, kurias teikia kai kurios draudimo kompanijos?

Mes neišskiriame nedraudiminių įvykių, kurie numatyti draudimo kompanijų taisyklėse. Pvz., kai kurios draudimo kompanijos nemoka už lėtinių ligų paūmėjimą, sunkesnių ligų (cukraligės, onkologinių ir kt. ligų) gydymą. Mūsų įstaigoje bet koks paciento sveikatos sutrikimas yra pagrindas teikti jam pagalbą, kiek leidžia mūsų kompetencija.

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 
Konsultacijos ir registracija +370 698 00000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127