Medicinos diagnostikos ir gydymo centre darbą pradeda plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė

2018 09 28
Medicinos diagnostikos ir gydymo centre darbą pradeda plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė

Nuotr. Plastinės-estetinės chirurgijos ir dermatologijos centro komanda

Prie naujai įkurto Medicinos diagnostikos ir gydymo centro padalinio Plastinės-estetinės chirurgijos ir dermatologijos centro kolektyvo prisijungė pripažinta plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė.

Plastinėje ir rekonstrukcinėje bei estetinėje chirurgijoje gydytoja G. Stundžaitė-Baršauskienė specializuojasi daugiau nei 10 m. Atlieka veido (viršutinių ir apatinių vokų plastikos, kaktos pakėlimo, veido, kaklo odos patempimo ir kt.), krūtinės (krūtų didinimo implantais ir riebalais, krūtų mažinimo, pakėlimo, įtrauktų spenelių korekcijos ir kt.), kūno kontūravimo operacijas (riebalų nusiurbimo, kūno linijų formavimo, pilvo sienos korekcijos ir kt.) bei įvairias injekcines procedūras.

Pacientai labai vertina gydytoją ne tik kaip puikią savo srities profesionalę, atsidavusią darbui ir pacientams, bet ir žavisi jos žmogiškosiomis savybėmis, išskirtiniu bendravimo talentu, gebėjimu padėti pacientams atrasti vidinę ir išorinę darną.

Kolegoms kelia pagarbą chirurgės G.Stundžaitės-Baršauskienės atidumas pacientams ir bendradarbiams, profesinė etika, nuolatinis tobulėjimas – tai vertybės, kurioms Medicinos diagnostikos ir gydymo centre skiriamas išskirtinis dėmesys.

Gydytoja G.Stundžaitė-Baršauskienė specializuojasi veido minkštųjų audinių defektų rekonstrukcijoje. Šiuo metu rengia daktaro disertaciją tema „Veido minkštųjų audinių defektų rekonstrukcija laisvais bei pasuktiniais lopais: nosies sparnelių defektų rekonstrukcija kaktos bei nasolabialiniais lopais“.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Giedrė Stundžaitė-Baršauskienė savo patirtimi šioje srityje dalinasi su Lietuvos ir užsienio šalių chirurgais, aktyviai dalyvaudama įvairiuose kongresuose, mokslinėse-praktinėse konferencijose, skaitydama pranešimus seminaruose, publikuodama straipsnius tarptautiniuose moksliniuose leidiniuose. Gydytoja ne kartą stažavosi Europoje ir pasaulyje pripažintuose plastinės chirurgijos centruose Vokietijoje, Italijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, JAV.

Gydytoja G. Stundžaitė-Baršauskienė yra Lietuvos plaštakos chirurgijos ir reabilitacijos draugijos „Manus Lithuanica“ narė stažuotoja, nuo 2016 m. – sertifikuota „Allergan“ trenerė ir dėstytoja.

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 
Konsultacijos ir registracija +370 698 00000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127