Jaučiate skausmą ir kompleksuojate
dėl išsiplėtusių kojų venų?

Rinkitės paprastą ir saugų gydymą!

Registruokitės dabar!

Patikima ir patogu

Išsiplėtusių kojų venų (varikozės) gydymas – patikimas ir neskausmingas sprendimas kenčiantiems kojų skausmą, tinimą ir estetinį diskomfortą.

Įprastai, iškart po venų operacijos galite grįžti prie kasdienės darbinės veiklos. Taikome visus šiuo metu pažangiausius pasaulyje naudojamus gydymo metodus – kojų venų operaciją lazeriu ir klijais. Toks gydymas yra minimaliai traumuojantis, neskausmingas ir trumpas (trunka apie 10-40 min). Prieš rekomenduodami Jums tinkamiausią išsiplėtusių venų gydymo metodą, venas tiriame dvigubu ultragarsiniu skenavimu, tiksliai įvertiname jų būklę ir pažeistus segmentus. Naudojame modernų, naujos kartos lazerį. Tokį lazerį naudoja pažangiausios pasaulio klinikos, kuriose keliami ypatingi reikalavimai saugai ir kokybei.

 • Greitas gydymas

  Operuoti galime sekančią dieną po pirminės konsultacijos. Po 10-40 min. trukmės operacijos, galima stotis ir eiti. Pacientas yra visiškai darbingas, tą pačią dieną gali skristi lėktuvu nedidelius atstumus.

 • Pažangios technologijos

  Naujausia diagnostikos įranga ir naujausios kartos lazeris. Pirmieji pradėjome taikyti sparčiai visame pasaulyje populiarėjantį išsiplėtusių venų gydymą klijais.

 • Patyrę kraujagyslių gydytojai

  Mūsų klinikoje dirba itin patyrę kraujagyslių chirurgai. Sėkmingai atlikę tūkstančius operacijų, jie taiko visus pasaulyje šiuo metu pažangiausius išsiplėtusių venų gydymo metodus.

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00 - 20:00 val.
VI8:00 - 15:00 val.
 
Profesianalūs ir Kvalifikuoti

Kraujagyslių chirurgas

Nerijus Bičkauskas

Kraujagyslių chirurgas

Profesinė patirtis – nuo 1988 m. Vienas labiausiai patyrusių chirurgų ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Atlieka kraujagyslių rekonstrukcines operacijas, venų operacijas atviru chirurginiu metodu, venų operaciją lazeriu, užrakinimą vaistais (skleroterapija). Pirmasis chirurgas Lietuvoje pradėjęs taikyti naują ir pasaulyje sparčiai populiarėjantį išsiplėtusių kojų venų gydymą klijais. Nuolat tobulinasi Lietuvoje ir užsienyje (Norvegija, JAV, Vokietija, Parncūzija).

Profesinė patirtis

Daugiau nei 24 000 operacijų ir procedūrų

Daugiau nei 1 000 operacijų ir procedūrų kiekvienais metais

Realūs rezultatai

Pacientų atsiliepimai

Išsiplėtusių kojų venų gydymo kaina

Varikozės gydymas – trumpas, saugus ir patikimas sprendimas, po kurio nebereikės kentėti kojų skausmo, atsikratysite baimės ir ant kojų išryškėjusių kraujagyslių keliamo estetinio diskomforto.
Gydymo kaina susideda iš konsultacijos, echoskopijos tyrimo ir operacijos (lazeriu arba klijais) kainos. Jokių papildomų kaštų!

 
 • Gydytojo konsultacija

  Pasirinkus Centro standartą

  • Tyrimų ir sveikatos istorijos vertinimas
  • Rekomenduojamas geriausias išsiplėtusių venų (varikozės) gydymo būdas

  Trukmė – 30 min

  Registruokitės
 • Echoskopinis tyrimas

  Vienos kojos venų

  • Visuomet atliekamas operuojančio chirurgo konsultacijos metu.
  • Kitus reikalingus tyrimus, išskyrus echoskopiją pacientas gali atsivežti iš kitų įstaigų arba atlikti Centre per 1 dieną.

  Trukmė – 30 min

  Registruokitės
 • Išsiplėtusių kojų venų gydymas lazeriu

  Mokėjimas lizingu

  57,06 * *Kaina už glaudžiai susijusias paslaugas, būtinas terapiniais tikslais, numatytais atitinkamais atvejais teikiant sveikatos priežiūros paslaugas. Taikoma pacientams, draustiems privalomuoju sveiktos draudimu, turintiems gydytojo siuntimą atlikti procedūrą ar operaciją. Papildomai kainuoja paciento pasirinkti implantai ir medžiagos, kurių nekompensuoja TLK ar brangiau kainuojančios medžiagos, kurių bazinę kainą kompensuoja TLK, kainų skirtumas bei individualiai pasirinktas maitinimas. Eur/mėn.

  Lizingo skaičiuoklė
  • Naudojamas naujausios kartos lazeris.
  • Po operacijos galite stotis ir eiti.
  • Reikia mūvėti elastinę kojinę.

  Trukmė – 20–40 min.

  Registruokitės
 • Išsiplėtusių kojų venų gydymas klijais

  Mokėjimas lizingu

  109,02* *Kaina už glaudžiai susijusias paslaugas, būtinas terapiniais tikslais, numatytais atitinkamais atvejais teikiant sveikatos priežiūros paslaugas. Taikoma pacientams, draustiems privalomuoju sveiktos draudimu, turintiems gydytojo siuntimą atlikti procedūrą ar operaciją. Papildomai kainuoja paciento pasirinkti implantai ir medžiagos, kurių nekompensuoja TLK ar brangiau kainuojančios medžiagos, kurių bazinę kainą kompensuoja TLK, kainų skirtumas bei individualiai pasirinktas maitinimas. Eur/mėn.

  Lizingo skaičiuoklė
  • Minimaliai traumuojantis gydymo metodas.
  • Po operacijos galite stotis ir eiti.
  • Nereikalingos kompresinės kojinės po procedūros.

  Trukmė – 20–40 min.

  Registruokitės
Kelios priežastys

Kodėl verta rinktis mus

Moderni ir saugi įranga
 

Naudojamas naujos kartos lazeris su saugos mechanizmais.

Naujausios technologijos
 

Pirmieji Lietuvoje pradėjome taikyti inovatyvų išsiplėtusių venų gydymo klijais metodą.

Detalus ištyrimas
 

Atliekamas dvigubas ultragarsinis skenavimas prieš operaciją ir atidus paciento būklės įvertinimas.

Patikimi ir patyrę
 

Daugiau nei 23 metų diagnostikos ir gydymo patirties, 88 tūks. vizitų kasmet.

Išskirtinė kokybė
 

JCI akreditacija Auksinis standartas - vienas aukščiausių įvertinimų sveikatos priežiūros įstaigai pasauliniu mastu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Venas jau esu operavusi anksčiau, tačiau jos ir toliau plečiasi. Ar tikslinga gydyti?

Negydant išsiplėtusių venų varikozės, kyla daug sveikatos problemų, o varikozės komplikacijos kartais gali būti pavojingos gyvybei. Anksčiau pacientai vengdavo kojų venų gydymo chirurginiu būdu. Atviros išsiplėtusių venų operacijos metu būdavo daromas didelis pjūvis, tad gijimo periodas užtrukdavo gana ilgai. Tačiau dabar mes ne tik turime galimybes tiksliai nustatyti probleminę vietą, bet ir atlikti kojų venų operaciją minimaliai traumuojančiais būdais – lazeriu arba biologiniais klijais.

Mano kojų venos yra išsiplėtusios. Kada geriau planuoti venų operaciją, po gimdymo ar iki jo?

Be abejo, geriau planuoti operaciją iki gimdymo, nes nėštumo metu išsiplėtusių venų problema tik paūmės. „Uždarius“ blogos venos baseiną, jis jau nesiplės ir toje vietoje problema bus išspręsta. Jums nebereikės patirti su išsiplėtusiomis venomis susijusių estetinių rūpesčių ir skausmo vienu gražiausiu gyvenimo laikotarpiu – jaunystėje. Mitas, kad operaciją reikia atidėti iki gimdymo, vis dar gajus iš senų laikų, kuomet išsiplėtusios venos dažniausiai buvo operuojamos atviruoju būdu ir pacientės patiriama trauma buvo didelė. Dabar operacijos minimaliai traumuoja, trunka nuo 10 iki 40 min., o klinikoje žmogus iš viso praleidžia tik apie 1,5 val. Nuo operacinio stalo pacientas pats atsistoja ir išeina, gali grįžti prie kasdieninės veiklos tą pačią dieną.

Kaip pasiruošti ilgiems skrydžiams lėktuvu, esant varikozės problemai?

Iki skrydžio, kaip profilaktikos priemonės tinka masažas, tam skirti tepalai – viskas, kas skatina mikrocirkuliaciją. Pavojingi yra skrydžiai virš 3 val., o ypač virš 8 val. Rekomenduojama dėvėti elastines kojines. Taip pat naudinga atsistoti, pavaikščioti pajudėti lėktuvo salone, vartoti pakankamai skysčių ir pasirūpinti reikalingais vaistais.

Kuris varikozės gydymo metodas geresnis – lazeriu ar klijais?

Ir gydymas lazeriu ir biologiniais klijais yra mažai traumuojantys metodai. Kuris būdas geriausias, sprendžiama konkrečiu atveju. Esminis skirtumas – po procedūros biologiniais klijais nereikia jokių tvarsčių ir elastinių kojinių, o pacientai tuojau pat gali grįžti prie kasdienės veiklos. Tačiau gydymo klijais kaina yra didesnė, todėl pacientai vis dažniau renkasi gydymą lazeriu.

Iki kokio amžius galima atlikti išsiplėtusių kojų venų operaciją?

Šiais laikais amžius nebėra riba, nes naudojami šiuolaikiški, mažai traumuojantys gydymo metodai – venų operacija lazeriu arba klijais. Todėl gydymas tinkamas ir senyvo amžiaus žmonėms, bei tiems žmonėms, kuriems venas gydyti reikia dėl planuojamų kitų operacijų, pvz. klubo sąnario.

Ar varikozė gali atsinaujinti? Ar bus reikalinga pakartotinė operacija?

Tame pačiame venų baseine kokybiškai atlikta operacija užkerta kelią atsinaujinti varikozei, tačiau venos gali išryškėti kitoje vietoje, tuomet gydymas vėl bus reikalingas. Tačiau gydyti reikia, nes problema tik didės.

Skausmas ir kompleksai
dėl išsiplėtusių kojų venų?

Paprastas ir saugus gydymas!

Registruokitės

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.
VI7:00–19:00 val. MRT

 
Konsultacijos ir registracija +370 698 00000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127