Gliaudyte Austeja Kineziterapeute

Gliaudytė Austėja

Kineziterapeutai

Atsiliepimai

  • anglų, lietuvių
  • I, III 8.00-16.00 val.
    II, IV 12.00-20.00 val.
    V kintantis 8.00-16.00 val. / 12.00-20.00 val.

Nuo 2008 m.

profesinė patirtis

88000+

atliktų procedūrų per darbo praktiką

44000+

pacientų per darbo praktiką

Vertina kūdikių ir vaikų judesių raidą ir bendrosios motorikos funkciją, nustato specifinius judesio raidos sutrikimus, atlieka kineziterapijos procedūras, moko tėvus atpažinti ir koreguoti neteisingas vaiko padėtis bei judesius. Padeda tėvams susipažinti su kūdikio saugaus nešiojimo galimybėmis bei judėjimu pirmaisiais jo gyvenimo metais. Pratimai atliekami salėje ant kilimėlio, kamuolio, volo. Veda užsiėmimus moterims, norinčioms pasiruošti prieš gimdymą arba atsistatyti po gimdymo, turinčioms šlapimo nelaikymo problemų.

Taiko individualias kineziterapijos procedūras salėje po operacijų, ligos ir/ar traumos. Domisi griaučių ir raumenų sistemos sutrikimais (GRS), tai yra sąnarių ar kitų audinių pažeidimais. Sveikatos problemos gali būti įvairios – nuo nedidelio skausmo iki sunkesnių sveikatos sutrikimų (apatinių galūnių  -klubo, kojų, kelio, pėdos; pečių juostos, kaklo, nugaros arba kombinuoti griaučių raumenų skausmai). Paruošia klientus prieš operaciniam ir po operaciniam periodui, dažniausiai esant kelio, čiurnos, peties  sąnarių problemoms.

Konsultuoja/moko mėgėjiškai sportuojančius ar norinčius pradėti taisyklingai  ir be traumų sportuoti. Moko pajausti ir pažinti savo kūną. Supažindina su „pratimų abėcėle“.

 

Yra kvalifikuota Maitland manualinės terapijos specialistė. Maitland terapiją taiko efektyviai gydant funkcinius sąnarių, kaulų ir nervų sistemos sutrikimus. 

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie specialistę

Deividas Katilius
Deividas Katilius
Pradėjo tempti akyse, svaigti galva, tirpti pusę kūno. Pasijutau kaip prieš 12 metų, kai buvo ištikęs insulto priepuolis. Be to, momentais pradėjau nebejausti kojų... Kreipiausi į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą. Labai greitai nukreipė pas reikiamus specialistus. Kardiologas, neurologas...
Skaityti visą atsiliepimą
Amelija Keršanskaitė
Amelija Keršanskaitė
Tai pati geriausia kineziterapiautė. Esu baleto šokėja, patiriu didelį fizinį krūvį. Kai po sunkios treniruotės ateinu pas Austėją, ji visada žino, kaip man pasijausti geriau - padeda atpalaiduoti raumenis ir sumažinti kūno nuovargį. Kartais patiriu ir skausmą. Tai normalu šokėjui , tačiau Austėjos...
Skaityti visą atsiliepimą
Asta
Asta
Austėja - viena geriausių kineziterapijos specialisčių. Ir ne tik, tai labai šiltas, rūpestingas ir empatiškas žmogus. Jau daug metų esu jos pacientė su lėtiniu nugaros skausmu. Austėjos dėka skausmas retesnis, savijauta - ženkliai geresnė. Ūmaus skausmo periodu visada galiu tikėtis nuoširdžios...
Skaityti visą atsiliepimą
Loreta Juzuitytė
Loreta Juzuitytė
Neįsivaizuoju kaip tinkamai išreikšti dėkingumą kineziterapeutei Austėjai, nes taip, kaip norisi išgirti šį nuostabų žmogų, tiesiog pritrūksiu žodžių. Kažkokiais magiškais keliais patekau pas tokią profesionalę ir nuoširdžiai atsidavusią savo darbui specialistę. Sergu sąnarius ir stubur...
Skaityti visą atsiliepimą
Anastasija Ivanova
Anastasija Ivanova
Esu labai dekinga kineziterapeutei Austėjai, labai dėmesinga ir profesionali savo srityje! Anksčiau lankiau mankštas kitose įstaigose ir dar tokio dėmesio nesulaukiau niekada. Kiekviena mūsų susitikimą klausė kaip jaučiuosi, pritaikydavo pratimus prie mano gyvenimo ritmo. Vėl galiu vaikščioti ir...
Skaityti visą atsiliepimą

Biografija

2012 m. - 2014 m. Vilniaus Universitetas, medicinos fakultetas, reabilitacijos magistras.

2005 m. - 2010 m. Vilniaus Universitetas, medicinos fakultetas, reabilitacijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

 

 

Nuo 2016 m. Medicinos diagnostikos ir gydymo centras, kineziterapeutė.

2015 m. - 2016 m. UAB "Viso Gero", kineziterapeutė. 

2015 m. - 2015 m. Get Fit, kineziterapeutė

2012 m. - 2016 m. Vaikų ligoninės, Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialo, Vaiko raidos centras, kineziterapeutė. 

2011 m. - 2012 m. UAB "Trasalis. SPA ir sveikatingumo centras", kineziterapeutė. 

2009 m. - 2010 m. VŠĮ VUL Santariškių klinikos. Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centre, kineziterapeutė. 

Kineziterapeutės licencija.

„Pėdos ir čiurnos pažeidimai. Diagnostika, gydymas ir reabilitacijos metodikos" su lektore Helene Simpson nuotoliniai mokymai. Įvykusiais 2020 m. rugsėjo mėnesį. SAM patvirtinti 12 kvalifikacinių valandų pažymėjimai.

Maitland® Manualinė terapija – 1 lygis (1 savaitė – 40 val.). Įvykusiame Kaune 2020 m. rugsėjo mėn.

Certificate of attendance. Has completed  two-day posgraduate clinical education in Physical Therapy: Manual Therapy Workshop on Brian Mulligans‘ Concepts NAGS, SNAGS, MWMS, PRPS etc. C – Advanced Course. Contact hours: 16.  Įvykusiame Kaune 2019 m. balandžio mėn.

Pažymėjimas, Nr. 2019/03,  kad dalyvavo 12 ak. val. trukmės teoriniame – praktiniame seminare „Viršutinio kvadranto gydymas sporto medicinoje“. Įvykusiame Vilniuje 2019 m. kovo mėn. Lektoriai: sporto gydytojas Kęstutis Linkus, sporto masažuotojas Saulius Satkevičius, sporto kineziterapeutas Laurynas Gumbis.

Certificate of attendance. Has completed a posgraduate education in manual therapy. Brian Mulligans Concept of Mobilisations with Movement. A: Upper Quarter & B: Lower Quarter. Contact hours: 30.  Įvykusiame Kaune 2018 m. lapkričio – gruodžio mėn.

Sertifikatas, kad dalyvavo teoriniame ir praktiniame seminare „Sporto medicina, judesių anatomija. Efektyviausių kvėpavimo metodikų teorija ir praktika“. Įvykusiame Vilniuje 2018 m. lapkričio mėn.

Pažymėjimas, Nr. 315810,  kad dalyvavo 16 ak. val. trukmės mokymuose visų profesinių kvalifikacijų gydytojams ir slaugytojams „Streso fiziologija, psichologija ir įveikos metodai“. Įvykusiame Vilniuje 2018 m. gegužės mėn.

Pažymėjimas, Nr. 315724,  kad dalyvavo 16 ak. val. trukmės mokymuose „Sveikatos priežiūros specialistų pacientų aptarnavimo specialioji lavinimo programa“. Įvykusiame Vilniuje 2018 m. balandžio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo 6 val. seminare „Pirmoji medicinos pagalba įvairių ūmių būklių atvejais“. Įvykusiame Vilniuje 2017 m. gruožio mėn.

Kaip dirbti, bendrauti  su kūdikiais žinių sėmėsi iš Ania Witkowska seminaro „Ką kalba kūdikiai? Kūno ir judesio seminaras“ Įvykusiame Vilniuje 2016 metais. Balandžio mėn. (pažymėjimo nėra)

Pažymėjimas, kad dalyvavo respublikinėje praktinėje konferencijoje „Stuburo ir dubens srities problemos bei jų sprendimo būdai“. Įvykusiame Vilniuje 2016 m. balandžio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo mokslinėje praktinėje konferencijoje, skirtoje Vaikų ligoninės Vaiko raidos centro įkūrimo 25-mečiui. „Kitokie vaikai: Gyvenimas su jais ir dėl jų“. Įvykusiame Vilniuje 2016 m. kovo mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo tarptautinėje mokslinėje - praktinėje konferencijoje „Kineziterapijos studijoms 70 metų: mokslu grįstos praktikos link“. Įvykusiame Vilniuje 2015 m. spalio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo mokslinėje praktinėje konferencijoje „Čiurnos sportinės traumos: problemos ir sprendimo būdai“. Įvykusiame Kaune 2015 m. balandžio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo respublikinėje praktinėje konferencijoje „Klubo sąnario reabilitacijos principai“. Įvykusiame 2015 m. balandžio mėn.

Sertifikatai, kad 2015 m. kovo mėn. dalyvavo „K-Active Taping. Basic Course“ ir „K-Active Taping. Spine/Sacroiliac joint“ kursuose.

Pažymėjimas, kad dalyvavo teoriniame – praktiniame seminare „Teisingų pratimų seminaras – pagrindai ir aksiomos“. Įvykusiame Kaune 2015 m. kovo mėn. Gydytojas Dalius Barkauskas.

Pažymėjimas, kad dalyvavo mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Aktualūs vaikų raidos sutrikimų gydymo ir reabilitacijos klausimai“. Įvykusiame Vilniuje 2014 m. balandžio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Aktualūs vaikų cerebrinio paralyžiaus klausimai“. Įvykusiame Vilniuje 2012 m. spalio mėn.

Pažymėjimas, kad dalyvavo teoriniame – praktiniame seminare „Pavasario Judesio akademijos kongresas: Šiuolaikinės kineziterapijos metodikos“. Įvykusiame Kaune 2012 m. gegužės mėn.

Sertifikatas, kad sėkmingai sudalyvauta „On Tour aqua college“ 2012 m.

Pažyma, kad dalyvavo praktiniame seminare "Kaklinės stuburo dalies funkcinis ištyrimas". Įvykusiame Kaune 2011 m. birželio mėn. 18 d.

23.    Pažyma, kad dalyvavo teoriniame – praktiniame seminare. Laisvojo kybojimo pratimų koncepcijos, kineziologiniai pagrindai ir praktiniai panaudojimo kineziterapijoje aspektai. Įvykusiame Kaune 2011 m. birželio mėn. 11 d.

Pažymėjimai: 2010 lapkričio mėn. 4 d., Klasikinio masažo pagrindai (gydomieji masažai: nuo aukšto kraujospūdžio, žarnos nepraeinamumo metodika) (72 val.) ir Medaus masažas (8val.), B. Tajupovo komercinė įmonė „Borisas“;

Pažymėjimas, kad dalyvavo 2010 m. lapkričio 5 d. Vilniuje vykusiame mokslinėje–praktinėje konferencijoje „Medicina ir sportas“;

Pažymėjimas, kad dalyvavo 2010 m. birželio 5 d. Vilniuje vykusiame teoriniame-praktiniame seminare „Thera-Band elastinio pasipriešinimo sistema sporte ir reabilitacijoje“;

Pažymėjimas, kad dalyvavo teoriniame – praktiniame seminare „Kaklas ir viršutinė galūnė. Gydymo technikos“. Įvykusiame Kaune 2010 m. gegužės mėn.

2010 m. atestuota pagal 12 valandų Privalomojo pirmosios pagalbos mokymo programą, UAB Krizių Tyrimų Centras;

Pažymėjimas, kad dalyvavo 2009 m. gruodžio 15 d. Vilniuje vykusiame seminare „Kineziterapija trenerio veikloje. Sporto medicinos pagrindai. II pakopa“.

Specialistė mėgsta skaityti knygas, daug laiko praleidžia gamtoje, turint galimybę stengiasi daug keliauti. 

Image Decoration
Image Decoration
Image Decoration

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės

Mediateka

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams