Markauskiene Antonina Akusere ginekologe

Markauskienė Antonina

Akušeriai-ginekologai

Atsiliepimai

  • lietuvių, anglų, rusų
  • I, II, IV, V 7.40-14.10 val.
    III 14.00-20.00 val.
    VI (nelyginėmis sav.) 8.00-15.00 val.

nuo 1976 m.

profesinė patirtis

1 400

pacienčių per metus

1 000+

ginekologinių operacijų ir procedūrų per darbo praktiką

Atlieka minimaliai invazyvias (laparoskopines, histeroskopines) operacijas.

Konsultuoja dėl visų ginekologinių klausimų. Per metus pas gydytoją mūsų centre apsilanko apie 1400 moterų, daugelis jų – nuolatinės gydytojos pacientės. Specializuojasi – ginekologinėje endokrinologijoje. Prižiūri nėščiąsias. Stažavosi Rusijos medicinos mokslų akademijoje, Mokslinės akušerijos ginekologijos ir perinatologijos centre, Endokrinologijos skyriuje. Nuolat kelia savo kvalifikaciją tobulinimosi kursuose Lietuvoje ir užsienyje.

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie gydytoją

I.L.
Gydytoja A. Markauskiene labiausiai tikiu ir pasitikiu. Labai profesionali taktiška ir maloni. Labai AČIŪ jums ir sėkmės!
D.
Didelis ačiū šiai nuostabiai profesionaliai gydytojai už malonų, labai atidų patikrinimą, rekomenduoju tik šią gydytoją. Linkiu didžiausios sėkmės ir sveikatos, miela gydytoja.
D.R.
Noriu padėkoti gydytojai, Antoninai Markauskienei, už malonų, šiltą priėmimą, rūpestingumą, dėmesingumą, už nuoširdų bendravimą. Gydytoja puikia išmano savo darbą. Likau patenkinta atliktomis paslaugomis. Taip pat noriu padėkoti sesutei Daivai ir personalui už nuoširdumą, šiltą priėmimą.
E.L.
Noriu padėkoti gydytojai Antoninai Markauskienei. Puiki ir nuoširdi gydytoja į kurią gali kreiptis bet kokiu atviru klausimu. Šios gydytojos konsultacijos labai profesionalios ir nuoširdžios. Linkiu didelės sėkmės savo darbe.
E.L.
Noriu padėkoti gydytojai Antoninai Markauskienei. Puiki ir nuoširdi gydytoja į kurią gali kreiptis bet kokiu atviru klausimu. Šios gydytojos konsultacijos labai profesionalios ir nuoširdžios. Linkiu didelės sėkmės savo darbe.

 
J.
Labai puiki, profesionali gydytoja, savo darbą išmananti, likau patenkinta vizitu.
R.C.
Dėkoju gyd.Antoninai Markauskienei, už profesionalią ir išsamią konsultaciją. Labai rūpestinga, maloni ir nuoširdi gydytoja pas kurią norisi sugrįžti. Linkiu puikios sveikatos, geros nuotaikos bei sėkmės!
I.F.
Noriu tarti nuoširdžiausius žodžius gydytojai Antoninai už profesionalią apžiūrą ir patikrą, už konsultavimą man svarbiais ir rūpimais klausimais. Rūpestinga, maloni, nuoširdi gydytoją, pas kurią norisi vėl ir vėl apsilankyti. Atskiras dėkui med. seselei už nuoširdumą, kuri 2017.04.13 dieną dirbo...
Skaityti visą atsiliepimą
A.P.
Labai maloni gydytoja. Apskritai, tai viskas nuo įėjimo į kliniką, pasitikimo, palydėjimo, gydymo, išėjimo – paliko įspūdį. Neiškilo jokių klausimų, ar nesusipratimų. Pasijutau, kaip rojuje.
A.
Labai maloni gydytoja. Apskritai, tai viskas nuo įėjimo į kliniką, pasitikimo, palydėjimo, gydymo, išėjimo – paliko įspūdį. Neiškilo jokių klausimų, ar nesusipratimų. Pasijutau kaip rojuje.

Biografija

1974–1976 m. Kauno medicinos institutas, Medicinos fakultetas.

1976–1980 m. Smolensko medicinos institutas, Medicinos fakultetas, akušerio ginekologo specialybė.

2005 m. iki dabar UAB „SK Impeks Medicinos diagnostikos centras“, gydytoja akušerė ginekologė.

1993 m. iki dabar VŠĮ Vilniaus miesto Šeškinės poliklinika, gydytoja akušerė ginekologė.

1990–1995 m. VŠĮ Vilniaus miesto gimdymo namai, gydytoja akušerė ginekologė.

Akušerio ginekologo licenzija.

Periodiniai tobulinimosi kursai ultragarsinės diagnostikos, endokrinologijos srityse, Vilniaus universitetas, Gydytojų tobulinimosi fakultetas, Vilnius, Lietuva.1999 m.

Stažuotė (1 mėn.), Rusijos medicinos mokslų akademija, Mokslinės akušerijos ginekologijos ir perinatologijos centras, Endokrinologijos skyrius, Maskva, Rusija.

2010 m. Kolposkopijos praktinis kursas, Berlynas, Vokietija.

1990–2009 m. Vilniaus kolegija (anksčiau Vilniaus aukštesnioji medicinos mokykla), Sveikatos fakultetas, lektorė, baigiamųjų darbų vadovė.

Pranešimai:
1999 m. „Gimdos kaklelio displazijos gydymas“, Lietuvos akušerių ginekologų suvažiavimas, Vilnius, Lietuva.

2005 m.–iki dabar Lietuvos gydytojų sąjungos narė.

1990 m.–iki dabar Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė.

Image Decoration
Image Decoration
Image Decoration

Neatidėliokite svarbių sprendimų, rūpinkitės savimi!

Registruokitės apžiūrai
Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams