Akušeriai-ginekologai

Akušeriai-ginekologai

Gydytojas akušeris-ginekologas diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozę, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), lytiniu būdu plintančias ligas (sifilį, chlamidiozę, gonorėją, trichomonozę, kandidamikozę ir kt.), konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą, konsultuoja ir prižiūri nėščias moteris, seka vaisiaus vystymąsi ir augimą - konsultuoja dėl visų ginekolginių sutrikimų (tame tarpe onkoginekologijos ir ginekologinės endokrinologijos) ir visapusiškai rūpinasi moters sveikata.

Gydytojas akušeris-ginekologas atlieka visas ginekologines operacijas (išorinių lyties organų, makšties, gimdos kaklelio, gimdos, gimdos priklausinių, šlapimo nelaikymo), išskyrus išplėstines onkologines operacijas.
Centro gydytojai akušeriai-ginekologai pirmenybę teikia endoskopinėms ir moters gimdymo funkciją tausojančioms operacijoms.

Gydytojas akušeris-ginekologas atlieka gimdos spiralės įdėjimo ir išėmimo, išorinių lyties organų, makšties biopsijos, gimdos kaklelio ir/ar gleivinės biopsijos, gimdos ir kiaušintakių rentgeno nuotraukosa su kontrastu (histerosalpingografijos), diagnostinės histeroskopijos, diagnostinės laparoskopijos, išorinių lyties organų karpų ir kitų darinių šalinimo, užpakalinio makšties skliauto punkcijos (citologijai) procedūras, gydo šlapimo nelaikymo sutrikimus, rekomenduoja profilaktines priemones.

Rūpindamasis moters ligų profilaktika, diagnostika ir gydymu, mūsų centre gydytojas akušeris-ginekologas laikosi tokių principų:

  • atidumo ir pagarbos pacientei;
  • konfidencialumo;
  • vadovavimosi naujausiomis medicininėmis rekomendacijomis, pagrįstomis moksliniais tyrimais;
  • diagnostikos nuoseklumo ir kompleksiškumo.

Centre dirba 12 gydytojų akušerių-ginekologų, iš kurių 7 yra medicinos mokslų daktarai. Trijuose kabinetuose specialistai dirba pamainomis - nėra eilių.

Mūsų centre gydytojai akušeriai-ginekologai diagnozuoja ligą ir skiria gydymą per 1 dieną.

Susiję video:

Susiję straipsniai

 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.


 

Registruokitės

Mus rasite

V. Grybo g. 32A, 10318 Vilnius, Lietuva

Dirbame

I-V7:00–20:00 val.
VI8:00–15:00 val.


 
Konsultacijos ir registracija +370 5 233 3000
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
V. Grybo g. 32, A
Vilnius, Vilniaus apskritis LT-10318 Lietuva

Telephone: (8-5) 2333000
Telephone: 8 698 00 000
Fax: (8-5) 2709127