2009 02 18

Medicinos diagnostikos centro vadovui įteikta nominacija „Metų privataus verslo lyderis 2008“

2009 02 18

Medicinos diagnostikos centro direktoriui Laimučiui Paškevičiui š. m. vasario 13 d. įteikta nominacija „Metų privataus verslo lyderis 2008“.

Šia nominacija įvertinta aktyvi L. Paškevičiaus veikla vadovaujant Medicinos diagnostikos centrui ir Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacijai. L. Paškevičius ypač daug nuveikė siekdamas suvienodinti privačių ir valstybinių medicinos įstaigų veiklos sąlygas, mažinti privačių gydymo įstaigų diskriminaciją ir kad būtų sudarytos sutartys su privačiomis sveikatos priežiūros įstaigomis dėl dalies sveikatos priežiūros paslaugų apmokėjimo, t. y. iš dalies užtikrinant, kad pinigai paskui pacientą atsektų į paciento pasirinktą gydymo įstaigą ir jam reikėtų mažiau mokėti už paslaugas.

L. Paškevičius, atsiimdamas apdovanojimą, dėkojo komisijai, už jį balsus atidavusiems pacientams ir paties vadovaujamos įstaigos darbuotojams: „Šis apdovanojimas yra skirtas visam Medicinos diagnostikos centro kolektyvui, kuriam ir norėčiau iš visos širdies padėkoti, nes be kiekvieno asmeninio kasdieninio pasiaukojančio darbo ir pastangų tapti privačios medicinos lyderiu nebūtų buvę įmanoma. Nuoširdus ačiū ir mūsų pacientams, kurie ypač aktyviai skyrė savo balsus mūsų Centrui“.

Konkursą rengia ir geriausius metų asmens bei visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų vadovus ir organizatorius paskelbė šešioliktus metus leidžiamas savaitraštis „Lietuvos sveikata“. Šiemet komisija sulaukė net 42 tūkst. skambučių. Išrinkti tie, kurie, įstaigų kolektyvų ir pacientų manymu, praėjusiais metais labiausiai prisidėjo prie vadovaujamos įstaigos pažangos, technologinės plėtros ir sveikatos paslaugų teikimo organizavimo. Taip pat svarbu, kiek gydymo įstaigos vadovas pats tobulina savo profesines, vadybines žinias, yra aktyvus miesto ar rajono sveikatingumo, kultūros puoselėtojas.

L. Paškevičius su pagyrimais baigė Vilniaus universitete gydomosios medicinos studijas, pirminės medicinos gydytojo rezidentūros ir antrinės sveikatos priežiūros organizavimo ir administravimo rezidentūros studijas, vėliau – Vilniaus universitete vadybos ir verslo administravimo magistrantūros studijas (Cum Laude). Švedijoje (Geteborge) neakivaizdžiai studijavo visuomenės sveikatą Šiaurės šalių Visuomenės sveikatos mokykloje (BRIMHEALTH).

L. Paškevičius nuo 2003 m. eina Medicinos diagnostikos centro direktoriaus pareigas, yra Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacijos prezidentas ir valdybos pirmininkas (nuo 2006 m.), Europos sveikatos priežiūros kokybės asociacijos (ESQH) valdybos narys (nuo 2008 m.), Lietuvos sveikatos priežiūros kokybės asociacijos pirmininko pavaduotojas (nuo 2005 m.), LRS Sveikatos reikalų komiteto neetatinis ekspertas (nuo 2008 m.), LR Sveikatos apsaugos ministerijos kolegijos narys (nuo 2007 m.), Lietuvos viešojo administravimo instituto dėstytojas (nuo 2002 m.).

Dalintis
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.