Diagnozė mioma

Patikimas, individualiai parinktas gydymas

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

Miomų gydymas mūsų Centre – saugus ir patikimas, individualiai Jums parinktas geriausias sprendimas, padėsiantis išvengti ilgo ir gausaus kraujavimo, nevaisingumo, persileidimų, priešlaikinio gimdymo pasekmių.

Mūsų Centre miomoms gydyti galime pasiūlyti visus pasaulyje naudojamus pažangiausius gydymo metodus – naujos kartos vaistus arba minimaliai invazyvias operacijas – histeroskopiją, laparoskopiją, atliekamas per makštį ar minimalų pjūvį pilvo ertmėje. Retesniais atvejais atliekame miomų šalinimą laparotominiu metodu. 

Prieš rekomenduodami Jums tinkamiausią gydymo metodą atliekame echoskopijos (ultragarsinį) tyrimą per makštį, reikiamus laboratorinius tyrimus. Įprastai iškart po operacijos galite užsiimti didelio fizinio pajėgumo nereikalaujančia kasdiene veikla, tačiau mes rekomenduojame pailsėti 1–2 dienas, kad grįžtumėte į darbą nejausdamos jokių nemalonių pojūčių.

Gydytojai

Doc. med. dr. Ališauskas Jonas
Doc. med. dr. Ališauskas Jonas

Akušeris-ginekologas

 • LT, RU, FR, SR
 • Darbo laikas
Med.dr. Bartkevičienė Daiva
Med.dr. Bartkevičienė Daiva

Akušeris-ginekologas

 • LT, RU, EN
 • Darbo laikas
Med.dr. Bužinskienė Diana
Med.dr. Bužinskienė Diana

Akušeris-ginekologas

 • LT, RU, EN, PL
 • Darbo laikas
Kirilova Irena
Kirilova Irena

Akušeris-ginekologas

 • LT, RU, EN, PL
 • Darbo laikas
Med. dr. Mečėjus Gediminas
Med. dr. Mečėjus Gediminas

Akušeris-ginekologas

 • LT, RU, EN
 • Darbo laikas
Norvilaitė Kristina
Norvilaitė Kristina

Akušeris-ginekologas

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Med.dr. Rudaitis Vilius
Med.dr. Rudaitis Vilius

Akušeris-ginekologas

 • LT, RU, EN
 • Darbo laikas

Medicinos diagnostikos ir gydymo centro akušeriai-ginekologai prireikus gali skubiai konsultuotis tiek su kolegomis, tiek su kitų specialybių gydytojais. Galvodami apie moters sveikatą ir komfortą stengiames pasirūpinti net menkiausiomis smulkmenomis.

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Doc. med. dr. Ališauskas Jonas
V.J.
 
Nuostabus ir gydytojas, ir žmogus. Esu jam be galo, be krašto labai dėkinga. Nors medikų paniškai bijau, bet šį kartą baimė dingo su gydytoju pabendravus tik kelias minutes. Tokie medikai didelis turtas pacientėms ir visai sveikatos sistemai. Ačiū Docente, už gerumą.
gyd. Med.dr. Rudaitis Vilius
T.B.
 
Esu labai dėkinga Viliui Rudaičiui ir visai komandai už profesionalumą, rūpestį ir šilumą, už puikiai atliktą operaciją. Penktą dieną jau grįžau į darbą ir įprastą gyvenimą. Rekomenduoju visiems!
gyd. Med. dr. Mečėjus Gediminas
A.
 
Norėčiau dar kartą padėkoti Gerb. gydytojui Gediminui Mečėjui už atliktą operaciją, rūpestingą priežiūrą ir malonų bendravimą. Nuostabus gydytojas ir puikus žmogus!
Jeigu kažkada reikėtų ir 3-čią kartą operuotis, tik pas jį :).
gyd. Doc. med. dr. Ališauskas Jonas
M.J.
 
Dėkoju už puikiai atliktą operaciją. Jūs easate ne tik puikus savo srities specialistas, bet ir labai geras ir nuoširdus žmogus. Geri darbai ir geros mintys visados grįžta pas savo šeimininkus kaip atpildas. AČIŪ:)
gyd. Med.dr. Rudaitis Vilius
J.R.
 
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui už rūpestį ir šilumą. Nors operacija nesudėtinga, tačiau pati vistiek nerimavau ir jaudinausi. Tokio paprasto, šilto ir ramaus bendravimo palinkėčiau kiekvienam pacientui. Tą patį galiu pasakyti apie visą personalą - esu dėkinga registratūros darbuotojomis, slaugėmi...
gyd. Med. dr. Mečėjus Gediminas
A.V.
 
Dėmesys pacientei iki ir po operacijos, plati šypsena ir gera humoro dozė. Profesionalumas ir kompetencija, nuoširdus bendravimas ir kantrybė. Tai žmogus, gimęs su mediko genu, kurio "lengva ranka" daro stebuklus. Visa tai - apie med. dr. Gediminą Mečėjų. Po jo darytos operacijos jautiesi lyg ant...
gyd. Med.dr. Rudaitis Vilius
V.S.
 
Buvau gydoma susidūrus su onkologine liga ir esu prižiūrima med. dr. V. Rudaičio jau šešerius metus. Ligos metu teko spręsti sudėtingus gydymo metodo parinkimo klausimus, kuriuos pastarasis gydytojas sėkmingai išsprendė. Tuo tikslu rado laiko diskutuoti ir konsultuotis su USA atitinkamos sritie...
gyd. Doc. med. dr. Ališauskas Jonas
M.
 
Dėkoju doc. med. dr. J.Ališauskui už man atliktą operaciją.
Fantastiška, kad mano sveikatos problemas išsprendė aukštais moralinių ir dvasinių vertybių kriterijais besivadovaujantis, tobulo profesionalumo lygį pasiekęs gydytojas.
Tesaugo Jūsų rankas ir sukauptą išmintį tas, kuri...
gyd. Med. dr. Mečėjus Gediminas
A.
 
Norėčiau padėkoti Gerb. gydytojui Gediminui Mečėjui už atliktą operaciją, aukščiausią profesionalumą, kompetenciją, puikų humoro jausmą, pozityvą ir bendrai visą požiūrį į pacientus ir jų gydymą. Buvau sužavėta visom prasmėm :).
Po-operacinis periodas praėjo puikiai, kaip nieko ir nebūta. Jokio...
gyd. Med. dr. Mečėjus Gediminas
I.V.
 
Auksinių rankų gydytojas, lenkiu žemai galvą prieš šį žmogų. Žmogus iš didžiosios raidės. Profesionalumas, taktiškumas, supratimas. Atsidavimas savo darbui. Buvo atlikta laparaskopinė operacija, po jos lankėsi kelis kartus palatoje domėjosi viską aiškiai išsamiai kantriai išaiškino, nors buvo po...

Miomų operacinio gydymo kaina

Miomos šalinimo operacija histeroskopijos ar laparoskopijos būdu – saugus ir patikimas sprendimas, po kurio greitai sveikstama, pagerėja moters gyvenimo kokybė. Į gydymo kainą įeina konsultacija, echoskopinis tyrimas ir operacija. Jokių papildomų sąnaudų!

Gydytojo konsultacija

Centro standarto kaina

5698
Trukmė – iki 30 min.
 • Tyrimų ir sveikatos istorijos vertinimas.
 • Rekomenduojamas geriausias miomos gydymo būdas.

Echoskopinis tyrimas Lytinių organų

Centro standarto kaina su siuntimu

6500
Trukmė – iki 10 min
 • Visuomet atliekamas operuojančio chirurgo konsultacijos metu.
 • Atliekama 3 organų (gimdos ir (ar) kiaušidžių ir (ar) šlapimo pūslės ir (ar) kirkšnių sričių limfmazgių) echoskopija.
 • Kitų reikiamų tyrimų, išskyrus echoskopijos, išrašus pacientas gali atsivežti iš kitų įstaigų arba atlikti tyrimus Centre per 1 dieną.

Histeroskopinė miomos operacija

Taikant bendrinę nejautrą. Centro standarto kaina su siuntimu

57000
Klinikoje praleisite 3–4 val.
 • Operacija atliekama be pjūvio, per makštį.
 • Į darbą, nesusijusį su fizine veikla, grįžtama kitą dieną po operacijos. Visiškai pasveikstama per 30 d.

 

Laparoskopinė miomos operacija

Taikant bendrinę nejautrą. Centro standarto kaina su siuntimu

85000
Klinikoje praleisite iki 1 paros.
 • Operacija atliekama per 2–3 mm pjūvius pilvo ertmėje.
 • Į darbą, nesusijusį su fizine veikla, grįžtama kitą dieną po operacijos. Visiškai pasveikstama per 30 d.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Reikia žinoti

Pacientas gali atsivežti savo tyrimų išrašus iš kitų įstaigų arba atlikti juos Medicinos diagnostikos ir gydymo centre per 2 val. Centre atliekamų tyrimų kaina.
Tyrimai turi būti ne senesni kaip 14 dienų.

Atliekant operaciją histeroskopiniu būdu, operuojama per makštį, įvedamas stebėjimo instrumentas su kamera ir šviesos šaltiniu, nustatoma miomos vieta. Tuomet, naudojant kitą instrumentą – rezektoskopą mioma susmulkinama ir pašalinama per gimdos kaklelį.

Atliekant operaciją laparoskopiniu būdu, operuojama per minimalius 2-3 mm pjūvius pilvo ertmėje, pro jas įvedami laparoskopiniai instrumentai. Viename iš instrumentų yra įmontuota vaizdo kamera. Atlikdami operaciją chirurgai jos eigą stebi ekrane. Miomos pašalinamos pro pjūvius pilve, pjūviai užsiuvami.

Kokį operacijos būdą  - histeroskopiją ar laparoskopiją pasirinkti, sprendžia gydytojas, įvertinęs miomos vietą ir jų pobūdį.

Mūsų Centro operacinėse naudojama patikimiausių ir geriausia kokybe pasižyminčių gamintojų įranga bei instrumentai: Karl Storz (Vokietija) laparoskopiniai prietaisai ir instrumentai; Linvatec (JAV) atroskopiniai instrumentai; Datex Ohmeda (JAV) anestezijos aparatai; General Electric (JAV) monitoriai; Maquet (Vokietija) šildomi operaciniai stalai; 

Palatose sukurta jauki aplinka ir tinkamas mikroklimatas, kurį užtikrina specialios patalpų vėdinimo, šildymo ir kondicionavimo sistemos. Pacientų saugą, ypač operacijų metu, garantuoja ir automatinė dyzelinė elektros stotis, tiekianti elektros energiją sutrikus tiekimui mieste.

Atmintinė pacientui del pasiruošimo kraujo tyrimams
deco round
4 priežastys

kodėl verta rinktis mus

 • Operuoti galime kitą dieną po pirminės konsultacijos. 
 • Pirmenybė teikiama moters organizmą tausojantiems gydymo metodams.
 • Konsultacijų kabinetai įrengti galvojant apie moters komfortą. 
 • Naudojama moderniausia diagnostinė įranga, puikiai įrengtos operacinės.

Dažniausiai užduodami klausimai

Simptomai skirtingi ir priklauso nuo miomos lokalizacijos, kur mioma yra susiformavusi. Gausus ir ilgas kraujavimas yra vienas dažniausių nusiskundimų esant miomai. Tačiau gali būti ir kitokių simptomų, pvz., jei mioma susiformavusi priekinėje gimdos sienelėje ir sparčiai auga spausdama šlapimo pūslę, pacientė gali nuolat norėti šlapintis.

Tai skirtingos patologijos ligos, susijusios tik tiek, kad abi priskiriamos prie ginekologinių ligų

Taip, gali, tačiau genetinė įtaka nėra tokia didelė. Miomų susidarymą labiau lemia amžius ir hormonų disbalansas organizme.

Operuoti rekomenduojame pirmiausia tuomet, kai įtariame, jog mioma – piktybinis navikas (greit auga, yra didelė). Kitas atvejis – kai pacientė netoleruoja kitų gydymo metodų arba kiti, neoperaciniai gydymo būdai yra neveiksmingi, o pacientės gyvenimo kokybė dėl miomos padarinių jos netenkina.

Nebūtinai. Reikia įvertinti konkrečią situaciją – gali būti veiksmingas gydymas naujos kartos vaistais arba galima šalinti miomą susiuvant gimdos sienelę ir išsaugant gimdą.

Mioma nesudėtingai nustatoma ultragarsinio (echoskopinio) tyrimo metu.

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą mūsų centre. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.