4D veido atjauninimas

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

4D odos atjauninimas – unikali procedūra, kurios metu paviršiniai ir giluminiai odos sluoksniai veikiami lazerio skleidžiamais impulsais, skatinančiais odos atsinaujinimą.

Procedūra neskausminga, neinvazinė, prilygsta odos užpildo efektui. Procedūros rizika minimali, o rezultatas pastebimas iš karto. Maksimalus efektas matomas jau po kelių dienų. Vienos procedūros rezultatai išlieka apie metus, kartojant 3 procedūras iš eilės kas mėnesį – efektas gerokai ilgesnis.

Procedūros poveikis: stangresnė, švelnesnė ir elastingesnė veido oda. Išnyksta smulkios, sušvelninamos gilios raukšlės. Pašalinamos pigmentinės dėmės, randai. Skatinama kolageno gamyba.

Procedūros trukmė – 60-90 min.

Jokio specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia. Po jos iškart galite vykti namo.

Gydytojai

Drąsutytė Lina
Drąsutytė Lina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Duobienė Lina
Duobienė Lina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Pugačiova Irina
Pugačiova Irina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • LT, PL, EN, RU
 • Darbo laikas
Šalnienė Jonė
Šalnienė Jonė

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Drąsutytė Lina
R.S.
 
Dėkoju gyd. Linai Drąsutytei. Po atliktos procedūros lazeriu oda tapo akivaizdžiai stangresnė, skaistesnė. Tiesa, po procedūros keletą dienų tempimo jausmas buvo ne itin malonus, bet gydytoja paaiškino, kad to galiu tikėtis, tai normali odos atsinaujinimo proceso dalis. Dabar jau džiaugiuosi...
gyd. Drąsutytė Lina
D.
 
Ilgus metus veido srityje turėjau pigmentinę dėmę, kuri tikrai manęs nepuošė. Nesitikėjau, kad taip paprasta ir lengva ją panaikinti lazeriu. Ačiū daktarei gyd. <strong>Linai Drąsutytei</strong> už sėkmingai atliktą procedūrą.
gyd. Pugačiova Irina
P.R.
 
Puiki gydytoja, maloniai bendrauja, išsamiai paaiškina. Labai profesionaliai gydo lazeriu.
Nuoširdžiai dėkoju.
gyd. Drąsutytė Lina
A.M.
 
Nuostabi daktarė, viska atliko profesionaliai, be priekaištų, ačiū!
gyd. Duobienė Lina
D.V.
 
Super gydytoja...
gyd. Duobienė Lina
G.S.
 
Pati geriausia gydytoja, pas kurią esu buvusi ir tikiuosi būsiu dar ilgai. Profesionali ne tik dermatologijos, bet ir grožio procedūrų srityje. Didžiausios sėkmės ir ačiū gydytojai, visada gauname išsamius paaiškinimus. Dėkoju.
gyd. Duobienė Lina
J.Š.
 
Nuostabi, rūpestinga, mandagi ir labai profesionali gyditoja. Džiaugiuosi kad atsitiktiniu būdu patekau pas ją.
Rekomenduoju visiems!
gyd. Duobienė Lina
Г.
 
Добрый день! Дуобене Лина - очень внимательный, отзывчивый врач и и знающий свое дело!!!
gyd. Pugačiova Irina
T.O.
 
Teko kelis kartus kreiptis į gydytoją dermotologę Iriną Pugačiovą. Malonus bendravimas, dėmesys pacientui, kompetencija, tikra pagalba. Esu labai dėkinga šiam specialistui.
gyd. Pugačiova Irina
M.M.
 
Esame labai patenkinti gydytojos Irinos Pugačiovos paslaugomis. Profesionali gydytoja maloniai aptarnaujanti pacientus. Ačiū Jums!
gyd. Pugačiova Irina
A.S.
 
Visada gera pasakyti labai gerą žodį apie puikų žmogų ir puikų specialistą. Tokia yra Pas gyd. Irina Pugačiova, pas teko keletą kartų lankytis ir spręsti problemą. Pažymėtinas atidumas pacientui, labai kvalifikuotas gydymas, malonus bendravimas. Tokie gydytojai daro garbę jūsų centrui ir yra tarsi...
gyd. Pugačiova Irina
A.S.
 
Dėkoju gyd. Irinai už labai kvalifikuotą problemos sprendimą, atidumą, puikų bendravimą ir rūpestį po procedūros. Tokie gydytojai daro garbę Medicinos diagnostikos ir gydymo centrui ir yra tarsi šviesos spindulys. Visiems galėčiau patarti kreiptis į gydytoją ir būsite suprasti bei pagydyti. Linkiu...
gyd. Pugačiova Irina
N.K.
 
Lankiausi pas gyd. Iriną Pugačiovą. Buvo atliktas sėkmingas gydymas lazeriu ir suteikta kvalifikuota, kompetentinga konsultacija. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai.
gyd. Pugačiova Irina
J.G.
 
Š m.balandžio mėn. gydytoja Irina Pugačiova atliko gydyma lazeriu. Esu labai dėkinga už atliktą procedūrą, už patarimus ir rūpestį po procedūros. Malonu vėl bus kreiptis…
gyd. Pugačiova Irina
S.K.
 
Labai noriu padekoti gydytojai Irinai Pugaciovai.
Buvau pas ja ne vieną kartą. Visada gaudavau kvalifikuotą pagalbą, reikiamus patarimus ir užtekdavo vieno vizito, kad problemos būtų išspręstos.
Labai džiaugiuosi, kad sutikau tokia gydytoją ne tik kaip gerą specialistę, bet ir kaip nuostabų žmogų...
gyd. Pugačiova Irina
П.О.
 
Хочу выразить благодарность доктору Пугачевой Ирине за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациентам. Большое спасибо!
gyd. Pugačiova Irina
N.K.
 
Š m. vasario 2 d. lankiausi pas gyd. Iriną Pugačiovą: buvo atliktas sėkmingas gydymas lazeriu ir suteikta kvalifikuota, kompetentinga konsultacija. Nuoširdžiai dėkoju gydytojai
ir linkiu visokeriopos sėkmės.
gyd. Pugačiova Irina
J.
 
Norėjau pasidžiaugti daktare dermatologe Irina Pugačiova ir jai padedančia sesele. Esu dėkinga už visas pastangas mane išgydyti bei tikrai nuoširdų malonų rūpestį. Gydytis niekada nėra malonu, tačiau tai nebuvo taip jau ir blogai pas Jus.
gyd. Pugačiova Irina
D.
 
Labai dėkoju daktarei I.Pugačiovai už nuoširdumą ir rūpestingumą. Lankiausi pirmą kartą ir buvau nustebinta viso personalo profesonalumu! Ačiū dar kartą!!!

4D veido atjauninimo procedūros kaina

Gydytojo konsultacija

30–60 min.
 • Įvertinama sveikatos būklė

 • Aptariami lūkesčiai, atliekama apžiūra

 • Trukmė – 30–60 min.

Veido atjauninimo procedūra 4D lazeriu

iki 90 min.
 • Poveikis pastebimas iškart, išlieka apie 1 metus

 • Galima iškart grįžti prie įprastinės veiklos

 • Galima atlikti ištisus metus

 • Trukmė iki 90 min.

Veido ir kaklo atjauninimo procedūra 4D lazeriu

iki 90 min.
 • Poveikis pastebimas iškart, išlieka apie 1 metus

 • Galima iškart grįžti prie įprastinės veiklos

 • Galima atlikti ištisus metus

 • Trukmė iki 90 min.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Ką reikia žinoti apie procedūrą?

 • Vengti ultravioletinių spindulių 4 sav. iki procedūros.
 • Informuoti gydytoją apie vartojamus priešgrybelinius ir fotosensibilizuojančių medžiagų (didinančių odos jautrumą ultravioletinei spinduliuotei ir melanino susidarymui) turinčius vaistus.

Skirtingais lazerio režimais veikiama oda iš vidaus, burnos gleivinės, po to iš išorės.

Procedūra apima keturis poveikio režimus:

 • „Smooth lifting“ – odos stangrinimas iš vidaus, kai per burnos gleivinę paveikiama veido sritis. Lazerio skleidžiama šiluma iš vidaus sustangrina odą ir sušvelnina paviršinį odos sluoksnį. Odos patempimo efektas nosies, lūpų, raukšlių zonoje pastebimas iš karto. Procedūrą „Smooth lifting“ galima atlikti ir vasarą. Norint pasiekti maksimalų rezultatą, išliekantį apie metus, dažniausiai prireikia kelių procedūrų. Po procedūros sustangrinta oda atrodo natūraliau nei naudojant veido užpildus.
 • „Frack 3“ – frakcinis odos atjauninimas. Smulkūs lazerio spinduliai veikia giluminius odos sluoksnius nepažeisdami odos. Lazerio spindulys yra padalytas į tūkstančius mikroskopinių karščio stulpelių, kurie nukreipiami į gydomą odos plotą. Karštis ir šviesa veikia tik tikslingai parinktus taškus, oda aplink juos lieka visiškai nepaliesta. Paveikti plotai sugeria šviesos energiją, o tai stimuliuoja kolageno susidarymą. Taigi lazerio spindulys sužadina natūralų odos atsinaujinimą. Vos per kelias dienas ji atrodo sveikesnė ir stipresnė, o po kelių mėnesių pajuntamas žymus pokytis. Procedūros poveikis gali išlikti net iki penkerių metų. Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos probleminės vietos.
 • „Piano“ – giluminių odos audinių šildymas saugiai ir greitai atjaunina ir sustangrina suglebusią odą. Dėl lazerio ilgo dažnio impulsų poveikio ši procedūra yra ypač tausojanti. Energija, veikianti ląsteles, pasklinda tolygiai, todėl tai saugi procedūra. Ją galima atlikti ne tik veido, bet ir kitose kūno vietose – kaklo ir pasmakrės, pilvo, sėdmenų, vidinėje šlaunų pusėje, kaklo zonose. Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos probleminės vietos. Atliekamos 2–4 procedūros, kartą per mėnesį. Rezultatai išlieka apie metus.
 • „Superficial“ – lengvas odos šveitimas, papildomai pagerinantis jos išvaizdą, mažinantis pastebimus trūkumus.

Po 4D odos atjauninimo lazeriu procedūros normalu jausti odos paburkimą, paraudimą, tempimo jausmą – tai reiškia, kad jūsų odoje sužadinti norimi procesai, skatinantys kolageno gamybą ir natūralų odos atsinaujinimą. 

Šie nemalonūs pojūčiai dažniausiai išnyksta per 12–24 val. po procedūros, siekiant juos sušvelninti ir sumažinti odos pleiskanojimą rekomenduojama naudoti drėkinamąjį kremą ir paisyti gydytojo rekomendacijų.

deco round
3 priežastys

Kodėl verta rinktis mus

 • Procedūrą atlikti galime vieno vizito pas gydytoją metu.
 • Lazerio procedūras atliekame vienu pažangiausių pasaulyje pripažinto gamintojo FOTONA lazeriu „Dynamis“.
 • Naudojame patikimiausių ir geriausia kokybe pasižyminčių gamintojų preparatus ir medicinines priemonės.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams