Injekcijos „Filorga“

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

BIONUTRILIFT – unikali „FILLMED by Filorga“ procedūra, kuomet sujungiami du esminiai odos atjauninimo metodai: odos patempimas ir biostimuliavimas. Procedūrą galima atlikti tiek odos senėjimo prevencijos tikslais, tiek aktyviai senėjimo ženklų korekcijai.

Kiek procedūrų reikia rezultatui pasiekti?
Oda patempiama ir raukšlių gylis sumažėja akimirksniu, o iškart po procedūros odoje inicijuojami ją regeneruojantys procesai – ilgainiui gerėja odos tekstūra bei kokybė. Optimaliems rezultatams pasiekti, po 3 mėnesių reikia atlikti pakartotinę procedūrą. Rezultatais galėsite džiaugtis apie 1–1,5 metų.

Kreipkitės dėl injekcijų „Filorga“ jei norite: Iškart patempti veido odą. Sumažinti paviršinių raukšlių gylį. Sumažinti nosies ir lūpų raukšlių gylį. Atkurti veido kontūrus, veido bruožų išraiškingumą. Sudrėkinti odą, suteikti jai elastingumo ir putlumo. Pagerinti odos tekstūrą, atkurti jos gyvybingumą, skaistumą ir švytėjimą. Išlaikyti veido bruožų unikalumą.

Procedūros trukmė – 20 min.

Jokio specialaus pasiruošimo procedūrai nereikia. Po jos iškart galite vykti namo.

Gydytojai

Drąsutytė Lina
Drąsutytė Lina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Duobienė Lina
Duobienė Lina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Pugačiova Irina
Pugačiova Irina

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • LT, PL, EN, RU
 • Darbo laikas
Šalnienė Jonė
Šalnienė Jonė

Dermatovenerologas (odos ir venerinių ligų)

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Romanova-Paškevič Jelena
Romanova-Paškevič Jelena

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

 • LT, EN, RU, PL, BY
 • Darbo laikas

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Duobienė Lina
Г.
 
Добрый день! Дуобене Лина - очень внимательный, отзывчивый врач и и знающий свое дело!!!
gyd. Pugačiova Irina
O.
 
Gydytoja darė lūpų tūrio dydinimą. Labai džiaugiuosi rezultatu, lūpos padidėjo, bet atrodo natūraliai. Rekomenduoju. Gydytojai dar kartą ačiū :)
gyd. Duobienė Lina
G.S.
 
Pati geriausia gydytoja, pas kurią esu buvusi ir tikiuosi būsiu dar ilgai. Profesionali ne tik dermatologijos, bet ir grožio procedūrų srityje. Didžiausios sėkmės ir ačiū gydytojai, visada gauname išsamius paaiškinimus. Dėkoju.
gyd. Pugačiova Irina
T.O.
 
Teko kelis kartus kreiptis į gydytoją dermotologę Iriną Pugačiovą. Malonus bendravimas, dėmesys pacientui, kompetencija, tikra pagalba. Esu labai dėkinga šiam specialistui.
gyd. Pugačiova Irina
M.M.
 
Esame labai patenkinti gydytojos Irinos Pugačiovos paslaugomis. Profesionali gydytoja maloniai aptarnaujanti pacientus. Ačiū Jums!
gyd. Pugačiova Irina
S.K.
 
Labai noriu padekoti gydytojai Irinai Pugaciovai.
Buvau pas ja ne vieną kartą. Visada gaudavau kvalifikuotą pagalbą, reikiamus patarimus ir užtekdavo vieno vizito, kad problemos būtų išspręstos.
Labai džiaugiuosi, kad sutikau tokia gydytoją ne tik kaip gerą specialistę, bet ir kaip nuostabų žmogų...
gyd. Pugačiova Irina
П.О.
 
Хочу выразить благодарность доктору Пугачевой Ирине за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациентам. Большое спасибо!
gyd. Pugačiova Irina
H.
 
Kreipiausi į kelis gydytojus, tačiau tik ši medikė suteikė man profesionalią ir greitą pagalbą. Ši gydytoja – tai tikra savo srities specialistė. Linkiu jai visokeriopos sėkmės.
gyd. Pugačiova Irina
M.
 
Puiki gydytoja ir savo srities specialistė. Dėkoju už priimtą teisingą sprendimą dėl gydymo (kreipiausi dėl veido odos nudegimų) - jau po 2 savaičių rezultatas buvo stulbinantis. Linkiu visokeriopos sėkmės.
gyd. Pugačiova Irina
J.
 
Norėjau pasidžiaugti daktare dermatologe Irina Pugačiova ir jai padedančia sesele. Esu dėkinga už visas pastangas mane išgydyti bei tikrai nuoširdų malonų rūpestį. Gydytis niekada nėra malonu, tačiau tai nebuvo taip jau ir blogai pas Jus.

„Filorga“ injekcijų procedūros kaina

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Dermatovenerologo konsultacija
80.00 €
Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos

Visą paslaugos kainą sudaro gydytojo konsultacijos kaina, procedūra bei medžiagų reikalingų procedūrai kaina. Medžiagų kiekis parenkamas individualiai, todėl galutinės procedūros kainos teiraukitės konsultuojančio gydytojo.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Ką reikia žinoti apie procedūrą?

Veide padaromi vos keli dūriai ir specialia technika injekuojami „FILLMED by Filorga“ audinių užpildai „Art Filler“ ir mezoterapijos kokteilis NCTF 135HA. Pirmasis dūris atliekamas aukščiausiame skruostikaulio taške ir į tą vietą įvedama kaniulė – plona ir ilga adata, kuri itin plastiškai slankioja poodyje ir sumažina kraujosruvų susidarymo tikimybę.

Įvedus kaniulę, gydytojas injekuoja hialurono rūgšties užpildo „Art Filler“, sukurdamas iš vieno taško išeinantį vėduoklės formos tinklą. Šis tinklas orientuotas į nosies ir lūpų raukšlę ir veikia it pagrindas, kuris iškart kilsteli, patempia odą ir sumažina raukšlės gylį. Naudojant tą patį dūrio tašką, į tarpus tarp hialurono rūgšties užpildo injekuojamas odos kokybę gerinantis mezoterapijos kokteilis NCTF 135HA su 53 veikliosiomis medžiagomis ir hialurono rūgštimi.

Jei reikia stipresnės korekcijos, tokiu pačiu principu padaromas antrasis dūris ir apatinio žandikaulio kampo srityje. Sukuriamas odą patempiantis vėduoklinis tinklas, orientuotas į nosies ir lūpų raukšlę bei lūpų ir smakro raukšlę.

Procedūrai atlikti naudojami du „FILLMED by Filorga“ preparatai – audinių užpildas „Art Filler“ ir mezoterapijos kokteilis NCTF 135HA. „Art Filler“ sumažina paviršiaus raukšlių gylį ir patempia odą. NCTF 135HA praturtina odą amino rūgštimis, vitaminais, nukleorūgščių bazėmis, kofermentais, mineralais, antioksidantais ir hialurono rūgštimi. Šie komponentai skatina odos struktūrą atstatančių baltymų – kolageno ir elastino – sintezę. Stimuliuojamos visos gyvybinės odos funkcijos.

Kadangi kiekvienoje veido pusėje padaromi vos vienas arba du dūriai, oda pažeidžiama minimaliai, kraujosruvų tikimybė itin maža.

Nedidelis odos paraudimas po procedūros dažniausiai išnyksta per 1–12 val., kai kuriems pacientams dūrių vietoje gali atsirasti nedidelės mėlynės, kurios išnyksta per keletą dienų.

deco round
3 priežastys

Kodėl verta rinktis mus

 • Procedūrą atlikti galime vieno vizito pas gydytoją metu.
 • Injekcijas atlieka patyrę gydytojai, tarp kurių – sertifikuoti injekcijų treneriai.
 • Naudojame patikimiausių ir geriausia kokybe pasižyminčių gamintojų preparatus ir medicinines priemonės.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams