Jaučiate skausmą ir kompleksuojate dėl išsiplėtusių kojų venų?

Rinkitės paprastą ir saugų gydymą!

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

Išsiplėtusių kojų venų (varikozės) gydymas – patikimas ir neskausmingas sprendimas kenčiantiems kojų skausmą, tinimą ir estetinį diskomfortą.

Dažniausiai pasitaikančios ligos ir negalavimai: varikozė, kojų opos, kojų giliųjų venų trombozė.

Gydymas. Įprastai, iškart po venų operacijos galite grįžti prie kasdienės darbinės veiklos. Taikome visus šiuo metu pažangiausius pasaulyje naudojamus gydymo metodus – kojų venų operaciją lazeriu ir klijais. Toks gydymas yra minimaliai traumuojantis, neskausmingas ir trumpas (trunka apie 10-40 min). Prieš rekomenduodami Jums tinkamiausią išsiplėtusių venų gydymo metodą, venas tiriame dvigubu ultragarsiniu skenavimu, tiksliai įvertiname jų būklę ir pažeistus segmentus. Naudojame modernų, naujos kartos lazerį. Tokį lazerį naudoja pažangiausios pasaulio klinikos, kuriose keliami ypatingi reikalavimai saugai ir kokybei.

Gydytojai

Bičkauskas Nerijus
Bičkauskas Nerijus

Kraujagyslių chirurgas

  • LT, RU, EN
  • Darbo laikas

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Bičkauskas Nerijus
I.J.
 
Nuoširdžiai norėčiau padėkoti pačiam šauniausiam angiochirgui gydytojui Nerijui ir jo komandai. Apžiūrą, diagnozę atliko labai nuodugniai. Paskyrė visus reikalingus tyrimus. Paskyrė dvi operacijas gegužės 19 ir birželio 2 dienomis. Visą savo darbą atliko labai kruopščiai. Dabar norėčiau skraidyti...
gyd. Bičkauskas Nerijus
P.V.
 
Didelis ačiū daktarui Nerijau Bičkauskui už puikiai atliktą varikozinių kojos venų operaciją! Problemos su koja turėjau daug metų. Ne kartą man sakyta, kad reikalinga operacija. 2022 birželio 22 d. pagaliau pasiryžau. Kaip kiekvienas pacientas turėjau daugybę nuogąstavimų. Nei viena...
gyd. Bičkauskas Nerijus
M.B.
 
Noriu padėkoti gyd. Nerijui už vakar profesionaliai atliktą operaciją bei atidumą, taip pat visam personalui už rūpestingumą ir malonų aptarnavimą. Didelis ačiū Jums ir būkime sveiki ! ????❤️
gyd. Bičkauskas Nerijus
D.R.
 
Operaciją planavau, žinojau, kad varikozė savaime nepraeis, be to tai trukdė mėgautis mano mėgstamu sportu – tenisu. Visiems abejojantiems galiu tik patvirtinti – operacija lazeriu trumpa ir visiškai neskausminga. Ačiū gyd. N. Bičkauskui už profesionalumą.
gyd. Bičkauskas Nerijus
N.S.
 
Sunku patikėti, kad operacijos jau tą pačią diena buvau darbe, budėjau ligoninėje. Dabar ir pati nesuprantu, kodėl tiek ilgai nesiryžau gydytis. Ačiū gyd.N. Bičkauskui už tai kad dabar jaučiuosi gerai, gyvenu be skausmo, baimių ir kompleksų dėl venų išvagotų kojų.
gyd. Bičkauskas Nerijus
M.B.
 
Nuoširdų ačiū tariu gyd. N. Bičkauskui ir jo komandai dirbusiai š.m. lapkričio 27 d.Operavo kojos veną su lazeriu. Likau patenkinta. Malonus,konkretus gydytojas. Nuostabi jo komanda.
Ačiū jums visiems.
Sveikatos Jums, sėkmės, stiprybės ir kantrybės atsakingame Jūsų darbe.
Marijana, Druskininkai.
gyd. Bičkauskas Nerijus
R.V.
 
Š. m. gruodžio mėn. 2 d. operavau kojos venų varikozę. Ačiū gyd. Nerijui Bičkauskui. Savos srities specialistas iš didžiosios raidės. Operavo lazeriu. Gerų švenčių didžiai gerb. gyd. N. BIČKAUSKUI ir jo maloniai komandai.
gyd. Bičkauskas Nerijus
J.A.
 
Noriu padėkoti gyd. Nerijui Bičkauskui už 2022.08.03 profesionaliai atliktą operaciją bei atidumą, taip pat visam personalui už rūpestingumą ir malonų aptarnavimą. Didelis ačiū Jums.

Išsiplėtusių kojų venų gydymo paslaugų kainos

Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Kraujagyslių chirurgo konsultacija
56.98 € 80.00 €
Kraujagyslių chirurgo konsultacija (med. dr., doc.)
65.98 € 89.00 €
Kraujagyslių chirurgo konsultacija, kai kartu atliekamas rankų arba kojų venų dvigubo skenavimo ultragarsinis tyrimas (echoskopija)
84.10 € 125.00 €
Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Rankos arba kojos venų dvigubo skenavimo ultragarsinis tyrimas (echoskopija) (kraujagyslių chirurgas vertina varikozinius mazgus)
45.00 €
Rankų arba kojų venų dvigubo skenavimo ultragarsinis tyrimas (echoskopija) (kraujagyslių chirurgas vertina varikozinius mazgus)
55.00 €
Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Lab. tyrimų programa atliekama prieš dienos chirurgijos operaciją MDC
19.00 €
Ramybės elektrokardiograma prieš dienos chirurgijos operaciją MDC (EKG)
19.00 €
Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Biologiniai klijai išsiplėtusių kojų venų operacijai (brangiau kainuojančios medžiagos kainų skirtumas)
845.00 € 845.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija (kombinuota, lazeriu ir chirurginiu budu)
800.00 € 1,700.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija biologiniais klijais, vienos kojos, komplikuota (papildomai reikalingas medžiagų rinkinys)
1,130.00 € 1,130.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija biologiniais klijais, vienos kojos, nekomplikuota (papildomai reikalingas medžiagų rinkinys)
550.00 € 819.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija lazeriu, vienos kojos (papildomai reikalingas medžiagų rinkinys)
500.00 € 1,300.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija, atvira, abiejų kojų, taikant spinalinę nejautrą
1,085.00 € 1,085.00 €
Išsiplėtusių kojų venų operacija, atvira, taikant bendrinę nejautrą
1,085.00 € 1,085.00 €
Kojų varikozinių mazgų sklerozavimas (suleidimas be vaistų kainos)
30.00 € 30.00 €
Šviesolaidis su priedais išsiplėtusių kojų venų operacijai lazeriu "Corona 360 600 Fused" 1,8 mm, vienkartinis, vienai kojai (brangiau kainuojančios medžiagos kainų skirtumas)
199.00 € 199.00 €
Šviesolaidis su priedais išsiplėtusių kojų venų operacijai lazeriu "Corona Infinite Ring Fiber" 1,8 mm, vienkartinis, vienai kojai (brangiau kainuojančios medžiagos kainų skirtumas)
234.00 € 234.00 €

Operacijos kaina susideda iš operacijos ir jai reikalingų medžiagų (klijų arba šviesolaidžio) kainos.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Dažniausiai užduodami klausimai

Negydant išsiplėtusių venų varikozės, kyla daug sveikatos problemų, o varikozės komplikacijos kartais gali būti pavojingos gyvybei. Anksčiau pacientai vengdavo kojų venų gydymo chirurginiu būdu. Atviros išsiplėtusių venų operacijos metu būdavo daromas didelis pjūvis, tad gijimo periodas užtrukdavo gana ilgai. Tačiau dabar mes ne tik turime galimybes tiksliai nustatyti probleminę vietą, bet ir atlikti kojų venų operaciją minimaliai traumuojančiais būdais – lazeriu arba biologiniais klijais.

Be abejo, geriau planuoti operaciją iki gimdymo, nes nėštumo metu išsiplėtusių venų problema tik paūmės. „Uždarius“ blogos venos baseiną, jis jau nesiplės ir toje vietoje problema bus išspręsta. Jums nebereikės patirti su išsiplėtusiomis venomis susijusių estetinių rūpesčių ir skausmo vienu gražiausiu gyvenimo laikotarpiu – jaunystėje. Mitas, kad operaciją reikia atidėti iki gimdymo, vis dar gajus iš senų laikų, kuomet išsiplėtusios venos dažniausiai buvo operuojamos atviruoju būdu ir pacientės patiriama trauma buvo didelė. Dabar operacijos minimaliai traumuoja, trunka nuo 10 iki 40 min., o klinikoje žmogus iš viso praleidžia tik apie 1,5 val. Nuo operacinio stalo pacientas pats atsistoja ir išeina, gali grįžti prie kasdieninės veiklos tą pačią dieną.

Iki skrydžio, kaip profilaktikos priemonės tinka masažas, tam skirti tepalai – viskas, kas skatina mikrocirkuliaciją. Pavojingi yra skrydžiai virš 3 val., o ypač virš 8 val. Rekomenduojama dėvėti elastines kojines. Taip pat naudinga atsistoti, pavaikščioti pajudėti lėktuvo salone, vartoti pakankamai skysčių ir pasirūpinti reikalingais vaistais.

Ir gydymas lazeriu ir biologiniais klijais yra mažai traumuojantys metodai. Kuris būdas geriausias, sprendžiama konkrečiu atveju. Esminis skirtumas – po procedūros biologiniais klijais nereikia jokių tvarsčių ir elastinių kojinių, o pacientai tuojau pat gali grįžti prie kasdienės veiklos. Tačiau gydymo klijais kaina yra didesnė, todėl pacientai vis dažniau renkasi gydymą lazeriu.

Šiais laikais amžius nebėra riba, nes naudojami šiuolaikiški, mažai traumuojantys gydymo metodai – venų operacija lazeriu arba klijais. Todėl gydymas tinkamas ir senyvo amžiaus žmonėms, bei tiems žmonėms, kuriems venas gydyti reikia dėl planuojamų kitų operacijų, pvz. klubo sąnario.

Tame pačiame venų baseine kokybiškai atlikta operacija užkerta kelią atsinaujinti varikozei, tačiau venos gali išryškėti kitoje vietoje, tuomet gydymas vėl bus reikalingas. Tačiau gydyti reikia, nes problema tik didės.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams