Laparoskopinės kirkšnies išvaržos šalinimo operacijos

Paprastas ir genialus gydymas!

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

Kirkšnies išvaržos šalinimo operacija – saugus ir paprastas sprendimas kenčiantiems skausmą ir diskomfortą dėl savaime atsirandančio ir prapuolančio guzo kirkšnyje.

Įprastai jau kitą dieną po operacijos galite užsiimti didelio fizinio pajėgumo nereikalaujančia kasdiene veikla – vairuoti, dirbti kompiuteriu. Fizinis aktyvumas grįžta per 1–4 savaites, priklausomai nuo pasirinkto operacijos būdo. Atsižvelgiant į paciento sveikatos būklę, gali būti skiriama reabilitacija po išvaržos šalinimo operacijos.

Mūsų Centre kirkšnies išvaržos operacija dažniausiai atliekama laparoskopiniu, organizmą tausojančiu metodu. Tai genialus, jau kelis dešimtmečius plačiausiai pasaulyje naudojamas gydymas, po kurio išoperuotą vietą mažiau skauda, išvengiama komplikacijų, greičiau gyjama. Operacijai naudojame lengvus sintetinius tinklelius, todėl pacientai po operacijos nejaučia jokio diskomforto.

 

Kirkšnies išvaržos operacinio gydymo kaina

Kirkšnies išvaržos operacija laparoskopijos būdu – paprastas ir patikimas sprendimas, po kurio greitai sveikstama, o išvaržos pasikartojimo tikimybė toje pačioje vietoje – mažai tikėtina. Į gydymo kainą įeina pilvo chirurgo konsultacija, tyrimai, reikalingi prieš operaciją ir operacija bei pasirinktas tinklelis (medžiaga, reikalinga operacijai).

Gydytojo konsultacija

Centro standarto kaina su siuntimu

5698
Trukmė – apie 30 min.
 • Tyrimų ir sveikatos būklės vertinimas.
 • Rekomenduojamas geriausias kirkšnies išvaržos gydymo būdas.

Kirkšnies išvaržos gydymas laparoskopiniu TEP metodu

Taikant bendrinę, vienos pusės nejautrą. Centro standarto kaina su siuntimu.

63000
Klinikoje praleisite 1 parą.
 • Išvengiama galimų pilvo organų sužalojimų.
 • Vairuoti ir dirbti kompiuteriu galima kitą dieną po operacijos.

Tinklelis reikalingas operacijai

 • Lengvas, sintetinis tinklelis, nesukeliantis diskomforto.
 • Mažesnė išvražos atsikartojimo rizika.
 • Individualiu atveju gali prireikti tinklelio fiksatoriaus (kainuoja papildomai apie 198 Eur).

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Ką reikia žinoti apie laparoskopinės išvaržos šalinimo operaciją?

Pacientas gali atsivežti savo tyrimų išrašus iš kitų įstaigų arba atlikti juos Medicinos diagnostikos ir gydymo centre per 2 val. Centre atliekamų kraujo tyrimų kaina.
Tyrimai turi būti ne senesni kaip 14 dienų.

Laparoskopinė kirkšnies išvaržos operacija atliekama bendrojoje nejautroje. Chirurgas atlieka tris minimalius pjūvius pilvo sienoje, pro kuriuos įvedami laparoskopiniai instrumentai. Viename iš instrumentų yra įmontuota vaizdo kamera. Atlikdami operaciją chirurgai jos eigą stebi ekrane. Virš išvaržos vartų perpjaunama pilvaplėvė, atsluoksniuojama nuo pilvo sienos, kartu įtraukiant ir išvaržos maišą. Išvaržos vartai uždengiami tinkleliu, pilvaplėvė susiuvama.  Pilvo pjūviai užsiuvami.

Įprastai jau sekančią dieną po tokios operacijos pacientas išleidžiamas namo.

Mūsų Centro operacinėse naudojama patikimiausių ir geriausia kokybe pasižyminčių gamintojų įranga bei instrumentai: Karl Storz (Vokietija) laparoskopiniai prietaisai ir instrumentai; Linvatec (JAV) atroskopiniai instrumentai; Datex Ohmeda (JAV) anestezijos aparatai; General Electric (JAV) monitoriai; Maquet (Vokietija) šildomi operaciniai stalai;

Palatose sukurta jauki aplinka ir tinkamas mikroklimatas, kurį užtikrina specialios patalpų vėdinimo, šildymo ir kondicionavimo sistemos. Pacientų saugą, ypač operacijų metu, garantuoja ir automatinė dyzelinė elektros stotis, tiekianti elektros energiją sutrikus tiekimui mieste.

Atmintinė pacientui dėl pasiruošimo kraujo tyrimams
deco round
4 priežastys

kodėl verta rinktis mus

 • Operuoti galime kitą dieną po pirminės konsultacijos.
 • Kitą dieną po operacijos galite vykti namo, skristi lėktuvu.
 • Pirmenybė teikiama moters organizmą tausojantiems gydymo metodams.
 • Hospitalinių infekcijų rodiklis per pastaruosius 5 metus – 0.
decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Songaila Alfredas
E.S.
 
Alfredas Songaila nuostabiausias chirurgas kokį gyvenime teko sutikti, dėkoju už puikiai atliktą kirkšnies išvaržos operaciją ir rūpestį. Nuo konsultacijos iki išvažiavimo namo buvo pasirūpinta, super personalas. Su pagarba.♥️
gyd. Songaila Alfredas
R.L.
 
Dėkoju už atliktą kirkšnies operaciją gydytojui Alfredui Songailai ir puikų personalą, kurie nuostabiai manimi rūpinosi.
gyd. Songaila Alfredas
A.C.
 
Neseniai šis gydytojas man atliko operaciją pilvo srityje. Esu patenkintas rezultatu ir noriu padėkoti gydytojui ir visam personalui, kuris prisidėjo prie šios operacijos. Aukščiausi įvertinimai. A.C.
gyd. Songaila Alfredas
M.U.
 
Noriu labai padėkoti gerb. Alfredui Songailai už puikiai atliktą operaciją ir rūpestį. Taip pat noriu padėkoti ir visam personalui, kuris rūpinosi manimi. Viskas buvo atliekama profesionaliai, rūpestingai ir maloniai. Palata buvo puiki, švari, viskuo pasirūpinta. Visiems labai rekomenduočiau šį...
gyd. Songaila Alfredas
R.V.
 
Dėkoju, kad maloniai, greitai patikrino, gavo tyrimus, nuramino ir nukreipė kur reikalinga.
gyd. Songaila Alfredas
A.P.
 
Širdingai dėkoju mane operavusiam chirurgui Alfredui Songailai ir jo vadovaujamiems skyriaus darbuotojams. Man buvo atlikta tulžies pūslės šalinimo operacija. Aukščiausio lygio gydymo centre sulaukiau aukščiausio lygio demesio ir aptarnavymo iš visų darbuotojų. Buvo tikrai malonu apsilankyti.
gyd. Songaila Alfredas
R.K.
 
Dėkui už profesionalumą. Aišku, konkretu ir saugu. Ačiū visai Jūsų skyriaus komandai.
gyd. Songaila Alfredas
M.J.
 
Nuoširdus AČIŪ gyd. A.Songailai, esate puikus, nuostabus ir dėmesingas GYDYTOJAS. Noriu padėkoti slaug. Audronei Jasevičienei už rūpestį, švelnumą, atidumą, taip pat gyd. Dinarai Karanevskai, linkiu Jums visiems,visai Jūsų komandai, sveikatos ir sėkmės nelengvame savo profesijos darbe...
gyd. Songaila Alfredas
A.T.
 
Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius gydytojui Alfredui Songailai už profesionalumą, geraširdiškumą ir malonų bendravimą. Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir kantrybė, rūpestis, šiltas žodis. Pacientų priežiūrą šioje įstaigoje vertinu aukščiausiu balu. Sveikato...
gyd. Songaila Alfredas
I.K.
 
Gyvenu JK jau 14 metų ir niekada neturėjau rimtesnių problemų dėl sveikatos – iki šių metų gegužės mėnesio, kai man diagnozavo bambos išvaržą, tada ir susidūriau su NHS (angl. National Health Service, įstaiga, teikianti sveikatos paslaugas). Per apsilankymą pas GP (angl. general practitioner; taip...
gyd. Songaila Alfredas
A.K.
 
Sveiki. Noriu padėkot chirurgui, Alfredui Songailai už gerą ir sąžiningą darbą. AČIŪ.
gyd. Songaila Alfredas
D.
 
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojui A.Songailai ir med.sesutei Daliai už profesionalumą, rūpestį ir nuoširdumą. Visada puikiai ir saugiai jaučiausi jūsų rankose.
Ačiū, kad esate!
Pagarbiai!

Gydytojai

Songaila Alfredas
Songaila Alfredas

Abdominalinis (pilvo) chirurgas

 • LT, RU, EN, PL
 • Darbo laikas
Med.dr. Karpavičius Andrius
Med.dr. Karpavičius Andrius

Abdominalinis (pilvo) chirurgas

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, tai dažna liga, labiau būdinga vyrams. Kirkšnies išvarža nustatoma 1 iš 4 vyrų. Kirkšnies išvaržos sudaro apie 80 proc. visų išorinių pilvo išvaržų. Kirkšnies išvaržų operacijos patenka į pasaulyje dažniausiai atliekamų operacijų trejetą.

Visos išvaržos skirstomos į įgimtas ir įgytas. Įgimtos priežastys – tai anatominiai ypatumai, jungiamojo audinio defektai. Įgytos priežastys – buvusios traumos, operacijos, nutukimas, skystis pilvaplėvėje, sunkus fizinis darbas ir kt.

Ne, negali. Tikimybė, kad išvarža, t. y. guzas kirkšnyje, bus labiau juntamas ir jaučiamas, didėja dėl gyvenimo būdo, veiklos – kuo daugiau sunkios fizinės veiklos, tuo greičiau didės išvarža.

Delsiant operuoti, ne tik didėja Jūsų gyvenimo diskomfortas – Jums gali vis dažniau skaudėti, mausti išvaržos vietą, taip pat yra 2 % tikimybė, kad išvarža įstrigs kituose pilvo organuose.

Tiksli diagnozė nustatoma pilvo chirurgo konsultacijos metu čiuopiant.

Nėra moksliškai pagrįstų įrodymų, jog diržo ar korseto nešiojimas padės apsisaugoti nuo kirkšnies išvaržos.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.