Laparoskopinės tulžies pūslės šalinimo operacijos

Greita ir patikima pagalba, kai delsti negalima!

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

Tulžies pūslės šalinimas – operacija, kuria pacientas išgydomas nuo tulžies pūslės akmenligės, jos sukeliamų skausmų, priepuolių bei kitų akmenligės simptomų ir komplikacijų.

Įprastai jau kitą dieną po operacijos galite užsiimti didelio fizinio pajėgumo nereikalaujančia kasdiene veikla. Fizinis aktyvumas grįžta per 7–10 dienų.

Mūsų centre tulžies pūslės šalinimo operacija beveik visuomet atliekama laparoskopiniu, organizmą tausojančiu metodu.

Atliekami itin maži pjūviai, tik gerai gyjančiose vietose, dūrių vietose visuomet taikomi vietiniai anestetikai, išorėje nepaliekama siūlių. Šios priemonės sumažina pooperacinį skausmą, apsaugo nuo pooperacinės išvaržos atsiradimo, randai lieka mažiau matomi, o pacientui nereikia papildomo vizito pas gydytoją siūlėms pašalinti. Po tokių operacijų greitai grįžtama prie įprasto gyvenimo būdo.

Itin retais atvejais, kai dėl gausių pilvo ertmės sąaugų ar toli pažengusio ūmaus tulžies pūslės uždegimo laparoskopiniu būdu operuoti negalima, atliekama atvira tulžies pūslės šalinimo operacija.

Operacija – vienintelis patikimas būdas išvengti akmenligės komplikacijų, kurių gydymas įprastai yra sudėtingesnis ir ilgesnis.

Tulžies pūslės šalinimo operacinio gydymo kaina

Tulžies pūslės operacija laparoskopiniu būdu – patikimas sprendimas norintiems išvengti su liga susijusių komplikacijų ir greitai prieinamas gydymas, kai delsti – pavojinga sveikatai. Į gydymo kainą įeina pilvo chirurgo konsultacija, echoskopinis tyrimas prieš operaciją, reikiami laboratoriniai tyrimai ir operacija.

Gydytojo konsultacija

Centro standarto kaina su siuntimu

7000
Trukmė – apie 30 min.
 • Tyrimų ir sveikatos istorijos vertinimas
 • Rekomenduojamas geriausias tulžies pūslės akmenligės gydymo būdas

Echoskopinis pilvo organų tyrimas

Centro standarto kaina su siuntimu

7500
Trukmė – 30 min.
 • Visuomet atliekamas Centre prieš tulžies pūslės operaciją.
 • Atliekama pilvo organų, kepenų, tulžies pūslės ir latakų, kasos, blužnies echoskopija.
 • Kitų reikiamų tyrimų, išskyrus echoskopijos, išrašus pacientas gali atsivežti iš kitų įstaigų arba atlikti juos Centre per 1 dieną.

Tulžies pūslės šalinimas laparoskopiniu metodu

Taikant bendrinę nejautrą. Centro standarto kaina su siuntimu

54000
Klinikoje praleisite 1 parą.
 • Iškart atsikratoma skausmo ir komplikacijų rizikos.
 • Vairuoti ir dirbti kompiuteriu galima kitą dieną po operacijos.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Tyrimų atlikimo laikas

Konkrečių tyrimų atlikimo laikas ir susiję duomenys pateikiami ČIA.
Patologijos ir citologijos tyrimų atlikimo laikas ČIA
Covid tyrimų laikas ČIA.

Plačiau apie atliekamų tyrimų laiką

Ką reikia žinoti apie laparoskopinės tulžies pūslės šalinimo operaciją?

Pacientas gali atsivežti savo tyrimų išrašus iš kitų įstaigų arba atlikti juos Medicinos diagnostikos ir gydymo centre per 2 val. Centre atliekamų kraujo tyrimų kaina.
Tyrimai turi būti ne senesni kaip 14 dienų.

Laparoskopinė tulžies pūslės šalinimo operacija atliekama bendrojoje nejautroje. Chirurgas atlieka keturis minimalius pjūvius pilvo sienoje, pro kuriuos įvedami laparoskopiniai instrumentai. Viename iš instrumentų yra įmontuota vaizdo kamera. Atlikdami operaciją chirurgai jos eigą stebi ekrane. Į pilvą pripučiama CO2 dujų, kad būtų galima geriau matyti pilvo organus. Tulžies pūslė yra pašalinama ir ištraukiam iš pilvo ertmės pro pjūvį ties bamba. Pjūviai užsiuvami.

Įprastai jau sekančią dieną po tokios operacijos pacientas išleidžiamas namo.

Mūsų Centro operacinėse naudojama patikimiausių ir geriausia kokybe pasižyminčių gamintojų įranga bei instrumentai: Karl Storz (Vokietija) laparoskopiniai prietaisai ir instrumentai; Linvatec (JAV) atroskopiniai instrumentai; Datex Ohmeda (JAV) anestezijos aparatai; General Electric (JAV) monitoriai; Maquet (Vokietija) šildomi operaciniai stalai;

Palatose sukurta jauki aplinka ir tinkamas mikroklimatas, kurį užtikrina specialios patalpų vėdinimo, šildymo ir kondicionavimo sistemos. Pacientų saugą, ypač operacijų metu, garantuoja ir automatinė dyzelinė elektros stotis, tiekianti elektros energiją sutrikus tiekimui mieste.

Atmintinė pacientui dėl pasiruošimo kraujo tyrimams
deco round
4 priežastys

Kodėl verta rinktis mus

 • Operuoti galime kitą dieną po pirminės konsultacijos.
 • Kitą dieną po operacijos galite vykti namo, skristi lėktuvu.
 • Pirmenybė teikiama moters organizmą tausojantiems gydymo metodams.
 • Hospitalinių infekcijų rodiklis per pastaruosius 5 metus – 0.
decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

apie Songaila Alfredas
Margarita Janeliūnienė
Margarita Janeliūnienė
 
Nuoširdus AČIŪ gyd. A.Songailai, esate puikus, nuostabus ir dėmesingas GYDYTOJAS. Noriu padėkoti slaug. Audronei Jasevičienei už rūpestį, švelnumą, atidumą, taip pat gyd. Dinarai Karanevskai, linkiu Jums visiems,visai Jūsų komandai, sveikatos ir sėkmės nelengvame savo profesijos darbe...
apie Songaila Alfredas
Vaida Medvedevienė
Vaida Medvedevienė
 
Nuoširdžiai dėkoju daktarui A. Songailai už puikiai atliktą tulžies pūslės šalinimo operaciją, rūpestingumą, o kartu ir visiems centro darbuotojams už puikią slaugą ir galimybę gydymo įstaigoje jaustis oriu žmogumi.
apie Songaila Alfredas
Tatjana Juvko
Tatjana Juvko
 
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui A. Songailai ir jo komandai už profesionaliai atliktą operaciją (tulžies šalinimą). Dr. A. Songaila ne tik auksarankis, bet ir dėmesingas, geraširdis žmogus. Dėkoju, Tatjana Juvko
apie Songaila Alfredas
Alex Popov
Alex Popov
 
Širdingai dėkoju mane operavusiam chirurgui Alfredui Songailai ir jo vadovaujamiems skyriaus darbuotojams. Man buvo atlikta tulžies pūslės šalinimo operacija. Aukščiausio lygio gydymo centre sulaukiau aukščiausio lygio demesio ir aptarnavymo iš visų darbuotojų. Buvo tikrai malonu apsilankyti.
apie Songaila Alfredas
Rima Klemanskytė
Rima Klemanskytė
 
Dėkui už profesionalumą. Aišku, konkretu ir saugu. Ačiū visai Jūsų skyriaus komandai.
apie Songaila Alfredas
Alfreda Tadarovskaja
Alfreda Tadarovskaja
 
Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius gydytojui Alfredui Songailai už profesionalumą, geraširdiškumą ir malonų bendravimą. Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir kantrybė, rūpestis, šiltas žodis. Pacientų priežiūrą šioje įstaigoje vertinu aukščiausiu balu. Sveikato...
apie Songaila Alfredas
Igor Kolganov (JK, Londonas)
Igor Kolganov (JK, Londonas)
 
Gyvenu JK jau 14 metų ir niekada neturėjau rimtesnių problemų dėl sveikatos – iki šių metų gegužės mėnesio, kai man diagnozavo bambos išvaržą, tada ir susidūriau su NHS (angl. National Health Service, įstaiga, teikianti sveikatos paslaugas). Per apsilankymą pas GP (angl. general practitioner; taip...
apie Songaila Alfredas
Aleksandr K.
Aleksandr K.
 
Sveiki. Noriu padėkot chirurgui, Alfredui Songailai už gerą ir sąžiningą darbą. AČIŪ.
apie Songaila Alfredas
Diana
Diana
 
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojui A.Songailai ir med.sesutei Daliai už profesionalumą, rūpestį ir nuoširdumą. Visada puikiai ir saugiai jaučiausi jūsų rankose.
Ačiū, kad esate!
Pagarbiai!
apie Manelis Tomas
Gelminė Každailienė
Gelminė Každailienė
 
Labai greitai ir efektyviai pašalino poodinio sluoksnio auglį. Rando beveik nematyti, už ką esame labai dėkingi. Rekomenduotume esant reikalui kreiptis.

Gydytojai

Songaila Alfredas
Songaila Alfredas

Abdominalinis (pilvo) chirurgas

 • LT, RU, EN, PL
 • Darbo laikas

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai jaučiamas staigus ir didelis skausmas po dešiniuoju šonkaulių lanku arba saulės rezginio plote. O jei nejaučiate didelio skausmo, tam tikri simptomai taip pat gali padėti nuspėti tulžies pūslės akmenligę, t. y. po valgio atsiranda sunkumo jausmas, kartėlis, pučia pilvą.
Neretai akmenys tulžyje aptinkami atliekant pilvo organų echoskopiją dėl kitų priežasčių, pacientui nejaučiant simptomų, būdingų tulžies pūslės akmenligei.

Kol žmogus kentėdamas skausmą nesikreipia į gydytojus, mažesni tulžies pūslės akmenėliai gali iškristi iš tulžies pūslės ir užkimšti visą tulžies medį, žmogaus būklė tampa daug sunkesnė. Kadangi praktiškai visi tulžies pūslės akmenys yra infekuoti, jiems užkimšus tulžies latakus, atsiranda uždegimas – krečia šaltis, temperatūra gali siekti 40 °C, žmogus pagelsta. Kartais ši sunki būklė gali komplikuotis ir virsti ūminiu kasos uždegimu, nes kasos latakas atsiveria bendrojo tulžies latako gale. Tuomet būklė tampa dar sunkesnė, net kyla grėsmė gyvybei. Tokiu atveju reikia greitai reaguoti, prireikia sudėtingesnės operacijos.

Medicinos mokslas jau įrodė, jog pašalinus tik akmenuką ir palikus tulžies pūslę, akmenukai vėl formuojasi ir žmogų vėl reikia operuoti. Susilpnėjęs pūslės raumuo niekada nesustiprės. Pūslės siena nėra stora, per siūlę sunkiasi tulžis. Kai pjūvio vieta sugyja, aplinkui susiformuoja nemažai randų, kurie visai nereikalingi tokioje vietoje. Tikėtis, kad pūslė gerai veiks po to, kai ją prapjauni ir užsiūni, tikrai neverta. Nors tulžies pūslė atlieka svarbią funkciją virškinant maistą (tulžies rezervuaro), virškinamasis traktas prisitaiko funkcionuoti ir be pūslės – kepenų pagaminta tulžis patenka tiesiai į žarnyną. Tinkamai maitinantis – vengiant kepto ir riebaus, aštraus maisto – dažniausiai nejaučiama jokių nusiskundimų.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams