Hemorojaus šalinimo operacija

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

Hemorojaus šalinimo operacija mūsų Centre – saugus ir patikimas, individualiai Jums parinktas geriausias sprendimas, padėsiantis išvengti skausmo, kraujavimo, diskomforto. Prieš rekomenduodami Jums tinkamiausių gydymą, atliksime tyrimus ir nustatysime hemorojaus laipsnį.

Gydymas: mūsų Centre hemorojus gydomas medikamentais (žvakutėmis, tepalais ir kt.), guminių žiedų ligatūromis – populiariausia ir dažniausiai taikoma procedūra tiek mūsų Centre, tiek pasaulyje.

Jei šie metodai netinka, rekomenduojama viena iš šių operacijų: ekscizinė hemoroidektomija (LigaSure), mechaninės siūlės hemoroidektomija (Ferguson), uždara hemoroidektomija (Ferguson), transanalinė hemorojaus dearterializacija, atvira hemoroidektomija (Milligan-Morgan), hemoroidektomija (Harmonic technika).

Po operacijos: įprastai jau po 1–7 d. po operacijos (priklausomai nuo taikyto operacijos metodo) galite užsiimti didelio fizinio pajėgumo nereikalaujančia kasdiene veikla – vairuoti, dirbti kompiuteriu. Fizinis aktyvumas grįžta per 1–4 savaites, priklausomai nuo pasirinkto operacijos būdo. Atsižvelgiant į paciento sveikatos būklę, gali būti skiriama reabilitacija po hemorojaus šalinimo operacijos.

Neatidėliokite gydymo! Anksti diagnozuotas hemorojus gydomas trumpiau, išvengiama mažakraujystės ir kitų ligos komplikacijų.

Gydytojai

Doc. med. dr. Dulskas Audrius
Doc. med. dr. Dulskas Audrius

Chirurgas, Koloproktologas

 • LT, RU, EN, DE
 • Darbo laikas
Med.dr. Radžiūnas Gintautas
Med.dr. Radžiūnas Gintautas

Koloproktologas, Endoskopuotojas, Abdominalinis (pilvo) chirurgas

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Med.dr. Karpavičius Andrius
Med.dr. Karpavičius Andrius

Abdominalinis (pilvo) chirurgas

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Prof. hab. med.dr. Samalavičius Narimantas Evaldas
Prof. hab. med.dr. Samalavičius Narimantas Evaldas

Abdominalinis (pilvo) chirurgas, Koloproktologas

 • LT, RU, EN
 • Darbo laikas

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Med.dr. Radžiūnas Gintautas
S.Š.
 
Ačiū už gerą apžiūrą, nustatytą ligą, patarimus kur toliau kreiptis, už nuoširdų bendravimą, už dėmesį pacientui. Gražių Jums švenčių, sveikatos.
gyd. Doc. med. dr. Dulskas Audrius
J.V.
 
Fantastiskai profesianalus bei geras daktaras. Labai geras aptarnavymas. Rekomenduoju.
gyd. Med.dr. Karpavičius Andrius
O.R.
 
Nuoširdžiai dėkoju Med. dr. chirurgui Andriui Karpavičiui - už skirtą dėmesį ir suteiktą pagalbą sprendžiant ne itin malonią sveikatos problemą. Ačiū už paprastą, aiškų ir pozityvų bendravimą. Pagarbiai, O. R.
gyd. Med.dr. Radžiūnas Gintautas
J.G.
 
Noriu padėkoti gydytojui G. Radžiūnui už profesionaliai atliktą kolonoskopijos tyrimą, už geranoriškumą, pagarbą, dėmesingumą. Ačiū.
gyd. Med.dr. Radžiūnas Gintautas
V.P.
 
Man labai patiko, malonus bendravimas su pacientaus, gydytojas viską po procedūros paaiškino, nereikia ilgai laukti, čia lankiausi tik antrą kartą ir abu kartus man labai padėjo, smagu kaip labai nerimauji dėl sveikatos ir tau nereikia laukti 2 mėn. Esu dėkinga.
gyd. Med.dr. Radžiūnas Gintautas
G.Š.
 
Noriu labai padėkoti gydytojui Gintautui Radžiūnui ir skyriuje dirbantiems specialistams už man atliktą tyrimą. Gydytojas – profesionalas iš didžiosios raidės, mokantis bendrauti su pacientais, malonus. Labai labai Jums ačiū. Sėkmės tolimesniame, labai atsakingame darbe.

Gerardas iš Rokiškio
gyd. Med.dr. Radžiūnas Gintautas
A.V.
 
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui G. Radžiūnui už profesionaliai atliktą kolonoskopijos tyrimą, už atidumą ir nuoširdumą savo pacientams. Taip pat dėkoju seselėms už jų gerumą ir kruopštų darbą.
Su pagarba, Anelė Vikanis.
gyd. Doc. med. dr. Dulskas Audrius
S.M.
 
Noriu padėkoti gydytojui kuris nuostabus, nusimanantis savo darbu visiems linkiu gydytis pas ši gydytoją.

Hemorojaus operacinio gydymo kaina

Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Koloproktologo konsultacija
56.98 € 80.00 €
Koloproktologo konsultacija (med. dr., doc.)
65.98 € 89.00 €
Koloproktologo konsultacija (med. dr., doc.), kai kartu atliekamas tiesiosios žarnos endoskopinis tyrimas (rektoskopija)
108.10 € 149.00 €
Koloproktologo konsultacija (prof. hab. med. dr.), kai kartu atliekamas tiesiosios žarnos endoskopinis tyrimas (rektoskopija)
114.10 € 155.00 €
Koloproktologo konsultacija, pakartotinė
55.00 € 55.00 €
Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Klizma, vienkartinė, hipertoninė
14.00 € 14.00 €
Paruošimas rektoskopijai
19.00 € 19.00 €
Polipo pašalinimas su polipo bigės uždarymu (injekavimas, kabutė ar hemostatinė kilpa) (polipektomija)
200.00 € 200.00 €
Polipų pašalinimas endoskopiškai, 1-3 polipų, 1 cm ir didesnio (polipektomija)
130.00 € 130.00 €
Polipų pašalinimas endoskopiškai, 1-3 polipų, iki 1 cm (polipektomija)
98.00 € 98.00 €
Tiesiosios žarnos ir išangės endoskopinis tyrimas su apčiuopa (rektoskopija su anoskopija ir digitaliniu tyrimu)
40.47 € 69.00 €

Visą procedūros kainą sudaro proecedūra (rektoskopija) ir vienkartinės priemonės naudojamos procedūros metu (apranga, klizma). Jei procedūros metu randami ir šalinami polipai, tai kainuoja papildomai.

 

Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Guminio žiedo ligatūra
68.00 € 68.00 €
Hemorojaus pašalinimas ligavimo metodu
59.00 € 141.58 €

Atliekant operaciją ligavimo metodu, visą operacijos kainą sudaro procedūra ir guminiai žiedai (įprastai 3 vnt.)

Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Hemoroidektomija (Harmonic technika)

1,000.00 € 1,456.22 €
Hemorojaus šalinimo operacija (hemoroidektomija)
383.00 € 788.00 €
Hemorojaus šalinimo operacija, daugybinio (hemoroidektomija)
556.00 € 788.00 €

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Ką reikia žinoti apie operaciją?

Pacientas gali atsivežti savo tyrimų išrašus iš kitų įstaigų arba atlikti juos Medicinos diagnostikos ir gydymo centre per 2 val. Centre atliekamų kraujo tyrimų kaina.
Tyrimai turi būti ne senesni kaip 14 dienų.

Mechaninės siūlės hemoroidektomijos metu naudojamas vienkartinis žarnų siuvimo aparatas. Į išeinamają angą įkišamas specialus prietaisas – proktoskopas, atliekama gesetinė siūlė, dalis tiesiosios žarnos gleivinės ir pogleivio iškerpama ir susiuvama. Taip hemorojinis audinys netenka mitybos, išnyksta kraujavimas, iškritimas ir kiti nemalonūs simptomai.

Transanalinės hemorojaus dearterializacijos metu specialiu aparatu identifikuojamos ir perrišamos hemorojų maitinančios arterijos. 

Abi šios operacijos atliekamos tiesiojoje žarnoje ir yra beskausmės.

Hemoroidektomijos operacijos metu išangės kanalas yra išplečiamas, specialiu instrumentu pašalinami pakitę hemorojiniai mazgai.

Atliekant operaciją LigaSure metodu naudojamas elektrochirurginis peilis, juo šalinamas hemarojaus audinys yra perpjaunamas, sulydomos klaujagyslės, limfagyslės ir audinių pluoštai iki 7 mm diametro, suformuojant naują lanksčią struktūrą, atlaikančią iki 360 mmHg spaudimą. Audinių sulydymo metu bipolinė energija denatūruoja baltymus ir išgarina iš audinio vandenį. Veikiant slėgiui viena priešais kitą esančios kraujagyslės sienelės sulydomos suformuojant naujas nuolatines baltymų molekulių jungtis.

Elektrochirurginiame generatoriuje integruotos technologijos dėka sulydymas yra visiškai saugus, labai tikslus ir pilnai automatizuotas. Ši technologija matuoja audinių varžą 20 000 kartų/s ir automatiškai nutraukia ciklą iš karto pasibaigus audinių sulydymui. LigaSure audinių suliejimas, kaip ir Ligasure kraujagyslių sandarinimas naudoja paties organizmo kolageną ir elastaną, kad sukurtų nuolatinę susiliejimo zoną ir daugumos chirurginių situacijų ciklas,  priklausomai nuo audinio struktūros, trunka nuo 2 iki 4s.

Atmintinė. Kaip pasiruošti kraujo tyrimams
deco round
4 priežastys

Kodėl verta rinktis mus

 • Operuojama kitą savaitę po pirminės konsultacijos.
 • Kitą dieną po operacijos galite vykti namo, skristi lėktuvu.
 • Pirmenybė teikiama organizmą tausojantiems gydymo metodams.
 • Hospitalinių infekcijų rodiklis per pastaruosius 5 metus – 0.

Dažniausiai užduodami klausimai

Egzistuoja neabejotinas ryšys tarp antsvorio ir hemorojaus. Vidurių užkietėjimas, stanginimasis tuštinantis skatina hemorojaus formavimąsi. Tarp gydytojų koloproktologų labiausiai paplitusi išangės pagalvėlių teorija, kuri hemorojaus atsiradimą aiškina dėl stanginimosi ir tuštinimosi kietomis išmatomis atsiradusiu per dideliu tiesiosios žarnos apatinės dalies audinių paslankumu, kurį skatina ir padidėjęs išangės rauko tonusas. Nėštumas ir hormonų pokyčiai taip pat turi įtakos šios ligos atsiradimui. Ne paskutinę vietą tarp hemorojų lemiančių veiksnių užima paveldimumas ir darbo pobūdis, kai daug laiko praleidžiama stovint.

Hemorojaus požymiai su amžiumi dėl judėjimo stokos, maitinimosi įpročių ar kitų ligų pasireiškia didelei daliai žmonių. Tačiau tai nėra liga, su kuria reikėtų susigyventi. Hemorojus gali būti efektyviai gydomas, todėl pastebėjus kraujavimą ar tuštinantis išlendančius hemorojinius mazgus, taip pat pajutus bet kokį diskomfortą išangės srityje, reikėtų užsirašyti į koloproktologo konsultaciją.

Hemorojaus užuomazgas pradinėje stadijoje diagnozuoti sunku. Kai liga yra pažengusi, apžiūros metu matomi išorinio hemorojaus komponentai arba audinių pilnumas aplink išeinamąją angą. Tiksliausias hemorojaus diagnostikos metodas – išangės kanalo apžiūra specialiu aparatu su šviesos šaltiniu. Gydytojas paprastai apžiūri visą tiesiąją žarną, nes hemorojui būdingi simptomai gali pasireikšti ir sergant įvairiomis žarnyno ligomis, pirmiausia storosios žarnos vėžiu.

Dažniausiai LigaSure chirurginė technika naudojama, kai yra IV laipsnio hemorojus arba kai pagrindinė priežastis hemorojinių mazgų prolapsas (iškritimas). Pooperacinė žaizda yra mažesnė, o tai ir lemia greitesnį gijimą nei tradicinė atviroji operacija.

Koks gydymas tinkamiausias jūsų atveju įprastai rekomenduoja gydytojas įvertinęs jūsų tyrimus ir sveikatos būklę.

Palyginti su kitais energija pagrįstais hemorojaus gydymo būdais, LigaSure technologija žymiai sutrumpina procedūrų laiką, sumažina operacinį kraujo netekimą kolorektalinėje, ginekologinėje ir urologinėje chirurgijoje.

Ligasure technologijos privalumai:

 • Trumpesnė chirurginės procedūros trukmė;
 • Nereikia disekuoti ir atskirti kraujagyslių nuo aplinkinių audinių;
 • Mažesnis kraujo netekimas operacijos metu;
 • Mažesnė komplikacijų rizika;
 • Patikimas, saugus, negrįžtamas audinių sulydymas;
 • Minimalus šilumos plitimas į aplinkinius audinius (1-2mm);
 • Instrumento žiočių temperatūra pakyla iki 70-80oC ir atvėsta iki 60 oC per 1-5s.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams