Hemorojaus šalinimo operacija

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

Hemorojaus šalinimo operacija mūsų Centre – saugus ir patikimas, individualiai Jums parinktas geriausias sprendimas, padėsiantis išvengti skausmo, kraujavimo, diskomforto. Prieš rekomenduodami Jums tinkamiausių gydymą, atliksime tyrimus ir nustatysime hemorojaus laipsnį.

Gydymas: mūsų Centre hemorojus gydomas medikamentais (žvakutėmis, tepalais ir kt.), guminių žiedų ligatūromis – populiariausia ir dažniausiai taikoma procedūra tiek mūsų Centre, tiek pasaulyje.

Jei šie metodai netinka, rekomenduojama viena iš šių operacijų: mechaninės siūlės hemoroidektomija (Ferguson), transanalinė hemorojaus dearterializacija, atvira hemoroidektomija (Milligan-Morgan), uždara hemoroidektomija (Ferguson).

Po operacijos: įprastai jau po 1–7 d. po operacijos (priklausomai nuo taikyto operacijos metodo) galite užsiimti didelio fizinio pajėgumo nereikalaujančia kasdiene veikla – vairuoti, dirbti kompiuteriu. Fizinis aktyvumas grįžta per 1–4 savaites, priklausomai nuo pasirinkto operacijos būdo.

Neatidėliokite gydymo! Anksti diagnozuotas hemorojus gydomas trumpiau, išvengiama mažakraujystės ir kitų ligos komplikacijų.

Gydytojai

Doc. med. dr. Dulskas Audrius
Doc. med. dr. Dulskas Audrius

Chirurgas, Koloproktologas

 • LT, RU, EN, DE
 • Darbo laikas
Med.dr. Radžiūnas Gintautas
Med.dr. Radžiūnas Gintautas

Koloproktologas, Endoskopuotojas, Abdominalinis (pilvo) chirurgas

 • LT, EN, RU
 • Darbo laikas
Prof. hab. med.dr. Samalavičius Narimantas Evaldas
Prof. hab. med.dr. Samalavičius Narimantas Evaldas

Abdominalinis (pilvo) chirurgas, Koloproktologas

 • LT, RU, EN
 • Darbo laikas

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

apie Med.dr. Radžiūnas Gintautas
Stasys Šiugžda
Stasys Šiugžda
 
Ačiū už gerą apžiūrą, nustatytą ligą, patarimus kur toliau kreiptis, už nuoširdų bendravimą, už dėmesį pacientui. Gražių Jums švenčių, sveikatos.
apie Doc. med. dr. Dulskas Audrius
Jurij Valiukevic
Jurij Valiukevic
 
Fantastiskai profesianalus bei geras daktaras. Labai geras aptarnavymas. Rekomenduoju.
apie Med.dr. Radžiūnas Gintautas
Jūratė Gutauskaitė
Jūratė Gutauskaitė
 
Noriu padėkoti gydytojui G. Radžiūnui už profesionaliai atliktą kolonoskopijos tyrimą, už geranoriškumą, pagarbą, dėmesingumą. Ačiū.
apie Med.dr. Radžiūnas Gintautas
Vilma Petrutienė
Vilma Petrutienė
 
Man labai patiko, malonus bendravimas su pacientaus, gydytojas viską po procedūros paaiškino, nereikia ilgai laukti, čia lankiausi tik antrą kartą ir abu kartus man labai padėjo, smagu kaip labai nerimauji dėl sveikatos ir tau nereikia laukti 2 mėn. Esu dėkinga.
apie Med.dr. Radžiūnas Gintautas
Gerardas Šapranauskas
Gerardas Šapranauskas
 
Noriu labai padėkoti gydytojui Gintautui Radžiūnui ir skyriuje dirbantiems specialistams už man atliktą tyrimą. Gydytojas – profesionalas iš didžiosios raidės, mokantis bendrauti su pacientais, malonus. Labai labai Jums ačiū. Sėkmės tolimesniame, labai atsakingame darbe.

Gerardas iš Rokiškio
apie Med.dr. Radžiūnas Gintautas
Anelė Vikanis
Anelė Vikanis
 
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui G. Radžiūnui už profesionaliai atliktą kolonoskopijos tyrimą, už atidumą ir nuoširdumą savo pacientams. Taip pat dėkoju seselėms už jų gerumą ir kruopštų darbą.
Su pagarba, Anelė Vikanis.

Hemorojaus operacinio gydymo kaina

Hemorojaus šalinimo operacija – individualiai Jums parinktas sprendimas. Šalinama hemorojų sukėlusi priežastis. Į gydymo kainą įeina gydytojo koloproktologo konsultacija, tyrimai, reikalingi prieš operaciją, ir operacija.

Gydytojo konsultacija

Centro standarto kaina su siuntimu

5868
Trukmė – apie 30 min.
 • Tyrimų ir sveikatos būklės įvertinimas.
 • Rekomenduojamas geriausias hemorojaus gydymo būdas.

Pasiruošimas rektoskopijai

Trukmė - apie 30 min.
 • Procedūros metu gali būti šalinami polipai (procedūra už papildomą kainą)
 • Papildomai kainuoja vienkartinė klizma (apie 14 Eur)

Rektoskopija

Centro standarto kaina su siuntimu

4257
Trukmė – apie 30 min.
 • Nustatoma tiksli diagnozė.
 • Naudojama saugi įranga (dezinfekuojama pagal ISO standartus).

Hemorojaus šalinimo operacija

Taikant vietinę nejautrą. Centro standarto kaina su siuntimu

38300
Klinikoje praleisite 1 parą.
 • Pašalinama negalavimo priežastis.
 • Išvengiama ligos komplikacijų.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Tyrimų atlikimo laikas

Konkrečių tyrimų atlikimo laikas ir susiję duomenys pateikiami ČIA.
Patologijos ir citologijos tyrimų atlikimo laikas ČIA
Covid tyrimų laikas ČIA.

Plačiau apie atliekamų tyrimų laiką

Ką reikia žinoti apie operaciją?

Pacientas gali atsivežti savo tyrimų išrašus iš kitų įstaigų arba atlikti juos Medicinos diagnostikos ir gydymo centre per 2 val. Centre atliekamų kraujo tyrimų kaina.
Tyrimai turi būti ne senesni kaip 14 dienų.

Mechaninės siūlės hemoroidektomijos metu naudojamas vienkartinis žarnų siuvimo aparatas. Į išeinamają angą įkišamas specialus prietaisas – proktoskopas, atliekama gesetinė siūlė, dalis tiesiosios žarnos gleivinės ir pogleivio iškerpama ir susiuvama. Taip hemorojinis audinys netenka mitybos, išnyksta kraujavimas, iškritimas ir kiti nemalonūs simptomai.

Transanalinės hemorojaus dearterializacijos metu specialiu aparatu identifikuojamos ir perrišamos hemorojų maitinančios arterijos. 

Abi šios operacijos atliekamos tiesiojoje žarnoje ir yra beskausmės.

Hemoroidektomijos operacijos metu išangės kanalas yra išplečiamas, specialiu instrumentu pašalinami pakitę hemorojiniai mazgai.

Atmintinė. Kaip pasiruošti kraujo tyrimams
deco round
4 priežastys

Kodėl verta rinktis mus

 • Operuojama kitą savaitę po pirminės konsultacijos.
 • Kitą dieną po operacijos galite vykti namo, skristi lėktuvu.
 • Pirmenybė teikiama organizmą tausojantiems gydymo metodams.
 • Hospitalinių infekcijų rodiklis per pastaruosius 5 metus – 0.

Dažniausiai užduodami klausimai

Egzistuoja neabejotinas ryšys tarp antsvorio ir hemorojaus. Vidurių užkietėjimas, stanginimasis tuštinantis skatina hemorojaus formavimąsi. Tarp gydytojų koloproktologų labiausiai paplitusi išangės pagalvėlių teorija, kuri hemorojaus atsiradimą aiškina dėl stanginimosi ir tuštinimosi kietomis išmatomis atsiradusiu per dideliu tiesiosios žarnos apatinės dalies audinių paslankumu, kurį skatina ir padidėjęs išangės rauko tonusas. Nėštumas ir hormonų pokyčiai taip pat turi įtakos šios ligos atsiradimui. Ne paskutinę vietą tarp hemorojų lemiančių veiksnių užima paveldimumas ir darbo pobūdis, kai daug laiko praleidžiama stovint.

Hemorojaus požymiai su amžiumi dėl judėjimo stokos, maitinimosi įpročių ar kitų ligų pasireiškia didelei daliai žmonių. Tačiau tai nėra liga, su kuria reikėtų susigyventi. Hemorojus gali būti efektyviai gydomas, todėl pastebėjus kraujavimą ar tuštinantis išlendančius hemorojinius mazgus, taip pat pajutus bet kokį diskomfortą išangės srityje, reikėtų užsirašyti į koloproktologo konsultaciją.

Hemorojaus užuomazgas pradinėje stadijoje diagnozuoti sunku. Kai liga yra pažengusi, apžiūros metu matomi išorinio hemorojaus komponentai arba audinių pilnumas aplink išeinamąją angą. Tiksliausias hemorojaus diagnostikos metodas – išangės kanalo apžiūra specialiu aparatu su šviesos šaltiniu. Gydytojas paprastai apžiūri visą tiesiąją žarną, nes hemorojui būdingi simptomai gali pasireikšti ir sergant įvairiomis žarnyno ligomis, pirmiausia storosios žarnos vėžiu.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams