Kapšelio vandenė – naujagimių berniukų ir vyrų liga, kuri priklausomai nuo pobūdžio vadinama hidrocelė ir sprematocelė. Hidrocelė – audinių skysčio susikaupimas kapšelyje šalia sėklidės. Spermatocelė – audinių skysčio susikaupimas aplink sėklinį lataką aukščiau sėklidės.

Jei vandenė dėl savo dydžio, ypač sėdint, gulint, lytinio akto ar tam tikro darbo metu sukelia diskomfortą, rekomenduojame operacija – hidrocelektomija..

Tą pačią dieną po operacijos galėsite vykti namo ir užsiimti didelio fizinio pajėgumo nereikalaujančia veikla. Fizinį darbą dirbantiems, į darbą grįžti rekomenduojame maždaug po 3 savaičių. Lytiniai santykiai galimi – praėjus 4 sav. po operacijos.

Mūsų Centre pjūvio vietą susiuvame tirpiais siūlais, todėl po operacijos Jums neprireiks siūlo šalinimo procedūros.

Hidrocelektomijos operacijos kaina

Hidrocelektomijos operacijos kainą sudaro urologo konsultacija, echoskopijos tyrimas, laboratoriniai tyrimai, reikalingi prieš operaciją ir operacija su anestezija.

Gydytojo konsultacija

Centro standarto kaina su siuntimu

5698
Trukmė – iki 30 min.
  • Apžiūra, situacijos vertinimas ir paskirtas gydymas tą pačią dieną.
  • Aptariama operacijos apimtis ir gydymas po jos.

Uropoetinės sistemos (sėklidės) echoskopija

Centro standarto kaina su siuntimu

Tyrimo trukmė – iki 30 min.
  • Atlieka patyrę specialistai.
  • Naudojami naujos kartos echoskopai.

Hidrocelektomijos operacija

Taikant bendrinę nejautrą. Centro standarto kaina su siuntimu

25000
Operacijos trukmė – 1 val.
Namo išvyksite per 24 val.
  • Pašalinama diskomforto priežastis.
  • Visiškai išgyjama per 4 sav.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Ką reikia žinoti apie hidrocelektomijos operaciją?

Pacientas gali atsivežti savo tyrimų išrašus iš kitų įstaigų arba atlikti juos Medicinos diagnostikos ir gydymo centre per 2 val. Centre atliekamų kraujo tyrimų kaina.
Tyrimai turi būti ne senesni kaip 14 dienų.

Tai nedidelės imties operacija. Operacijos metu atliekamas nedidelis pjūvelis kapšelio šone. Vandenės maišelis yra išdalinamas, skystis išleidžiamas, vandenės maišo dangalai pašalinami, jų likutis išverčiamas į kitą pusę ir susiuvamas taip, kad bet kokis likutinė skysčio gamyba būtų tuoj pat drenuojama limfinės sistemos. Tai svarbu tam, kad vandenė neatsinaujintų.

Vandenės pašalinimo operacijos paprastai atliekamos vietinėje nejautroje, todėl po operacijos jūs greitai galėsite pradėti valgyti, gerti ir vaikščioti. Operacinę žaizdą pirmą savaitę reikia perrišinėti kasdien. Po operacijos pacientai išvyksta namo tą pačią parą. Kapšelio oda paprastai siuvama tirpiais siūlais, todėl jų pašalinti nereikės – jie iškrenta patys per 10-14 dienų.
Pirmą mėnesį po operacijos reikia vengti lytinių santykių ir didelio fizinio krūvio bei kapšelio sužalojimų, nes tai gali sukelti kraujavimą.

deco round
4 priežastys

Kodėl verta rinktis mus

  • Konsultacijos ir tyrimai – per 1 dieną.
  • Operuoti galime tą pačią savaitę po pirminės konsultacijos.
  • Hospitalinių infekcijų rodiklis – 0 per 5 metus.
  • Operuoja vieni labiausiai patyrusių gydytojų Lietuvos.
decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Verikaitė Jonė
V.R.
 
Ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už profesionalumą ir nuoširdumą. Labai maloni gydytoja.
gyd. Verikaitė Jonė
L.
 
Nuoširdus ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už rūpestį, profesionalumą. Kontaktas, gydymas, rekomendacijos - viskas labai padėjo sveikti. Šios gydytojos konsultacijas drąsiai rekomenduosiu kitiems!
gyd. Keina Vytautas
R.K.
Naujoji Akmenė
1998 metais teko operuoti inkstą ir iš jo pašalinti gan didelį koralinį akmenį. Tuo metu gydytojas Vytautas Keina dirbo VRM ligoninėje. Praėjo daug metų, bet pagarbą ir padėką šiam gydytojui jaučiu ir dabar. Tai tikras profesionalas, nuostabus žmogus ir ypač pareigingas. Todėl ir šiandien tariu...
gyd. Verikaitė Jonė
G.
 
Sveiki , didelis Ačiū gydytojai Jonei Verikaitei už profesionalumą, pagarbą, geras nuotaikas. Daktarė verta visų gražiausių pagyrimų ir įvertinimų. Ačiū
gyd. Keina Vytautas
J.
 
Vytautas Keina - profesionalus gydytojas, gerai informuoja apie esamą situaciją. Puiki priežiūra!

Dažniausiai užduodami klausimai

Vandenės atsinaujinimas – jeigu vandenės maišo dangalai pašalinti nepakankamai radikaliai, jų likučiai gali ir vėl prigaminti skysčio.

Kraujavimas – pasitaiko operacijos metu ir iškart po jo, ypač pacientams su sutrikusiu kraujo krešumu. Vėlesniame pooperaciniame periode pakraujuoti operacinės žaizdos vietoje gali sužeidus kapšelį. Galimos ir kitos (retos) komplikacijos, ypač jei sergate kitomis ligomis.
Apie jas Jus informuos operuojantis gydytojas.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams