Pasirinkite temą
2021 01 22
Infekcinės ligos

COVID-19 testai: PGR, antigeno ar antikūnų – kada ir kokį rinktis?

Siekiant pažaboti COVID-19 infekciją, šiandien atliekami net trijų tipų testai: SARS-Cov-2 viruso RNR nustatymas (visuomenėje dažniausiai vadinamas tiesiog PGR), SARS-Cov-2 antigeno ir antikūnų. Tiesa, sveikatos priežiūros specialistai pastebi, kad tokia įvairovė kelia nemažai klausimų išsitirti norintiems žmonėms.

Plačiau
2021 01 21
Grožio chirurgija, odos procedūros
Hiperhidrozė – kaip suvaldyti prakaito upelius?

Prakaitavimas – visiškai normali žmogaus organizmo funkcija. Tačiau vieni žmonės prakaituoja itin mažai, kitus vargina itin gausus prakaitavimas. Kartais toks gausus, jog prakaitas, vaizdžiai tariant, tiesiog srūva upeliais, kuriuos nesunkiai pastebi ir aplinkiniai ir, deja, ne tik sporto aikštelėje. Pasak Medicinos diagnostikos ir gydymo centro gydytojos dermatovenerologės Linos Duobienės, tokia būklė vadinama hiperhidroze, arba padidėjusiu prakaitavimu. Su ja kalbamės apie tai, kokių sunkumų patiria dėl hiperhidrozės kenčiantys žmonės ir kaip efektyviai suvaldyti nemalonius prakaito upelius.

Plačiau
2020 12 12
Grožio chirurgija, odos procedūros
Botulino toksino injekcijos – kaip pasirinkti, kad netektų gailėtis?

Botulino toksino injekcijos – viena populiariausių kovos su raukšlėmis procedūrų visame pasaulyje. Tiesą sakant, procedūra tokia populiari, kad jos pavadinimas jau seniai tapo kone bendriniu jauninančių procedūrų pavadinimu.

Plačiau
2020 08 31
Grožio chirurgija, odos procedūros
Plastikos chirurgas atskleidžia, dėl kokių išvaizdos problemų labiausiai išgyvena vyrai

Stereotipas, kad vyrams grožis nesvarbu, – jau pasenęs. Ir vyrai išgyvena dėl estetinių problemų, pavyzdžiui, kai verslo derybose ištiesia prakaituotą delną. Apie tai, kokias problemas plastikos chirurgų kabinetuose sprendžia vyrai?

Plačiau
2020 07 16
Grožio chirurgija, odos procedūros
Tobula figūra net ir po keleto gimdymų – tai įmanoma

Trys vaikai, o figūra kaip nulieta – dažniausiai tai nėra tik puikūs genai ir sveikas gyvenimo būdas. Medicinos diagnostikos ir gydymo centro plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Gabrielė Latakaitė-Čiuladė sako, kad kasmet atliekama vis daugiau vadinamųjų „Mommy makeover“ operacijų.

Plačiau
2020 07 09
Grožio chirurgija, odos procedūros
Po nėštumo likęs pilvukas – ne vien estetinė problema

Sakoma, nėštumas – vienas gražiausių moters gyvenimo etapų. Deja, kūdikio laukimas neretai atneša ne tik ilgai lauktą džiaugsmą, bet ir pastebimai pakitusias kūno formas. Būna atvejų, kai net numetus per nėštumą priaugtą svorį, pilvas ir toliau lieka pastebimai atsikišęs.

Plačiau
2020 06 03
Grožio chirurgija, odos procedūros
Gydytojas griauna mitus apie riebalų nusiurbimą – tai nėra priemonė nutukimui gydyti

Riebalų nusiurbimo procedūra – viena populiariausių estetinės chirurgijos paslaugų visame pasaulyje, dėl kurios į plastinės chirurgijos specialistus kasmet kreipiasi tūkstančiai žmonių, tiek moterų, tiek vyrų, norinčių patobulinti savo kūno linijas.

Plačiau
2020 03 05
Grožio chirurgija, odos procedūros
Krūtų plastinė operacija: kokių mitų iš moterų išgirsta gydytojai?

Plastinė ir estetinė chirurgija – viena tų medicinos sričių, kuri apipinta bene daugiausia įvairių, kartais ir pagrindo neturinčių mitų ir išankstinių nuostatų.

Plačiau
2020 01 29
Grožio chirurgija, odos procedūros
Mokykloje patirtos patyčios paskatino kreiptis į plastikos specialistus

„Kodėl mūsų ausytės ne tokios kaip visų?“ – tokį klausimą savo mamai uždavė Airijos sostinėje Dubline gyvenantys pirmaklasiai dvyniai Emilija ir Edgaras.

Plačiau
2019 10 09
Grožio chirurgija, odos procedūros
Dėl lietuvių chirurgo į Vilnių užsieniečiai atvyksta net po keliskart

Šveicarijoje gyvenantis ir dirbantis Robertas N. (vardas pakeistas) Vilniaus oro uoste atsargiai stūmė lagaminą ir stengėsi nedaryti staigių judesių, bet žinojo – netrukus pamirš menkus nepatogumus ir jausis puikiai.

Plačiau
2019 08 16
Grožio chirurgija, odos procedūros
Svajojate apie putlesnes lūpas ir svarstote išbandyti grožio injekcijas? Štai ką apie tai sako plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja

Gyvename laikais, kai turime galimybę patys kurti savo išvaizdą taip, kaip jaučiame esant gražiausia.

Plačiau
2019 07 05
Grožio chirurgija, odos procedūros
Vilnietė Elena ryžosi išbandyti ypatingą grožio injekciją – tokių rezultatų nesitikėjo

Smulkios raukšlelės, nuovargis, stangrumą praradusi oda – atrodo, daugumos moterų, sulaukusių daugiau nei 45-erių metų, atspindys veidrodyje.

Plačiau
2019 05 30
Grožio chirurgija, odos procedūros
Ideali figūra po nėštumo, arba ką gali pilvo plastika

Nėštumo metu moters figūra smarkiai pasikeičia ir ne visoms pavyksta atgauti ankstesnes formas. Kartais net ir aktyviai sportuojant pilvukas lieka atsikišęs. Dėl to kalta pilvo tiesiųjų raumenų diastazė arba išsiskyrimas.

Plačiau
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams