Pasirinkite temą
2021 07 28
Kita
Net ir gerai išsimiegoję jaučiate nuovargį? Pasitikrinkite, ar jūsų kraujyje netrūksta šių elementų

Paradoksalu, nors pandemija gerokai pristabdė įprastą gyvenimo ritmą ir didžiąją laiko dalį praleidžiame namuose, būtent nuovargis yra vienas dažniausiai šiandien gydytojų girdimų nusiskundimų.

Plačiau
2020 05 04
Kita
Pirmieji žingsniai atnaujinant sveikatos priežiūros paslaugų teikimą: svarbiausia pacientų saugumas

Nuo pirmadienio, gegužės 4 d., Medicinos diagnostikos ir gydymo centras Vilniuje palaipsniui atnaujina dėl karantino laikinai apribotų planinių sveikatos priežiūros paslaugų teikimą.

Plačiau
2016 11 09
Kita
Anglijos lietuviai kviečiami pasinaudoti kompensuojamo gydymo galimybe

Apie galimybę gauti kompensuojamą gydymą Lietuvoje žino dar ne visi Anglijos lietuviai. Kam priklauso kompensacija ir ką daryti, kad būtų galima atgauti pinigus už suteiktas medicinos paslaugas?

Plačiau
2015 06 29
Kita
Vabzdžių įkandimai – kaip išvengti?

Atėjus šiltajam metų sezonui, daugiau laiko praleidžiame gryname ore, poilsiaujame gamtoje. O ten neišvengiamai susiduriame su vabzdžiais, kuriuos vilioja gana plona ir ne itin plaukuota žmogaus oda. Vabzdžių įkandimai gali sukelti įvairių nepageidaujamų reakcijų – nuo paraudimo ir niežtėjimo iki alergijos. Taigi kas atsitinka įgėlus vabzdžiui ir kaip galima to išvengti?

Plačiau
2014 08 05
Kita
Kaip per karščius išsaugoti sveikatą?

Šią vasarą užsitęsus karščiams, skubios pagalbos priėmimo skyriuose padaugėjo pacientų, po alpimo atvežtų greitosios pagalbos medikų iš įvairių darboviečių, viešojo transporto ar gatvės.

Plačiau
2011 02 09
Kita
Sveikatos reformai stinga modernios vadybos ir pacientų balso

"Svarbiausia - kad pacientas taptų centrine sveikatos sistemos figūra ir reformos ašimi", - pabrėžia "Prognozių" pašnekovas - Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacijos prezidentas, Medicinos diagnostikos ir gydymo centro direktorius Laimutis Paškevičius.

Plačiau
2008 09 10
Kita
Taline pasirašytas svarbus susitarimas Europos gyventojų sveikatai ir gerovei stiprinti

2008 m. vasarą Taline vyko Pasaulio sveikatos organizacijos (toliau – PSO) Europos ministrų konferencija „Sveikatos sistemos. Sveikata ir gerovė“, kurioje buvo pasirašyta Talino chartija „Sveikatos sistemos sveikatai ir gerovei“.

Plačiau
2007 11 20
Kita
Ateityje privačių gydymo įstaigų paslaugomis ketina naudotis dvigubai daugiau žmonių

Privačiose sveikatos priežiūros įstaigose per pastaruosius penkerius metus gydėsi kas dešimtas (10,3 proc.) šalies gyventojas.

Plačiau
2007 10 01
Kita
Slaugytojos diabetologės kėlė kvalifikaciją cukralige sergančiųjų mokymo srityje

Š. m. rugsėjo 29 dieną Medicinos diagnostikos centro konferencijų salėje vyko mokslinė praktinė konferencija „Aktualūs cukralige sergančiųjų mokymo ir slaugymo klausimai“.

Plačiau
2007 09 06
Kita
Naujųjų mokslo metų proga – vaikų piešinių paroda

Naujųjų mokslo metų pradžios proga Medicinos diagnostikos centro antrajame aukšte atidaryta Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje moksleivių piešinių paroda.

Plačiau
2007 06 26
Kita
Medicinos diagnostikos centro darbuotojai sėkmingai užbaigė pirmąjį mokymų etapą

Medicinos diagnostikos centro darbuotojai š. m. balandžio–birželio mėnesiais dalyvavo projekto „Sveikatos priežiūros specialistų naujų gebėjimų ir kompetencijų ugdymas” pirmojo etapo įgyvendinime.

Plačiau
2007 06 12
Kita
Pirmajai privačiai sergančiųjų cukralige mokyklai – dešimt metų

Prieš 10 metų pirmoji privati sergančiųjų diabetu mokykla įkurta Medicinos diagnostikos centre (V. Grybo g., Vilniuje). Jos įkūrėja ir puoselėtoja slaugytoja diabetologė, Lietuvos slaugytojų diabetologų draugijos pirmininkė Juzefa Uleckienė

Plačiau
Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams