Header Decoration

Šlapimo nelaikymas – negalite juoktis, čiaudėti, kosėti?

Šlapimo nelaikymo gydymas mūsų Centre – saugus ir patikimas, Jums individualiai parinktas sprendimas, padėsiantis atsikratyti šlapimo nelaikymo problemos, gerokai padidinti komfortą ir susigrąžinti visavertį gyvenimą.

Gydymas nesutrikdo kasdienės veiklos – po procedūros į darbą galite grįžti iškart, po operacijos – kitą dieną. Taikome visame pasaulyje naudojamus gydymo metodus – vaistus, makšties pesarus (žiedus), gydymą lazeriu arba operacijas. Prieš rekomenduodami tinkamiausią gydymo metodą atliekame echoskopijos (ultragarsinį) tyrimą per makštį, reikiamus laboratorinius tyrimus (būtinas šlapimo tyrimas).

Atsižvelgiant į paciento sveikatos būklę, šlapimo nelaikymo gydymui gali būti skiriama reabilitacija.

Gydytojai

Doc. med. dr. Ališauskas Jonas
Doc. med. dr. Ališauskas Jonas

Akušeris-ginekologas

 • LT, RU, FR, SR
 • Darbo laikas
Kirilova Irena
Kirilova Irena

Akušeris-ginekologas

 • LT, RU, EN, PL
 • Darbo laikas
Med. dr. Mečėjus Gediminas
Med. dr. Mečėjus Gediminas

Akušeris-ginekologas

 • LT, RU, EN
 • Darbo laikas
Med.dr. Rudaitis Vilius
Med.dr. Rudaitis Vilius

Akušeris-ginekologas

 • LT, RU, EN
 • Darbo laikas
Med.dr. Bužinskienė Diana
Med.dr. Bužinskienė Diana

Akušeris-ginekologas

 • LT, RU, EN, PL
 • Darbo laikas

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Kirilova Irena
N.S.
 
Puikiai savo darba išmananti gydytoja. Labai dėkinga jai už atliktą tausojančią operaciją. Linkiu jai sėkmės ir sveikatos nelengvame darbe.
gyd. Med. dr. Mečėjus Gediminas
Ž.S.
 
Labai noriu tarti didelį ačiū gerbiamam gydytojui G.Mečėjui už atliktą operaciją, profesionalumą ir gerą humoro jausmą! Taip pat gydytojai V.Kudzienei bei nuostabioms seselėms, kurios manimi rūpinosi po operacijos! Dar kartą labai ačiū! Jūs nuostabūs!
gyd. Markauskienė Antonina
I.F.
 
Noriu tarti nuoširdžiausius žodžius gydytojai Antoninai už profesionalią apžiūrą ir patikrą, už konsultavimą man svarbiais ir rūpimais klausimais. Rūpestinga, maloni, nuoširdi gydytoją, pas kurią norisi vėl ir vėl apsilankyti. Atskiras dėkui med. seselei už nuoširdumą, kuri 2017.04.13 dieną dirbo...
gyd. Markauskienė Antonina
A.P.
 
Labai maloni gydytoja. Apskritai, tai viskas nuo įėjimo į kliniką, pasitikimo, palydėjimo, gydymo, išėjimo – paliko įspūdį. Neiškilo jokių klausimų, ar nesusipratimų. Pasijutau, kaip rojuje.

Šlapimo nelaikymo operacinio, procedūrinio gydymo kaina

Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Akušerio ginekologo konsultacija
56.98 € 80.00 €
Akušerio ginekologo konsultacija (med. dr., doc.)
103.98 € 127.00 €
Akušerio ginekologo konsultacija, pakartotinė
55.00 € 55.00 €
Konsultacija po žiedo Milex gimdos palaikymui parinkimo ir įdėjimo
19.00 € 19.00 €
Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Lab. tyrimų programa atliekama prieš dienos chirurgijos operaciją MDC
19.00 € 19.00 €
Mažojo dubens organų ištyrimas endoechoskopiškai (atlieka akušeris-ginekologas)
65.00 € 65.00 €
Ramybės elektrokardiograma prieš dienos chirurgijos operaciją MDC (EKG)
19.00 € 19.00 €

Laboratoriniai tyrimai ir EKG įprastai reikalingi tik prieš operaciją.

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Antgalis lazerinės ginekologijos procedūrai, vienkartinis (su PVM)
66.55 €
Estetinė lazerinės ginekologijos procedūra (su PVM)

300.00 €
Estetinė lazerinės ginekologijos procedūra (su PVM)
220.00 €
Estetinė lazerinės ginekologijos procedūra (su PVM)
130.00 €

Gydymo kaina susideda iš procedūros ir vienkartinio antgalio, reikalingo procedūrai kainos.
Procedūros apimtį patikslina gydytojas konsultacijos metu.

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Konsultacija, kai parenkamas ir įdedamas žiedas Milex gimdos palaikymui
45.00 €
Žiedas Milex gimdos palaikymui be kremo
65.16 €
Žiedas Milex gimdos palaikymui su kremu
83.12 €
Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Įtampos šlapimo nelaikymo operacija (TOT)
234.00 € 800.00 €
Juostelė įtampos šlapimo nelaikymo operacijai (TOT) DynaMesh, nereguliuojama (brangiau kainuojančios medžiagos kainų skirtumas)
241.00 € 241.00 €

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Reikia žinoti

Pacientas gali atsivežti savo tyrimų išrašus iš kitų įstaigų arba atlikti juos Medicinos diagnostikos ir gydymo centre per 2 val. Centre atliekamų tyrimų kaina.
Tyrimai turi būti ne senesni kaip 14 dienų.

TOT (angl. transobturator tape) – pošlaplinio raiščio (juostos) implantacija.

Tai minimaliai invazyvi operacija, kurios metu padaromi minimalūs, kelių milimetrų pjūviai kirkšnyse ir makšties priekinėje sienelėje. Po šlaple įstatoma juostelė, kuri pakelia šlaplę ir taip sulaiko šlapimą.
Pjūviai užsiuvami, sugijus beveik nematomi.

Parinktas žiedas įstatomas gydytojo ginekologo kabinete. Keliolika minučių rekomenduojama pavaikščioti, įsitikinti ar moteris nejaučia įstatyto žiedo. Jei būtina, gydytojas gali pakoreguoti žiedo padėtį to paties vizito metu.

Žiedai grąžina nusileidusius ir iškritusius dubens organus į jų normalią poziciją.

Mūsų Centro operacinėse naudojama patikimiausių ir geriausia kokybe pasižyminčių gamintojų įranga bei instrumentai: Karl Storz (Vokietija) laparoskopiniai prietaisai ir instrumentai; Linvatec (JAV) atroskopiniai instrumentai; Datex Ohmeda (JAV) anestezijos aparatai; General Electric (JAV) monitoriai; Maquet (Vokietija) šildomi operaciniai stalai; 

Palatose sukurta jauki aplinka ir tinkamas mikroklimatas, kurį užtikrina specialios patalpų vėdinimo, šildymo ir kondicionavimo sistemos. Pacientų saugą, ypač operacijų metu, garantuoja ir automatinė dyzelinė elektros stotis, tiekianti elektros energiją sutrikus tiekimui mieste.

Atmintinė pacientui del pasiruošimo kraujo tyrimams
deco round
4 priežastys

kodėl verta rinktis mus

 • Operuoti ir/ar atlikti procedūrą galime kitą dieną po pirminės konsultacijos. 
 • Pirmenybė teikiama moters organizmą tausojantiems gydymo metodams.
 • Konsultacijų kabinetai įrengti galvojant apie moters komfortą. 
 • Naudojama moderniausia diagnostinė įranga, puikiai įrengtos operacinės.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniau tai yra vyresnių – 60–80 m. moterų problema, tačiau neretai kreipiasi ir jaunos – iki 30 m. moterys.

Apklausų duomenys rodo, kad kas penkta Lietuvos moteris kenčia nuo šlapimo nelaikymo ir tik ketvirtadalis dėl to kreipiasi į gydytojus.

Bet koks nevalingas šlapimo ištekėjimas, nepriklausomai nuo jo kiekio, jau signalizuoja, kad „sistema“ nesandari, bet priežastys, sukeliančios šią ligą, gali būti labai skirtingos, todėl skiriasi ir gydymo metodai – medikamentinis, chirurginis, o kartais užtenka pakeisti gyvenimo būdą, sureguliuoti mitybą, sustiprinti dubens raumenis, ypač jaunoms pacientėms. Nedidelis šlapimo nelaikymas nekelia grėsmės gyvybei ar sveikatai, todėl žmonės dažnai bando patys spręsti problemą. Šiais laikais yra įvairių tam tinkamų higienos priemonių. Tačiau ilgainiui liga progresuoja ir žmogus, bijodamas „avarijų“, pradeda save izoliuoti – atsisako kelionių, susibūrimų, teatro, aktyvaus sporto ir kt. Tai gali sukelti menkavertiškumo kompleksą ir netgi depresiją. Jeigu kosint, čiaudint, vemiant nevalingai išsiskiria šlapimo, atsiranda dažnesnis noras šlapintis, reikia keltis naktimis, šlapinantis skauda, degina, šlapime atsiranda drumzlių ar kraujo pėdsakų, reikėtų būtinai kreiptis į gydytoją, nes tai gali būti ne tik šlapimo nelaikymo problema, bet ir kitų inkstų ar šlapimo pūslės ligų simptomai.

Taip, galima. Svarbu išmokti juos daryti teisingai ir nuolat.

Dažniausiai priežasčių yra ne viena – įgimtos ar paveldėtos anatominės savybės. Įvairios ligos – demensija, išsėtinė sklerozė, Parkinsono, Alzheimerio, endokrininės ligos, insultas, stuburo patologija, dubens operacijos, taip pat kai kurių medikamentų vartojimas gali sukelti šlapimo nelaikymą.

Šlapimo nelaikymas gali pasireikšti po gimdymo, jei vaikas buvo didelis, gimdymas komplikuotas, jo metu pertempti tarpvietės ir dubens dugno raumenys.

Šlapimo nelaikymą gali lemti ir nuolatinis stresas, nutukimas, rūkymas, intensyvus sportas, sunkumų kilnojimas, sunkus fizinis darbas.

Pirmiausia gydytojas išsiaiškina ligos priežastis, patikrina, ar nėra nusileidę dubens organai, atlieka diagnostinius testus ir nustato šlapimo nelaikymo tipą. Kartais sunku iš karto nustatyti šlapimo nelaikymo priežastis, reikalingi ilgiau trunkantys tyrimai, urologo ar kitų specialistų konsultacijos. Pas ginekologą pacientė turėtų atvykti pilna šlapimo pūsle, t. y. prieš vizitą nereikia eiti į tualetą. Jei diagnozuojamas dirglios šlapimo pūslės sindromas, dažniausiai skiriamas medikamentinis gydymas, kuris mažina šlapimo pūslės receptorių jautrumą. Pacientės taip pat turi laikytis tam tikros dietos, mažinti antsvorį, stiprinti dubens raumenis.

Jei liga nėra pažengusi, pradedama nuo paprastesnio gydymo – gyvenimo būdo koregavimo, kineziterapijos, raumenų stimuliacijos, specialių vad. žiedų įdėjimo į makštį.

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą mūsų centre. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams