Spragsintis pirštas – stenozuojantis tenosinovitas

Patikimas ir paprastas gydymas!

Decoration
Decoration
Decoration
Decoration

Spragsinčio piršto (stenozuojančio tenosinovito) gydymas –  patikimas sprendimas norintiems išsivaduoti iš nuolatinio skausmo ar skausmingo guzelio ties plaštakos piršto pamatu, nemalonaus vieno ar kelių pirštų strigimo judinant pirštą.

Mūsų centre spragsinčio piršto (stenozuojančio tenosinovito) gydymui gali būti skiriami priešuždegiminiai vaistai, fizioterapijos procedūros, piršto mobilizavimas specialiu įtvaru, ribojant krūvį. Jei šios priemonės neveiksmingos, suleidžiama hormono Kenalog ties sausgyslės strigimo vieta. Šis gydymo metodas labai veiksmingas, tačiau strigimas, skausmas  ne visuomet pilnai pranyksta arba vėl gali atsinaujinti po tam tikro laiko.

 

Kai šie gydymo metodai  neveiksmingi, rekomenduojama nesudėtinga operacija.

Pirštus lankstyti galėsite iškart po operacijos. Įprastai iškart po operacijos galite užsiimti įprasta kasdiene veikla. Po operacijos mūsų Centre Jums nereikės atvykti perrišti žaizdos, nes naudojame specialius tvarsčius ir taupome paciento laiką.

 

 Gydymą pradėkite vos pajutę pirmuosius pasikartojančius pirštų strigimo simptomus – taip greičiau atgausite judėjimo laisvę ir gyvenimo komfortą.

Gydytojai

Sereika Simonas
Sereika Simonas

Ortopedas - traumatologas, Plaštakos chirurgas

 • LT, EN, RU, DE
 • Darbo laikas
Doc. med. dr. Minderis Mindaugas
Doc. med. dr. Minderis Mindaugas

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, Plaštakos chirurgas

 • EN, RU
 • Darbo laikas

Sėkmingam ortopedinių-traumatologinių ligų gydymui, būtinas glaudus gydytojo ortopedo-traumatologo bendradarbiavimas su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais, neurologais, radiologais ir kt. Medicinos diagnostikos ir gydymo centre įkurtas Reabilitacijos ir sporto medicinos centras siūlo plačias pooperacinio gydymo galimybes, siekiant pacientams padėti greičiau sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą, sustiprinti sveikatą ir pagreitinti sveikimo procesą.

decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

gyd. Sereika Simonas
D.S.
 
Dėkoju daktarui už profesionalumą, nuoširdų bendravimą. O kad visi dartarai tokie būtų!!!
gyd. Sereika Simonas
V.U.
 
Labai noriu padėkoti gydytojui Simonui Sereikai 10 balų iš 10. Super profesonalas. Ačiū!
gyd. Sereika Simonas
A.P.
 
Širdingai dėkoju daktarui Simonui Sereikai už aukšto lygio profesionalumą, už dėmėsingumą konsultacijos metu, prieš operaciją ir po operacijos, už neabėjingumą ligonio skausmui. Bendravimo metu gydytojas išsamiai paaiškino problemą, galimus sprendimo būdus , prieš operaciją dar kartą viską aptarė...
gyd. Sereika Simonas
B.L.
 
Nuoširdus ačiū daktarui Simonui Sereikai už kompetenciją ir atidumą pacientams. Dėkui už atliktą operaciją, piršto "spragtuko" kaip nebūta.
Didžulės sėkmės Jums, Daktare!
gyd. Sereika Simonas
J.Ž.
 
Profesionalus gydytojas. Nustatė tiksliai diagnozę, greitai paskyrė gydymą ir operacija. Nuostabiai gerai atliko savo darbą. Konsultacijos metu informacija teikė aiškiai ir suprantamai. Ačiū kartu dirbusiam personalui!
gyd. Sereika Simonas
A.P.
 
Esu labai dėkinga gydytojui Simonui Sereikai, nes tik jo auksinių rankų dėka galiu valdyti ranką. Ranka 100 % darbinga tik dėl jo kompetencijos, įgūdžių ir rūpestingumo. Linkiu jam stiprybės ir ištvermės tokiame atsakingame darbe.
gyd. Sereika Simonas
D.Č.
 
Labai norėčiau padėkoti traumatologui Simonui Sereikai! Visų pirma, už mano ganėtinai nestandartinės diagnozės išsiaiškinimą, visų antra - už sėkmingai atliktą operaciją, dėmesingumą ir lankstumą! Tokių gydytojų kaip Simonas dėka, žinau kad sunegalavus ar kilus įtarimų visada grįšiu į šį medicino...
gyd. Sereika Simonas
R.K.
 
Norėčiau padėkoti gydytojui Simonui Sereikai, nuostabus gydytojas, tikras savo srities specialistas, malonus, atliko riešo kanalo operaciją, šiuo metu jaučiuosi žymiai geriau. Dėkoju gydytojui, sėkmės šiame itin atsakingame darbe.
gyd. Sereika Simonas
R.P.
 
Esu labai dėkingas gydytojui Simonui už puikiai atliktą operaciją, už malonų ir rūpestingą kontaktą.
gyd. Sereika Simonas
J.G.
 
Esu labai dėkinga gydytojui Simonui Sereikai už puikiai atliktas riešo kanalo ir pirštų spragtuko operacijas. Atliktos daugiau kaip prieš du metus, bet iki šiol negaliu atsidžiaugti rezultatu. Puikus profesionalas, malonus, kompetetingas. Dar kartą AČIŪ

Spragsinčio piršto (stenozuojančio tenosinovito) gydymo kaina

Spragsinčio piršto (stenozuojančio tenosinovito) operacija – efektyviausias sprendimas, kai kitos gydymo priemonės norimo poveikio nesuteikia. Į gydymo kainą įeina plaštakos chirurgo konsultacija, laboratoriniai tyrimai, reikalingi prieš operaciją ir operacija.

Gydytojo konsultacija

Centro standarto kaina su siuntimu

6598
Trukmė – iki 30 min.
 • Apžiūra, situacijos vertinimas ir paskirtas gydymas tą pačią dieną.
 • Aptariama operacijos apimtis ir gydymas po jos.

Sinovektomija. Spragsinčio piršto (vieno) operacija

Taikant vietinę nejautrą.

26900
Operacijos trukmė – 15 min. Namo išvyksite tą pačią dieną.
 • Po operacijos mažiau skauda.
 • Visiškai išgyjama per 2–4 sav.

Sinovektomija. Spragsinčio piršto (dviejų) operacija

Taikant vietinę nejautrą.

33300
Operacijos trukmė – 25 min. Namo išvyksite tą pačią dieną.
 • Po operacijos mažiau skauda.
 • Visiškai išgyjama per 2–4 sav.

Sinovektomija. Spragsinčio piršto (trijų ir daugiau) operacija

Taikant vietinę nejautrą.

43400
Operacijos trukmė – 30 min. Namo išvyksite tą pačią dieną.
 • Po operacijos mažiau skauda.
 • Visiškai išgyjama per 2–4 sav.

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Ką reikia žinoti prieš operaciją?

Gydymo tikslas yra sumažinti sausgyslės dangalų uždegimą, pašalinti judėjimo kliūtį. Operacijos metu taikoma vietinė nejautra, atliekamas mažas pjūvis delne, perpjaunamas žiedinis raištis, trukdantis judėti sausgyslei.

Po operacijos pirštas nebestringa, po operacijos reikalinga tik žaizdos priežiūra, pirštus iš karto reikia lankstyti.

Pacientas gali atsivežti savo tyrimų išrašus iš kitų įstaigų arba atlikti juos Medicinos diagnostikos ir gydymo centre per 2 val. Centre atliekamų kraujo tyrimų kaina.
Tyrimai turi būti ne senesni kaip 14 dienų.

deco round
4 priežastys

kodėl verta rinktis mus

 • Konsultacijos ir tyrimai – per 1 dieną.
 • Operuoti galime per 1–3 savaites po pirminės konsultacijos. Tą pačią dieną po operacijos galite vykti namo.
 • Hospitalinių infekcijų rodiklis – 0 per 5 metus.
 • Operuoja vieni labiausiai patyrusių gydytojų Lietuvos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Pirštų sausgyslės, lenkdamos pirštus, slysta kanale, sudarytame iš įvairių formų raiščių. Sausgysles dengia dangalai, kuriais vyksta medžiagų apykaita. Kartais dangalai sustorėja ir sausgyslės nebegali laisvai praslysti pro vieną iš raiščių.

Tokiais atvejais pirštas stringa  susiaurėjusioje piršto lenkiamosios sausgyslės kanalo vietoje, kartais jis ir visai neišsitiesia. Uždegimas paprastai apima sausgyslės dangalus tik trumpoje atkarpoje, dažniausiai ties tolimąja skersine delno raukšle,  t.y. ties piršto pamatu. Čia galima apčiuopti skausmingą guzelį ir pajausti „spragtelėjimą“ lenkiant pirštą.

Tokio piršto judesiai dažnai sukelia skausmą. Ligos pradžioje jaučiamas tik skausmas delne. Ligai progresuojant gali strigti vienas ar keli pirštai. Priežastys, kurios sukelia šią ligą, nėra visiškai aiškios. Neretai šie pacientai serga cukriniu diabetu, nustatoma skydliaukės funkcijos sutrikimų, diagnozuojamas ir riešo kanalo sindromas. Šia liga serga įvairaus amžiaus žmonės, dažniau vyresnio amžiaus moterys.

Neatidėliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems sveikatos patikrinimą ar kitą mūsų Centro paslaugą. Galite pasirinkti iš rekomenduojamų programų arba dovanoti čekį norimai pinigų sumai.

Nepraleiskite mūsų naujienų ir akcijų

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams.