Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Šiatkienė Agnė
Marija Rimgailė
Esu labai dėkinga gydytojai už dėmesingumą ir reikiamą pagalbą pirmojo karantino metu. Nuostabiai rūpestinga gydytoja.
apie Žydelienė Valda
Violeta Jakutonienė
Daktarė iš didžiosios raidės. Tikrai. Išklausė, išklausinėjo išsamiai. Paskyrė tinkamas analizės it tinkamus vaistus. Dėl ko mano sveikata ir savijauta žymiai pagerėjo. Dekinga jai labai.
apie Gruslienė Dalia
Virginija Čaikauskienė
Nuostabi gydytoja. Visada labai svarbus žmogiškumas. Gera, kai gali kreiptis pas super profesionalę. Ir sesutė Jūratė nuostabi. Ačiū, Jums.
apie Paškevičiūtė Skirmantė
Vitold
Profesionali, kruopšti, atsakinga jaunosios kartos Gydytoja. Esu dėkingas už nuoširdų bendravimą, atliktus tyrimus, nustatytą tikslią diagnozę, paskirtą efektyvų gydymą.
apie Paškevičiūtė Skirmantė
Jurate Vismantiene
Puiki gydytoja, labai dėkui.
apie Gruslienė Dalia
Gailutė Morkūnienė
Dėkoju gydytojai dirbančiai iš visos širdies, su dideliu atsidavimu savo darbui. Stebina gydytojos ir jos slaugytojos mokėjimas bendrauti su ligoniu. Kai žmogus dirba iš pašaukimo, tai gydo ne tik ligas, bet ir sielas.
apie Gruslienė Dalia
Sandra
Dėkinga Jums už profesionalumą ir dėmesingumą. Gydytoja Dalia Grusliene ir sesute Jūrate, jūs esate nuostabios savo srities ekspertės. Labai dėkinga Jums abiems.
apie Uogelienė Roma
Irena Diugiewicz
Dėkinga esu gyd. R.Uogelienei už profesionaluma ir demesingumą!!!!
apie Gruslienė Dalia
Gražina Audronė Aladovičienė
Labai esu laiminga, kad patekau pas nuostabią gyd. Dalią Gruslienę. Tokio išsamaus, konkretaus paaiškinimo apie mano ligą ir jos gydymą nebuvau gavusi. O svarbiausia dėmesys žmogui. Įeini į kabinetą ir pamatai gerą, nuoširdų gydytojos žvilgsnį ir jau pusės skausmo nebėra. Noriu pasakyti didelį didelį ačiū, tik nepalikite Lietuvos. Tokių kaip Jūs labai labai reikia. Ačiū, kad ir mano ligai, nes supratau, kad yra TIKRŲ gydytojų...
apie Žydelienė Valda
Sabina Gapejeva
Labai kruopšti daktarė! Viską patikrino ir paaiškino labai išsamiai ir aiškiai. Iki jos man vis negalėjo rasti priežasties skausmo, pagaliau rado ir paskyrė gydymą. Ačiū ir linkiu dar labai daug sveikų metų!
apie Gruslienė Dalia
Vita Jurkauskienė
Mielai ir gerbiamai gydytojai Daliai Gruslienei tariu nuoširdų ačiū už visada suteiktą pagalbą, už Jūsų aukštą kvalikaciją, už nuoširdumą ir už tai, kad Jums svetimo skausmo nebūna. Nuoširdžiai linkiu Jums ir Jūsų sesutei Jūratei sveikatos, sėkmės Jūsų sunkiame darbe.

Tauragė, Vita Jurkauskienė
apie Gruslienė Dalia
Vilma S.R.
Norėjau nuoširdžiai padėkoti gerb.daktarei D.Gruslienei už profesionalumą, patarimus, malonų aptarnavimą, skirtą dėmesį.
apie Vanagaitienė Raimonda
Renata
Puiki gydytoja, maloniai ir dalykiškai bendraujanti, nuoširdi. Jaučiu didelę pagarbą ir dėkingumą.
apie Gruslienė Dalia
Aldona Žemaitytė-Petrauskienė
Miela Daktare,
Jums ir Jūratei esu labai dėkinga už visokeriopą pagalbą, už supratingumą, už šilumą, kurią spinduliuojate kiekvienam pacientui.
Gyvuokite, gydykite mus savo šypsena, patarimais, pamokymais...:))
apie Gruslienė Dalia
Romaldas Abugelis
Džiaugiuosi sutikęs gyd. D.Gruslienę, mielą profesionalę. Didžiulė pagarba ir dėkingumas.