Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Tai pati geriausia kineziterapiautė. Esu baleto šokėja, patiriu didelį fizinį krūvį. Kai po sunkios treniruotės ateinu pas Austėją, ji visada žino, kaip man pasijausti geriau - padeda atpalaiduoti raumenis ir sumažinti kūno nuovargį. Kartais patiriu ir skausmą. Tai normalu šokėjui , tačiau Austėjos dėka galiu greičiau grįžti į baleto șalę ir tęsti treniruotes. Esu labai jai dėkinga už pagalbą.

Amelija Keršanskaitė

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Austėja - viena geriausių kineziterapijos specialisčių. Ir ne tik, tai labai šiltas, rūpestingas ir empatiškas žmogus. Jau daug metų esu jos pacientė su lėtiniu nugaros skausmu. Austėjos dėka skausmas retesnis, savijauta - ženkliai geresnė. Ūmaus skausmo periodu visada galiu tikėtis nuoširdžios neatidėliotinos pagalbos. Ačiū, Austėja!

Asta

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Neįsivaizuoju kaip tinkamai išreikšti dėkingumą kineziterapeutei Austėjai, nes taip, kaip norisi išgirti šį nuostabų žmogų, tiesiog pritrūksiu žodžių. Kažkokiais magiškais keliais patekau pas tokią profesionalę ir nuoširdžiai atsidavusią savo darbui specialistę. Sergu sąnarius ir stuburą pažeidžiančia liga (ankiloziniu spondilitu), tad daugiau nei penkerius metus ieškojau specialisto, padėsiančio sergančiam šia liga kūnui prajudėti nekenkiant dar labiau, bet nė vienas specialistas nesigilino į diagnozę ir skausmus tiek, kiek Austėja. Jos siūlomi pratimai labai gerai atpalaiduoja sukaustytas ir skausmingas vietas, ir atrodo, jog jie ne tik, kad pritaikyti man, o sukurti būtent man. Esu nerealiai dėkinga ne tik už pratimus, kurių dėka kūnas tapo lankstesnis ir judresnis, bet ir už tą atmosferą, kurią Austėja sukuria, bei nuoširdų rūpestį. Smagus ir jaukus bendravimas, atrodo, kad užsukai pasitreniruoti su drauge, kuriai tikrai rūpi. Užsiėmimų kaskart laukiu, nes malonu, linksma, naudinga ir svarbiausia veiksminga! Pagalba ne tik kūnui, bet ir sielai. Labai džiaugiuosi patekusi į tokios šaunios specialistės rankas. Ačiū, Austėja, esate nuostabi!

Loreta Juzuitytė

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Esu labai dekinga kineziterapeutei Austėjai, labai dėmesinga ir profesionali savo srityje! Anksčiau lankiau mankštas kitose įstaigose ir dar tokio dėmesio nesulaukiau niekada. Kiekviena mūsų susitikimą klausė kaip jaučiuosi, pritaikydavo pratimus prie mano gyvenimo ritmo. Vėl galiu vaikščioti ir džiaugtis gyvenimu! Kai žmogus myli savo darbą visada daro jį puikiai ir iš visos širdies! Ačiū jums labai! :)

Anastasija Ivanova