Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Atėjau pas Austėją su skausmu peties ir žąstikaulio srityse. Ir neapsirikau pasirinkusi šią kineziterapeutę. Austėja pirmiausia - puikus žmogus. Ji sugeba atidžiai išklausyti, išgirsti, suprasti, o svarbiausia pritaikyti turimas žinias, sprendžiant sveikatos problemas. Džiaugiuosi, kad mudviejų pastangos davė gerų rezultatų ir dabar belieka atlikti Austėjos kruopščiai parinktus namų darbus :) Nuoširdžiausios sėkmės šiai atsakingai specialistei. Genovaitė M.

Genovaitė Motuzienė

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Austėja labai profesionali ir atidi specialistė, visad labai kruopščiai ir atsakingai parenka pratimus. Su ja dirbant nugaros apačios skausmas vis mažėja, be to, būtent Austėjos dėka pajutau, kokios smagios, naudingos ir džiuginančios gali būti treniruotės :) Kad pasirūpinti savo kūnu - verta! Be to, labai patinka, kad Austėja dar išmano ir jogą, tad pratimuose visad akcentuoja kvėpavimą, kas leidžia dar aiškiau ir geriau pajusti savo kūną. Ačiū labai! :)

Gabija P.

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Pradėjo tempti akyse, svaigti galva, tirpti pusę kūno. Pasijutau kaip prieš 12 metų, kai buvo ištikęs insulto priepuolis. Be to, momentais pradėjau nebejausti kojų... Kreipiausi į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą. Labai greitai nukreipė pas reikiamus specialistus. Kardiologas, neurologas, pulmunologas. Tyrimai. Operatyviai ištyrė. Pas kardiologą spaudimas 220/120. Linksma... Išrašė daug spalvotų piliulių. Pabaigoje nusiuntė į rebilitacijos centrą. Pats greičiausiai nebūčiau kreipęsis. Pratestavo. Pasilenkt sunku, galvą pasukt „misija neįmanoma“, visur skauda ir surakinta. Tada procedūros, masažas. Pati geriausia patirtis pas masažuotojus Rūtą bei Julių. Padėjo tiek jų masažas, tiek patarimai. Ir vienas nukreipimas, kurio mano tuometiniu supratimu mažiausiai reikėjo – tai mankštos. Pas Austėją. Lūkesčių nebuvo jokių - kažkokie pratimai. Ir štai jau pusę metų mankštinuosi. 2x į savaitę. Pradingo skausmai, tirpimai, savijauta – „atjaunėjęs 15 metų“. Austėja – ji nereali. Visada pozityvi ir geros nuotaikos. Tai užkrečia. Dėmesinga man kaip pacientui, kompetencija net nekelia abejonių - visi užsiėmimai skirtingi, pritaikyti mano savijautai bei galimybėm. Patosiškai skamba, bet ji padovanojo man kitą gyvenimą. Dėkui tau AUSTĖJA.

Deividas Katilius

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Tai pati geriausia kineziterapiautė. Esu baleto šokėja, patiriu didelį fizinį krūvį. Kai po sunkios treniruotės ateinu pas Austėją, ji visada žino, kaip man pasijausti geriau - padeda atpalaiduoti raumenis ir sumažinti kūno nuovargį. Kartais patiriu ir skausmą. Tai normalu šokėjui , tačiau Austėjos dėka galiu greičiau grįžti į baleto șalę ir tęsti treniruotes. Esu labai jai dėkinga už pagalbą.

Amelija Keršanskaitė

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Austėja - viena geriausių kineziterapijos specialisčių. Ir ne tik, tai labai šiltas, rūpestingas ir empatiškas žmogus. Jau daug metų esu jos pacientė su lėtiniu nugaros skausmu. Austėjos dėka skausmas retesnis, savijauta - ženkliai geresnė. Ūmaus skausmo periodu visada galiu tikėtis nuoširdžios neatidėliotinos pagalbos. Ačiū, Austėja!

Asta

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Neįsivaizuoju kaip tinkamai išreikšti dėkingumą kineziterapeutei Austėjai, nes taip, kaip norisi išgirti šį nuostabų žmogų, tiesiog pritrūksiu žodžių. Kažkokiais magiškais keliais patekau pas tokią profesionalę ir nuoširdžiai atsidavusią savo darbui specialistę. Sergu sąnarius ir stuburą pažeidžiančia liga (ankiloziniu spondilitu), tad daugiau nei penkerius metus ieškojau specialisto, padėsiančio sergančiam šia liga kūnui prajudėti nekenkiant dar labiau, bet nė vienas specialistas nesigilino į diagnozę ir skausmus tiek, kiek Austėja. Jos siūlomi pratimai labai gerai atpalaiduoja sukaustytas ir skausmingas vietas, ir atrodo, jog jie ne tik, kad pritaikyti man, o sukurti būtent man. Esu nerealiai dėkinga ne tik už pratimus, kurių dėka kūnas tapo lankstesnis ir judresnis, bet ir už tą atmosferą, kurią Austėja sukuria, bei nuoširdų rūpestį. Smagus ir jaukus bendravimas, atrodo, kad užsukai pasitreniruoti su drauge, kuriai tikrai rūpi. Užsiėmimų kaskart laukiu, nes malonu, linksma, naudinga ir svarbiausia veiksminga! Pagalba ne tik kūnui, bet ir sielai. Labai džiaugiuosi patekusi į tokios šaunios specialistės rankas. Ačiū, Austėja, esate nuostabi!

Loreta Juzuitytė

Apie Gliaudytė Austėja Kineziterapeutai
Esu labai dekinga kineziterapeutei Austėjai, labai dėmesinga ir profesionali savo srityje! Anksčiau lankiau mankštas kitose įstaigose ir dar tokio dėmesio nesulaukiau niekada. Kiekviena mūsų susitikimą klausė kaip jaučiuosi, pritaikydavo pratimus prie mano gyvenimo ritmo. Vėl galiu vaikščioti ir džiaugtis gyvenimu! Kai žmogus myli savo darbą visada daro jį puikiai ir iš visos širdies! Ačiū jums labai! :)

Anastasija Ivanova