Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Sereika Simonas
Lilija Staneliene
Labai dėmesingas, išmanantis savo darbą, rekomenduočiau 100%
apie Sereika Simonas
HELENA SCYGLO
Nuoširdžiai dėkuoju gydytojui Simonui Sereikai už atlikta darbą. Tai dėmesingas ir nuoširdus žmogus. Tikras specialistas.

Pagarbiai, Helena Ščyglo.
apie Sereika Simonas
Liudmila Navickienė
Sausio 18 d. buvo atlikta operacija: riešo kanalo sindromas. Dėkinga daktarui už profesionalumą, jo kultūrą ir už tai, kad yra Žmogus iš didžiosios raidės.
Pagarbiai,
Liudmila iš Lazdijų r.
Veisiejų m.
apie Piešina Eugenijus
Linas
Puikus gydytojas! Operavo petį po išnirimo. Ačiū, gydytojau!
apie Med.dr. Tutkus Vytautas
Mindaugas
Gydytojas operavo delno nervą. Viską atliko puikiai. Labai patiko bendravimas. Vytautas viską išaiškinta paprastai, liaudiškai. Ačiū Vytautui už tai, kad vėl galiu be skausmo paimti daiktus, gyventi pilnavertį gyvenimą. Didelis dėkui Jums, gydytojau.
apie Vencevičius Rimantas
Daiva Valentaitė - Šimėnė
2020-06-26 po čiurnos traumos atvykau į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą. Ačiū gydytojui R. Vencevičiui už kompetenciją ir greitą sveikimą. Pagarbiai, D. Valentaitė-Šimėnė
apie Rimas Darijus
KRISTINA MOROZIENE
Nuoširdžiai dėkoju D. Rimui už atliktą operaciją, skiriantis laiko profesionaliai konsultacijai, tikrai rekomenduoju kreiptis pas jį, didelis ačiū jums.
apie Rimas Darijus
Ricardas Buzinskas
Laba diena. Noriu padėkoti gydytojui Rimui atlikusiam man kelio operaciją 2020.08.10 dieną. Labai profesionalus gydytojas nuoširdžiausiai linkiu sėkmės ir sveikatos darbe. Taip pat noriu labai didelį Ačiū pasakyti prižiūrėjusiam personalui, už žmogiską, malonų bendravimą ir gerą priežiūrą. Sėkmės Jums ateityje.

 
apie Sereika Simonas
Vida Kelpšienė
Nuoširdžiai dėkoju už tiksliai nustatytą diagnozę, suteiktą visapusišką pagalbą bei atidumą pacientui. Visokeriopos sėkmės Jums, Daktare!
apie Sereika Simonas
Vida Kelpšienė
Nuoširdžiai dėkoju už tiksliai nustatytą diagnozę, suteiktą visapusišką pagalbą bei atidumą pacientui. Visokeriopos sėkmės Jums, Daktare!ser
apie Sereika Simonas
Aldona Požėrienė
Esu labai dėkinga gydytojui Simonui Sereikai, nes tik jo auksinių rankų dėka galiu valdyti ranką. Ranka 100 % darbinga tik dėl jo kompetencijos, įgūdžių ir rūpestingumo. Linkiu jam stiprybės ir ištvermės tokiame atsakingame darbe.
apie Sereika Simonas
Robertas Petronis
Esu labai dėkingas gydytojui Simonui už puikiai atliktą operaciją, už malonų ir rūpestingą kontaktą.
apie Rimas Darijus
Kristina Kiaunė
Nuoširdžiai dėkoju gerb. gydytojui Darijui Rimui už profesionalumą, aukštą bendravimo kultūrą, dėmesingumą pacientui. Taip pat už paslaugumą ir geranoriškumą, esu labai dėkinga ir visam personalui, pradedant rūbininke ir baigiant stacionaro kolektyvu. Jaučiausi kaip namie. Linkiu sveikatos, kantrybės, sėkmės, nuoširdaus pacientų bei tinkamo vadovybės Jūsų darbo įvertinimo, gerbiamieji.
apie Rimas Darijus
Pacientės vardas ir pavardė neskelbiami autorės prašymu
Mano bėdos prasidėjo prieš keletą metų. Kreipiausi į gyd. D. Rimą, kuris pasiūlė operuoti abi pėdas. Sutikau ir labai tuo džiaugiuosi. Praėjo jau du mėnesiai po antros operacijos. Kartais dar jaučiu maudimą, bet galiu drąsiai pasakyti, kad turiu „naujas kojas". Mane dar ilgokai vargino stuburo skausmai kaklo srityje. Dabar ir jie gerokai sumažėjo. Taigi, abejojantiems operacijos nauda siūlau neabejoti, bijantiems – nebijoti. Sėkmės visiems!
apie Rimas Darijus
Vitalija
Vienas gydytojas man nesėkmingai atliko pėdos operaciją, tad negalėjau vaikščioti. Gydytojas D. Rimas sugrąžino man vaikščiojimo džiaugsmą. Dėmesiu, rūpesčiu, geranoriškumu buvau apgaubta ne tik prieš, bet ir po operacijos. Tai savo srities profesionalas ir didelės širdies žmogus. Sunku rasti žodžius, kuriais galėčiau išreikšti dėkingumą šiam Gydytojui. Tegul padeda Jums Dievas, telaimina Jūsų darbus ir atlygina už Jūsų gerumą, rūpestį, nuoširdumą ir atjautą.