Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeriai-ginekologai
Esu labai dėkinga Viliui Rudaičiui ir visai komandai už profesionalumą, rūpestį ir šilumą, už puikiai atliktą operaciją. Penktą dieną jau grįžau į darbą ir įprastą gyvenimą. Rekomenduoju visiems!

Tatjana B.

Apie Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeriai-ginekologai
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui už rūpestį ir šilumą. Nors operacija nesudėtinga, tačiau pati vistiek nerimavau ir jaudinausi. Tokio paprasto, šilto ir ramaus bendravimo palinkėčiau kiekvienam pacientui. Tą patį galiu pasakyti apie visą personalą - esu dėkinga registratūros darbuotojomis, slaugėmis, anesteziologei. Ačiū Jums visiems.

Jolita Ruseckienė

Apie Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeriai-ginekologai
Buvau gydoma susidūrus su onkologine liga ir esu prižiūrima med. dr. V. Rudaičio jau šešerius metus. Ligos metu teko spręsti sudėtingus gydymo metodo parinkimo klausimus, kuriuos pastarasis gydytojas sėkmingai išsprendė. Tuo tikslu rado laiko diskutuoti ir konsultuotis su USA atitinkamos srities specialistais. Labai dėmesingas, kantrus moterų nuotaikų svyravimams, geba spec.žinių neturinčiam žmogui nuosekliai paaiškinti ligos elgesį, visada savo apkrautoje dienotvarkėje randa laiko pasikalbėti, o jei reikia - ir paguosti. Taip pat sėkmingai operavo mano mamą. Reiktų pažymėti, kad kiti gydytojai (įskaitant ir kitus miestus) puikiai jį žino bei labai gerai atsiliepia. Tad mūsų šeimos moterys tikrai jį rekomenduoja bei vertina kaip geriausią savo srities specialistą Lietuvoje !:)

Viktorija Stolovickaja