Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeriai-ginekologai
Labai norėjau padėkoti med. dr. V. Rudaičiui už šiandien man atliktą cistinio darninio operaciją. Už kiekvieną kartą atliktą profesionalų patikrinimą, visada malonų paaiškinimą. Gydytojas, kuris tikrai iš širdies atlieka savo darbą. Prie to pačio labai didelis ačiū ir anestezologei, labai atsiprašau, neįsidėmėjau pavardės, kuri tikrai taip mane mane maloniai priėmė. Ačiū visoms stacionaro sesutėms. Labai esu patenkinta ir gydytojais ir seselėmis. Visi buvo labai malonūs ir labai šilti. Šio med centro lygis niekuo nenusileidžia Airijos medicinos aptarnavimui. Visiems dar kartą nuoširdžiai dėkoju ir rekomenduoju.

Dijana P.

Apie Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeriai-ginekologai
Šio gydytojo dėka, mano mama šiandien sėkmingai tęsia gydymą (kiaušidžių vėžys), kadangi atliko labai sudėtingą operaciją. Didelis dėkingumas ir pagarba šiam medikai profesionalui, o klinikai už pagalbą ir operatyvumą.

Sigita Duoblė

Apie Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeriai-ginekologai
Esu labai dėkinga Viliui Rudaičiui ir visai komandai už profesionalumą, rūpestį ir šilumą, už puikiai atliktą operaciją. Penktą dieną jau grįžau į darbą ir įprastą gyvenimą. Rekomenduoju visiems!

Tatjana B.

Apie Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeriai-ginekologai
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui už rūpestį ir šilumą. Nors operacija nesudėtinga, tačiau pati vistiek nerimavau ir jaudinausi. Tokio paprasto, šilto ir ramaus bendravimo palinkėčiau kiekvienam pacientui. Tą patį galiu pasakyti apie visą personalą - esu dėkinga registratūros darbuotojomis, slaugėmis, anesteziologei. Ačiū Jums visiems.

Jolita Ruseckienė

Apie Med.dr. Rudaitis Vilius Akušeriai-ginekologai
Buvau gydoma susidūrus su onkologine liga ir esu prižiūrima med. dr. V. Rudaičio jau šešerius metus. Ligos metu teko spręsti sudėtingus gydymo metodo parinkimo klausimus, kuriuos pastarasis gydytojas sėkmingai išsprendė. Tuo tikslu rado laiko diskutuoti ir konsultuotis su USA atitinkamos srities specialistais. Labai dėmesingas, kantrus moterų nuotaikų svyravimams, geba spec.žinių neturinčiam žmogui nuosekliai paaiškinti ligos elgesį, visada savo apkrautoje dienotvarkėje randa laiko pasikalbėti, o jei reikia - ir paguosti. Taip pat sėkmingai operavo mano mamą. Reiktų pažymėti, kad kiti gydytojai (įskaitant ir kitus miestus) puikiai jį žino bei labai gerai atsiliepia. Tad mūsų šeimos moterys tikrai jį rekomenduoja bei vertina kaip geriausią savo srities specialistą Lietuvoje !:)

Viktorija Stolovickaja