Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Songaila Alfredas
Neringa Kabasinskienė
Ačiū gydytojui Songailai Alfredui už operaciją. Ačiū visam personalui. Jūs nuostabūs. Rekomenduoju visiems.
apie Songaila Alfredas
Vaida Medvedevienė
Nuoširdžiai dėkoju daktarui A. Songailai už puikiai atliktą tulžies pūslės šalinimo operaciją, rūpestingumą, o kartu ir visiems centro darbuotojams už puikią slaugą ir galimybę gydymo įstaigoje jaustis oriu žmogumi.
apie Songaila Alfredas
Tatjana Juvko
Nuoširdžiai dėkoju gydytojui A. Songailai ir jo komandai už profesionaliai atliktą operaciją (tulžies šalinimą). Dr. A. Songaila ne tik auksarankis, bet ir dėmesingas, geraširdis žmogus. Dėkoju, Tatjana Juvko
apie Songaila Alfredas
Rima Klemanskytė
Dėkui už profesionalumą. Aišku, konkretu ir saugu. Ačiū visai Jūsų skyriaus komandai.
apie Songaila Alfredas
Alex Popov
Širdingai dėkoju mane operavusiam chirurgui Alfredui Songailai ir jo vadovaujamiems skyriaus darbuotojams. Man buvo atlikta tulžies pūslės šalinimo operacija. Aukščiausio lygio gydymo centre sulaukiau aukščiausio lygio demesio ir aptarnavymo iš visų darbuotojų. Buvo tikrai malonu apsilankyti.
apie Songaila Alfredas
Alfreda Tadarovskaja
Reiškiu pačius šilčiausius ir nuoširdžiausius padėkos žodžius gydytojui Alfredui Songailai už profesionalumą, geraširdiškumą ir malonų bendravimą. Ne tik vaistai padeda pacientui, gydo dar ir kantrybė, rūpestis, šiltas žodis. Pacientų priežiūrą šioje įstaigoje vertinu aukščiausiu balu. Sveikatos Jums ir stiprybės.
apie Songaila Alfredas
Igor Kolganov (JK, Londonas)
Gyvenu JK jau 14 metų ir niekada neturėjau rimtesnių problemų dėl sveikatos – iki šių metų gegužės mėnesio, kai man diagnozavo bambos išvaržą, tada ir susidūriau su NHS (angl. National Health Service, įstaiga, teikianti sveikatos paslaugas). Per apsilankymą pas GP (angl. general practitioner; taip vadinamas šeimos gydytojas) man pasakė, kad po savaitės iš ligoninės atsiųs laišką, kuriame nurodys konsultacijos pas chirurgą datą. Praėjo beveik keturios savaitės, o jokio laiško taip ir negavau. Paskambinęs šeimos gydytojui ir paklausęs, kas vyksta, sulaukiau atsakymo, kad norint patekti pas chirurgą reikės laukti du mėnesius, o operacijos – net iki šešių mėnesių.
Grįžęs namo pasitariau su artimaisiais, kurie siūlė važiuoti ir operuotis Lietuvoje, Vilniuje esančiame Medicinos diagnostikos ir gydymo centre. Daug nesvarstęs susisiekiau su viena iš Centro vadybininkių, Gitana Matiušoviene. Ji mane užregistravo konsultacijai pas chirurgą ir taip pat dėl operacijos Lietuvoje kompensavimo patarė pasiskambinti į International Medical Care įstaigą, įsikūrusią Londone. Pasiskambinęs sužinojau, kad ši įmonė padengs visas mano gydymo išlaidas Lietuvoje, jei pateiksiu išrašus, kur nurodyta diagnozė, ir mokėjimo kvitus su vertimu į anglų kalbą.
Taigi atvykęs į Lietuvą iškart nuvažiavau į Centrą paskirtu laiku konsultacijai pas chirurgą Alfredą Songailą. Buvau maloniai sutiktas vadybininkės Gitanos Matiušovienės. Ji padėjo sutvarkyti visus reikiamus dokumentus ir palydėjo pas gydytoją. Apžiūrėjęs mano išvaržą, chirurgas pasiūlė operuotis. Aš net nesudvejojau ir sutikau.
Operaciją paskyrė po kelių dienų. Buvau nustebęs – jokių nesąmoningų eilių kaip buvo JK. Atvykus operacijai mane paguldė į palatą, skirtą vienam žmogui. Joje buvo viskas, kas būtina paciento patogumui – televizija, patogi lova ir atskiras vonios kambarys, bet svarbiausia ramybė. Buvau apsuptas profesionalaus personalo dėmesiu.
Po operacijos viskas buvo tiesiog puiku. Seselės dažnai užsukdavo pasiteirauti bei patikrinti mano sveikatos būklės. Taip pat praėjus kelioms valandoms po operacijos, mane aplankė vadybininkė Gitana ir pasiteiravo, kaip mano sveikata, ar viskas gerai.
Kita dieną jau mane išrašė, nes viskas klostėsi puikiai. Vadybininkė Gitana padėjo sutvarkyti visus reikiamus dokumentus gydymo kompensacijai JK gauti.
Negalėjau nė pagalvoti, kad viskas praeis taip puikiai. Norėčiau padėkoti visam Centro personalui, o ypač mane operavusiam chirurgui Alfredui Songailai už profesionalų gydymą bei vadybininkei Gitanai Matiušovienei už suteikta paramą ir rūpestį viso gydymo metu. Tai vienas geriausių medicinos centrų, kuriuose man teko gydytis.
apie Songaila Alfredas
Aleksandr K.
Sveiki. Noriu padėkot chirurgui, Alfredui Songailai už gerą ir sąžiningą darbą. AČIŪ.
apie Songaila Alfredas
Diana
Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojui A.Songailai ir med.sesutei Daliai už profesionalumą, rūpestį ir nuoširdumą. Visada puikiai ir saugiai jaučiausi jūsų rankose.
Ačiū, kad esate!
Pagarbiai!