Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Stasinienė Dalia Šeimos gydytojai
Labai patiko gydytoja Dalia, išsamiai, profesionaliai išklausė nusiskundimų, paaiškino tyrimų rezultatus, davė įvairius patarimus, kaip pagerinti sveikatą. Džiaugiuosi gydytojais - profesionalais tokiais, kaip Dalia.

Genė Liutkevičienė

Apie Stasinienė Dalia Šeimos gydytojai
Esu p.Dalios pacientas jau 12 metų ir kiekvieną kartą džiaugiuosi, kad lankausi pas ją.
Gaunu išsamius atsakymus į kiekvieną savo klausimą ir mano sveikata normoje.

Algirdas Miskinis

Apie Stasinienė Dalia Šeimos gydytojai
Mūsų šeimos gydytoja jau daugiau kaip 10 m. Visada maloni, atidi.

Ričardas

Apie Stasinienė Dalia Šeimos gydytojai
Laba diena,

Pasinaudodamas galimybe norėčiau nuoširdžiai padėkoti gyd. Ž.Kavaliauskienei už profesionalią, savalaikę pagalbą, dėmesingumą, atidumą. Tikiu, kad tik toks - nuoširdus, šypsena ir supratimu grįstas - bendavimas su Medicinos diagnostikos ir gydymo centro pacientais yra ilgalaikio bendravimo ir bendradarbiavimo pagrindas.

Atskirą, tačiau ne mažiau nuoširdžią padėką, naudojantis proga, norečiau išreikšti ir gyd. D. Stasinienei. Džiaugiuosi, kad, esant poreikiui, turime galimybę bendrauti ir sveikti tikrų savo srities profesionalų pagalba.

Kuo geriausios Jums visiems sėkmes, sveikatos ir stiprybės.

Pagarbiai
Tomas Dinsmonas

Tomas D.

Apie Stasinienė Dalia Šeimos gydytojai
Vasario 15 d. lankiausi Jūsų diagnostikos centre, tai ne pirmas vizitas šioje įstaigoje, tad teko garbė susipažinti su gyd.D.Stasiniene ir sesute. Kartais tikrai žmogui daug ką reiškia nuoširdus ir rūpestingas atidumas, malonus ir šiltas bendravimas, visapusiškas supratimas. Sako, kad ir žodis gydo. Daug metų gyvenau Amerikoje, teko taip pat būti jų paciente, bet tokios sesutės ir gyd. D. Stasinienės nesu mačiusi.  Esu dėkinga Joms už profesionalią pagalbą, už rūpestį ir nuoširdų dėmesį.  Linkiu Jums, miela gydytoja ir sesute, sveikatos ir geriausios kloties.

Marija Vaitelis

Apie Stasinienė Dalia Šeimos gydytojai
Visos šeimos vardu labai noriu padėkoti už mūsų sveikatos priežiūrą gydytojoms D.Stasinienei, L.Žirgulienei ir jų sesutėms. Kartais užtenka nuoširdaus rūpestingumo, paprasto žmogiško atidumo, kad pradėtum sveikt....Ačiū jums.

Aurelija