Atsiliepimai

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

Apie Med.dr. Valeikienė Vaineta Neurologai
Labai nuoširdi ir rūpestinga gydytoja. Viską išsamiai paaiškina, tykslingi tyrimai, tykslingas gydymas. Nuoširdus ir šiltas bendravimas. Labai rekomenduoju šią, nuostabią, gydytoją.

Elena Paulauskienė

Apie Med.dr. Valeikienė Vaineta Neurologai
Puiki gydytoja. Atidžiai išklausė/išklausinėjo nusiskundimus, išsiaiškino apie vartojamų vaistų poveikį, pasiūlė pakoreguoti vaistų dozes, paskyrė naujų, išaiškindama, kodėl jie man dabar reikalingi. Lyg ir nieko ypatingo, bet buvo gera jausti, kad gydytojai iš tiesų rūpi tai, ką ji daro, kad dar nesi "nurašyta", nežiūrint amžiaus, ligų... Nuoširdžiai rekomenduoju gydytoją visiems, kuriems svarbi gydytojo kompetencija, dėmesys ir pagarba pacientui. Angelė.

Angelė Gurklytė-Razmienė

Apie Med.dr. Valeikienė Vaineta Neurologai
Per savo gyvenimą nesu sutikus tokios nuoširdžios ir atsidavusios ligoniams gydytojos. Dėkingumo, kurį Jums jaučiu už gyvybę, žodžiais nusakyti neįmanoma. AČIŪ

Elvyra

Apie Med.dr. Valeikienė Vaineta Neurologai
Nuostabi gydytoja, ne tik puiki neurologė, bet gydytoja, girdinti ir matanti plačiai visus paciento nusiskundimus bei nukreipianti paciento gydymą reikiama pasveikimo linkme. Didžiausios sėkmės!

Žydrūnė