Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Stengiamės nuolat gerinti jų kokybę ir pacientų aptarnavimo kultūrą.

Parašykite atsiliepimą

Sužinokite, ką mano kiti pacientai

apie Aleškevičienė Lina
Nijolė Bujauskienė
Labai dėkinga gydytojai už tiksliaii ir greitai diagnozuotą ligą, paskirtą gydymą, tikrai rekomenduosiu kam tik reiks tokių paslaugų. Operatyvumas ir kompetentingumas.
apie Aleškevičienė Lina
Nijolė Bujauskienė
Esu dėkinga už konsultaciją, operatyvumą, kompetenciją, rekomenduosiu kam tik reiks hematologo paslaugų.
apie Degutienė Irena
Oksana Romaš-Latyševienė
Ačiū gydytojai ir kartu su ja kabinete dirbančiai darbuotojai už malonų ir šiltą aptarnavimą!
apie Degutienė Irena
Stasys Baltaragis
Laba diena, nuoširdžiai dėkoju gydytojai Irenai Degutienei ir visiems Medicinos diagnostikos ir gydymo centro darbuotojams už malonų ir nuoširdų aptarnavimą ir profesionalumą.
apie Degutienė Irena
Margarita Arlauskienė
Sveiki,

Nuoširdžiai dėkoju visiems Medicinos diagnostikos ir gydymo centro darbuotojams už profesionalumą, nuoširdumą ir skirtą dėmesį, o ypač anesteziologijos slaugytojai Olgai Chaleckai, taip pat gyd. Irenai Degutienei, gyd. Daliai Stasinienei, prof. Rūtai Mameniškienei bei kitiems gydytojams bei slaugytojoms.

Dar kartą didelis Jums AČIŪ !

Su geriausiais linkėjimais,
Margarita Arlauskienė
apie Aleškevičienė Lina
Teresa T.
Profesionali gydytoja, kurią tikrai galėčiau rekomenduoti. Puikiai mokanti bendrauti su pacientu, empatiška, pastabi bei tiksliai mokanti nustatyti ligos priežastį ir suprantamai apie tai išaiškinti pacientui. Sėkmės darbuose!
apie Morkvėnienė Nijolė
Egle
Vienintelis specialistas, kuris įsiklausė, ir priėmė sprendimą išsiaiškinti nuodugniai situaciją. Rekomenduoju kaip aukštos klasės specialistą ir šiltą žmogų.
apie Morkvėnienė Nijolė
Mindaugas Zabita
Nuostabi gydytoja. Pirmoji mano sutikta gydytoja, kuri tiek daug dėmesio skiria paciento gerovei užtikrinti. Labai atidžiai išklauso, įsigilina į nusiskundimus, stengiasi rasti geriausius sprendimus. Pati paskambina pranešti/pakonsultuoti apie tyrimų rezultatus. Pergyvena už ligonį ir tarsi serga kartu. Manau, kad daktarė Mokvėnienė yra tikro, labai gero ir atsidavusio savo darbui, gydytojo pavyzdys.
apie Seibutienė Milda
Danguolė
Man š.m. birželio 13 d. teko apsilankyti pirmą kartą, bet likau labai dėkinga  gydytojai Mildai Seibutienei už pagalbą, nuoširdžius žodžius, šiltą paguodos žodį.