Kineziterapija Vilniuje

Kineziterapija – gydymas judesiu – viena svarbiausių reabilitacijos priemonių, pagrįsta tuo, kad tinkami kūno judesiai padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti kaulų, raumenų, širdies-kraujagyslių bei kitų sistemų funkcinę būklę, sužadinti organizmo atkuriamąsias reakcijas.

Kineziterapija yra naudinga šiais atvejais:

Padedant kineziterapeutui, gydymas judesiu taikomas kenčiantiems nugaros, stuburo, sąnarių skausmus, siekiant sugrąžinti ar kompensuoti judėjimo funkciją, sumažinti komplikacijų galimybę po traumų, palaikyti bendrą fizinį aktyvumą, esant netaisyklingai kūno laikysenai. Kineziterapija gali būti ir kompleksinė nutukimo gydymo dalis, ir puiki sveikatinimo priemonė. Kineziterapijos metu atliekami pratimai padeda gerinti smegenų veiklą, atsipalaiduoti, gerina nuotaiką, gali padėti pagerinti miego kokybę, nuslopinti migreną ar nerimą.  

Kineziterapija ypač reikšminga po ligų / traumų / operacijų, pavyzdžiui:

 • po klubo sąnario operacijos;
 • sergant Parkinsono liga;
 • patyrus kaulų lūžius;
 • naudojant širdies stimuliatorių;
 • po menisko plyšimo;
 • patiriant peties ankštumo sindromą;
 • po riešo kanalo operacijos;
 • patyrus insultą;
 • po kelio sąnario endoprotezavimo;
 • sergant cukriniu diabetu;
 • turint skoliozę;
 • kenčiant nuo širdies veiklos sutrikimų;
 • sergant autizmu ar cerebriniu paralyžiumi.

Reabilitacijos ir sporto medicinos centrą Vilniuje, kur patyrę kineziterapeutai pasirūpins Jūsų sveikata. Registruokitės jau dabar!

Gydytojai, kineziterapeutai

Burzdžienė Rūta
Burzdžienė Rūta

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

 • Darbo laikas
Kirtiklienė Virginija
Kirtiklienė Virginija

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

 • LT, RU, EN, PL
 • Darbo laikas
Vorobjova Spodra
Vorobjova Spodra

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas

 • LT, EN, RU, LV
 • Darbo laikas
Kacienas Laimutis Juozas
Kacienas Laimutis Juozas

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas, Neurologas

 • LT, RU, PL, DE
 • Darbo laikas
Jotkevičiūtė Evelina
Jotkevičiūtė Evelina

Kineziterapeutas

 • LT, EN
 • Darbo laikas
Kavaliauskienė Deimantė
Kavaliauskienė Deimantė

Kineziterapeutas

 • LT, EN
 • Darbo laikas
decoration
decoration
decoration

Pacientai apie mus

apie Vorobjova Spodra
Domarkiene Vida Ijole
Domarkiene Vida Ijole
 
Esu be galo dėkinga gydytojai ir taip pat masažuotojui Juliui Venslovui, kurie padėjo man atsikratyti nugaros skausmų. Man padėjo ir kineziterapeutė Jolita. Nuostabi komanda! Kai esi nebejaunas ir dar kamuojamas skausmų, mano patarimas, kreipkitės ir prašykite pagalbos. Tikrai padės, nes visi...
apie Kirtiklienė Virginija
Milda Kunčinienė
Milda Kunčinienė
 
Nuoširdžiausiai dėkoju Reabilitacijos centro specialistams Juliui Venslovui, Kamilei Binkauskaitei, Daliai Šidlauskienei ir Elenai Venskienei. Tai puikūs specialistai - kantrūs, pasiruošę padėti, net paguosti. Jų pagalba po patirtos traumos padėjo man atsigauti, pasijusti tvirčiau ir...
apie Kacienas Laimutis Juozas
Julija
Julija
 
Didelis AČIŪ gerb. gyd. L. J. Kacienui už vėl suteiktą galymybę laisvai judėti be skausmo ir kančių!

Su pagarba,
Julija
apie Kacienas Laimutis Juozas
Roma Kirvaitienė
Roma Kirvaitienė
 
Dėkoju gydytojui ir jo sesutei už greitą ir profesionalią konsultaciją. Gydytojas konsultavo nuoširdžiai, kompetetingai ir išsamiai supažindino su sveikatos būkle. Nuoširdžiai dėkoju už suteiktą pagalbą ir linkiu jums puikios sveikatos, sėkmės darbuose, bei asmeniniame gyvenime.
apie Dobinskaitė Gabrielė
Meilutė
Meilutė
 
Noriu padėkoti Gabrielei Dobinskaitei už labai profesionalų darbą, nuoširdų bendravimą. Po kiekvieno užsiėmimo jaučiuosi geriau, gaunu naudingų patarimų, kaip stiprinti save savarankiškai. Мan padeda labai gerai savo darbą išmananti specialistė.
Ačiū Gabriele!

Šilčiausi linkėjimai nuostabiam...
apie Gliaudytė Austėja
Gabija P.
Gabija P.
 
Austėja labai profesionali ir atidi specialistė, visad labai kruopščiai ir atsakingai parenka pratimus. Su ja dirbant nugaros apačios skausmas vis mažėja, be to, būtent Austėjos dėka pajutau, kokios smagios, naudingos ir džiuginančios gali būti treniruotės :) Kad pasirūpinti savo kūnu - verta! Be...
apie Gliaudytė Austėja
Deividas Katilius
Deividas Katilius
 
Pradėjo tempti akyse, svaigti galva, tirpti pusę kūno. Pasijutau kaip prieš 12 metų, kai buvo ištikęs insulto priepuolis. Be to, momentais pradėjau nebejausti kojų... Kreipiausi į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą. Labai greitai nukreipė pas reikiamus specialistus. Kardiologas, neurologa...
apie Ruzgutė Viktorija
K. U.
K. U.
 
Labai dėkinga puikiai ir profesionaliai kineziterapiautei Viktorijai.
Šilta, dėmesinga ir labai profesionali.
Bendraujant jaučiasi nuoširdus domėjimasis pacientu ir noras padėti.
Labai rekomenduoju!
apie Gliaudytė Austėja
Amelija Keršanskaitė
Amelija Keršanskaitė
 
Tai pati geriausia kineziterapiautė. Esu baleto šokėja, patiriu didelį fizinį krūvį. Kai po sunkios treniruotės ateinu pas Austėją, ji visada žino, kaip man pasijausti geriau - padeda atpalaiduoti raumenis ir sumažinti kūno nuovargį. Kartais patiriu ir skausmą. Tai normalu šokėjui , tačiau Austėjo...
apie Rimas Mykolas
Vaida
Vaida
 
Nuostabus kineziterapeutas. Man padėjo pasiruošti operacijai ir fiziškai ir psichologiškai priešoperacinės reabilitacijos metu bei atsistatyti po jos. Taipogi sustiprinti ne tik pažeistą čiurną, bet ir visus raumenis. Mykolo dėka dabar jau pilnai galiu toliau žaisti krepšinį. Ačiū!
apie Gliaudytė Austėja
Asta
Asta
 
Austėja - viena geriausių kineziterapijos specialisčių. Ir ne tik, tai labai šiltas, rūpestingas ir empatiškas žmogus. Jau daug metų esu jos pacientė su lėtiniu nugaros skausmu. Austėjos dėka skausmas retesnis, savijauta - ženkliai geresnė. Ūmaus skausmo periodu visada galiu tikėtis nuoširdžio...
apie Ruzgutė Viktorija
Vytautas
Vytautas
 
Ačiū kineziterapeutei Viktorijai Ruzgutei už profesionalią pagalbą sveikstant po menisko operacijos.
apie Gliaudytė Austėja
Loreta Juzuitytė
Loreta Juzuitytė
 
Neįsivaizuoju kaip tinkamai išreikšti dėkingumą kineziterapeutei Austėjai, nes taip, kaip norisi išgirti šį nuostabų žmogų, tiesiog pritrūksiu žodžių. Kažkokiais magiškais keliais patekau pas tokią profesionalę ir nuoširdžiai atsidavusią savo darbui specialistę. Sergu sąnarius ir stuburą...
apie Ruzgutė Viktorija
Violeta
Violeta
 
Nuoširdus ačiū kineziterapeutei Viktorijai Ruzgutei už nuoširdų ir ypatingai malonų bendravimą, dėmesingumą ir rūpestį.
apie Gliaudytė Austėja
Anastasija Ivanova
Anastasija Ivanova
 
Esu labai dekinga kineziterapeutei Austėjai, labai dėmesinga ir profesionali savo srityje! Anksčiau lankiau mankštas kitose įstaigose ir dar tokio dėmesio nesulaukiau niekada. Kiekviena mūsų susitikimą klausė kaip jaučiuosi, pritaikydavo pratimus prie mano gyvenimo ritmo. Vėl galiu vaikščioti ir...
apie Ruzgutė Viktorija
Martynas Ščebetovas
Martynas Ščebetovas
 
Esu nepaprastai patenkintas, kad papuoliau pas kinezoterapiautę Viktoriją. Ji tikra savo srities profesionalė: ieško konkrečių problemų, gilinasi, labai suprantamai išaiškina situaciją ir pritaiko reikiamas priemones. Ir svarbiausia, daktarė motyvuoja, skatina nenuleisti rankų, o tai itin svarbu...
apie Šiaudinytė Judita
Daiva Taliūtė
Daiva Taliūtė
 
Judita yra labai maloni ir dėmesinga, rūpinasi pacientais, atsižvelgia į jų pageidavimus, Ji sugeba atlikti keletą darbų vienu metu, labai greitai orientuojasi situacijoje.
apie Ruzgutė Viktorija
Arnoldas J
Arnoldas J
 
Pirmoje konsultacijoje su kineziterpeute Viktorija apsibrėžėme tikslą, kurio norėčiau pasiekti procedūrų pabaigoje. Džiugu pasakyti, kad jį pavyko sėkmingai įgyvendinti. Dėkui už profesionalią pagalbą ir dėmesingą bendravimą! 
apie Rimas Mykolas
Arturas
Arturas
 
Teko reabilituotis pas šį specialistą , puikiai bendraujantis, perspektyvus kineziterapeutas, padėjo atsistatyti po kelio operacijos. Tikrai rekomenduoju. Dėkui, Mykolai.
apie Štrapenskaitė Viltė
Dina Lapeiko
Dina Lapeiko
 
Ši specialistė paliko man didelį įspūdį, tiek savo žiniomis, tiek bendravimu. Pas Viltę mankštos visuomet naujos, įdomios, po jų jautiesi puikiai. Labai rekomenduoju.

Kineziterapijos gydymas ir užsiėmimai

Pirmiausia svarbus tinkamai sudarytas gydymo planas, todėl reikia susirasti iš tiesų patyrusį kineziterapeutą. Visgi gydymo procesui įtaką daro ne tik specialisto taikomi metodai, bet ir žmogaus požiūris ir pastangos šiame procese. Labai svarbus kineziterapijos užsiėmimų sistemingumas ir sąmoningas paciento požiūris į visą gydymą.

Pirmojo individualaus užsiėmimo metu Reabilitacijos ir sporto medicinos centro kineziterapeutai paaiškina, parodo ir pamoko, kaip taisyklingai atlikti kiekvieną pratimą. Efektyvus tik taisyklingai atliktas pratimas. Keičiantis paciento laikysenai,  gerėjant sveikatos būklei, koreguojama ir individuali gydomosios mankštos programa. Išmokęs taisyklingai atlikti pratimus, pacientas gali pasirinkti individualius arba grupinius užsiėmimus pagal sudarytą programą. Grupiniai užsiėmimai (iki 3 žmonių) šiuo metu atliekami tik baseine.

Mūsų Centre teikiamos šios kineziterapijos paslaugos:

Konsultacijos metu kineziterapeutas atlieka objektyvų ir subjektyvų kliento sveikatos būklės ištyrimą, įvertina kūno raumenų ir sąnarių būklę, laikyseną, eiseną, nustato galimą problemos ar skausmo atsiradimo priežastį, pagal gautus duomenis skiria programą (pratimus, kuriuos klientas gali atlikti namuose ir greičiau pasiekti norimų rezultatų) ir rekomenduoja tolesnį problemos sprendimą su priežiūra.

Judėjimas vandenyje padeda greičiau atkurti sutrikusias organizmo funkcijas, judesių lankstumą, stiprinti raumenis. Atliekant pratimus vandenyje, raumenys labiau atsipalaiduoja.

Esame vieninteliai Vilniuje, kurie savo baseine įrengėme naują pažangią vandens filtravimo ir valymo sistemą be sisitetinio chloro.

Naudojame vertikalią vonią, bėgimo takelį ir dviratį baseine – efektyvias priemones atsistatymui po traumų. Plačiau

Gydant kineziterapija, specialios gydomosios mankštos atliekamos ir salėje. Čia daugiau užsiimama aktyvia kineziterapija, kurios metu atliekami pratimai pusiausvyrai, raumenims stiprinti ir kt. Mankštinantis salėje naudojamos įvairios priemonės: lazdos, elastinės juostos, svareliai, kamuoliai, nestabilūs paviršiai ir kt. Kineziterapeutas, atsižvelgdamas į kliento tikslus, sveikatos ir fizinio pasirengimo lygį, kineziterapeuto konsultacijos metu nustatytus sutrikimus, parenka tikslingus pratimus, juos pademonstruoja ir išmoko taisyklingos jų atlikimo technikos.

Mankšta nėščiosioms vandenyje – viena saugiausių ir veiksmingiausių sveikatinimo priemonių nėščiajai. Mankštinantis vandenyje dėl vandens fizinių savybių sumažėja kūno svoris, rečiau patempiami raumenys, mažiau apkraunami sąnariai.

Mankšta salėje stiprina nėščiosios raumenyną, mažina nugaros bei dubens skausmus, aktyvina kraujotaką ir padeda pasiruošti gimdymui.

Centro kineziterapeutai atskiras programas sudaro vaikams ir kūdikiams (kūdikiams, sergantiems neurologinėmis ligomis: Dauno sindromu, cerebriniu paralyžiumi, neišnešiotiems kūdikiams), specializuotas gydomosios mankštos programas. Masažai ir kitos kineziterapijos priemonės kūdikiui ar vaikui taikomos, jei pastebima skoliozė, kreivapėdystė, nervų sistemos ligos. Kineziterapijos būdai mažiems vaikams gali būti ne tik priemonė pašalinti tam tikrą problemą, bet tai iš tiesų veikia ir jų nuotaiką: vaikai tampa ramesni, mažiau verkia, pagreitėja jų medžiagų apykaita, taip pat padidėja apetitas.

Kineziologinio teipavimo metodas naudojamas tiek sporte, tiek ir reabilitacijoje. Taikant šį metodą raumenys apjuosiami / sutvirtinami specialia juosta, kuri ir atlieka gydomąją funkciją.

 

Paslaugos teikiamos kūdikiams, vaikams ir suaugusiesiems. Kineziterapija gali būti ne tik veiksminga priemonė vaikams ir kūdikiams, bet ir nėščiosioms, moterims po gimdymo, nes tai padeda palaikyti ne tik gerą fizinę, bet ir emocinę būklę.

Kineziterapijos salėje procedūrų kaina

Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Kineziterapeuto konsultacija (iki 45 min.)
65.00 €
Kineziterapeuto M. Lesnicko gydymo sesija (korekciniai/gydomieji pratimai, judesio korekcija, minkštųjų audinių arba sąnarių pasyvi mobilizacija) (iki 45 min.)
65.00 €
Kineziterapeuto M. Lesnicko konsultacija (iki 45 min.)
80.00 €
Paslaugos pavadinimas
Kaina, pasirinkus Centro standartus Centro Apdraustiems PSD, su siuntimu
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Individuali kineziterapija (iki 45 min.)
49.02 € 55.00 €
Individuali kineziterapija (iki 45 min., 3 kartai)
149.00 € 149.00 €
Individuali kineziterapija (iki 45 min.,12 kartų)
528.00 € 528.00 €
Individuali kineziterapija (iki 45 min.,6 kartai)
280.00 € 280.00 €
Paslaugos pavadinimas
Mokamų paslaugų kaina Mokamos
Kelio sąnario mobilizacija Artomot Active-K Standart aparatu
18.00 €
Paciento ištyrimas prieš kinezioteipavimą (iki 30 min.)
18.00 €

Nuo ko priklauso kainos?

Čia nurodytos paslaugų kainos galioja Lietuvos respublikos ir Europos sąjungos piliečiams. Jei esate iš kitų šalių, konkrečios kainos teiraukitės nurodytais tel. ir el. paštu.

Plačiau apie kainas

Tyrimų atlikimo laikas

Konkrečių tyrimų atlikimo laikas ir susiję duomenys pateikiami ČIA.
Patologijos ir citologijos tyrimų atlikimo laikas ČIA
Covid tyrimų laikas ČIA.

Plačiau apie atliekamų tyrimų laiką

Atmintinė. Ką svarbu žinoti apie kineziterapijos procedūras
deco round
Kodėl

verta rinktis mus?

 • Kone visos paslaugos, kurių gali prireikti, – vienoje įstaigoje.
 • Jūsų vizitą galime suplanuoti taip, kad tą pačią dieną būtų atliktas tyrimas, gauta reikalingo gydytojo konsultacija ir paskirtas gydymas.
 • Atnaujintos patalpos ir įranga.

Neatideliokite, rūpinkitės savimi

Rūpestis ir dėmesys – geriausia dovana

Padovanokite artimiesiems norimos sumos dovanų čekį.

Gaukite mūsų naujienas ir akcijų pasiūlymus!

Gydytojų patarimai ir specialios akcijos tik prenumeratoriams